Рецепт безе в микроволновой печи

Рецепт безе в микроволновой печи
Ингредиенты
белки яичные
1 шт.
пудра сахарная
275 г.

Рецепт безе в микроволновой печи
Никогда не делала безе в микроволновке, а в духовке — многократно. Подкупило в этом рецепте то, что выпекаются мгновенно. Верить этому мозг не хотел, потому что в духовке — это процесс слишком длинный, а здесь — 1 минута… Вот и попробовала

Приготовление:
Знаете, почему в рецепте безэ мы используем микроволновку? Да потому что это ускоряет всю процедуру. Так вот, нам надо растереть пудру с белком (именно растереть) пока не станет тугая пуля.
Ну что вам сказать — тугая пуля из этих ингредиентов у меня не вышла, а вышло вот что.


Наверное это зависит от качества пудры, что ли? Может от величины белка? В рецепте советовали формировать шарики, как греческий орех и выпекать по 5-6 штук 1 минуту при максимальной мощности. Я не рискнула увеличивать количество пудры к тому моменту, пока станет тугая пуля, потому что опыту выпекания безе в микроволновой печи было 0,0 %. Потому оставила все как есть, запаковала смесь в кондитерский мешок и вытеснула на пекарскую бумагу «ляпчики», храня расстояние, потому что говорили, что должны еще подрасти.

Поставила на 1 минуту на максимум. Вот что вышло.

(Фотка почему-то вышла неудачная. Опять пришлось учитывать, что на середке листка припекается больше. Вообще советовали выпекать от 1 до 1,5 минуты, но у меня при максимальной 750 1,5 минуты дали худший результат — средние бизе сгорели совсем, а крайние — нормально. Поэтому и остановилась на 1 минуте, а вы должны экспериментировать на своей микроволновой печи .
За 5 минут напекла целую кучу бизе.

В конце я помазала их сгущёнкой. Надеюсь этот рецепт бизэ вы запомнили!
Безе из микроволновой печи
Ну что сказать о вкусе — он совсем другой, чем в обычного бизе. Но этот рецепт имеет право на жизнь . Попробуйте.
Приятного аппетита!

Вернуться к началу рецепта "Рецепт безе в микроволновой печи"

Комментарии (16)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
Леся, я в приємному шоці!!! В нас безе дуже люблять, особливо діти. Дуже, дуже, дуже вдячна за такий рецепт. Завтра буду пробувати обов'язково, а то часу в обріз, малий знов захворів, а тут так все швидко, тай готовити разом будемо, а то він вже конкретно нудиться. Фото з мене.
avatar

Masha

+
0
Маша, вчора інтернет глючив, зайти не могла. О, та ніби встигаю відповісти, бо коментар був уже 1 квітняЩе раз наголошую, що це бізе виходить зовсім іншим на смак, ніж нормальне. Інше, і все тут. Бісквіт із МХ не відрізнити від того, що спечений у духовці, пісочне тісто в принципі теж мало чим відрізняється, а бізе буде інше
avatar

Medunya

+
0
Так прийшла з відгуком. Скажу так, в загальному сподобалось, буду готувати ще. Просто потрібно мати набиту руку до них. У мене на 1 білок пішло 200 гр. пудри і вийшла куля. В перший захід робила кульки більші, прохи менші за горіх, що з них вийшло видно на фото. Але за 1 хв. при 800 вони ще були липкі, я ще одну хвилину прибавила, вони знов підросли і майже підсохли, я добавила ще пів хвилини, ось вона була зайва, середні чуть підгоріли.
Другу партію робила чуть менші кульки, десь такі як великі вишні і пекла при 700, ці вийшли якісь не високі, пекла до сухості, точно незнаю скільки, середні теж трішки пригоріли.
Леся, якщо можете напишіть свої спостереження точніше, бо коли буду пробувати ще, хочу бути більш підкованою: )
А смак майже не відрізняється, зате як швидко і цікаво. Мені навіть вони смачніші були коли трохи постояли. А ті, що трішки підгоріли мають карамельний смак.
avatar

Masha

+
0
Маша, «Ляпчики» з бізе я робила маленькими(точно як великі вишні), бо так мені виходило шприцом зробити. Відстані робила великі, та все рівно вони сильно розросталися вшир. Після 1 хвилини вони у мене теж були не до кінця сухі, але я їх не чіпала ще 1-2 хвилини, то вони самі по собі підсихали і робилися сухими-сухими. Настільки хрупкими, що пару розкрошилося у руках. Замітила по відгуках з інету, що різні МХ при однакових умовах і рецептах можуь давати різні результати. У деяких дівчат навіть славнозвісний «Торт в кружці» не виходив, хоча робили усе по рецепту — виходив то сухий, то недопечений, то як камінь. Я завжди беру рецепт за основу і починаю пристосовувати до своєї МХ.
avatar

Medunya

+
0
Я теж хотіла спробувати залишити їх в МХ, щоб самі дошли, але тісто скінчилося. Наступного разу так і зроблю. Приходила сестра, їй теж сподобались.
avatar

Masha

+
0
А ще я замітила, що якщо робити по 14, так як у мене, то вони стримують один одного в розростанні. А якщо пекти наприклад тільки 4, то вони розлізуться по всій тарілці і будуть тонким і зразу пригорять, десь за 20 секунд.
avatar

Masha

+
0
Так, вони вгору не росли зовсім — якими я їм форму надала, то вищими не стали. А от вшир росли бе проблем. Я рада, що бізе сподобались і сестрі
avatar

Medunya

+
0
а про цей рецепт написали на Забаганці
avatar

stfalcon

+
0
Так приємно!!!
avatar

Medunya

+
0
Класно!!!
avatar

Masha

+
0
треба спробувати, дякую за рецепт
avatar

Svitlana

+
0
Делала все по правилам, а получилось одно большое бизе
очень вкусно спасибо
avatar

guest

+
0
Дякую за гарний коментар. У мене теж інколи це бізе добре тримає форму, а інколи — суцільний пласт бізе виходить. Від чого це залежить — не знаю.Може, від вологості цукру, адже роблю завжди за одним рецептом
avatar

Medunya

+
0
а у меня омлет ) это капец делала по рецепту но добавляла сахар в кристалах))
avatar

LerochkaSevidova

+
0
Опытным путем пришла к выводу, что при мощности 850, нужно выпекать безе 2,5 минуты. Тогда они поднимаются очень хорошо, а если потом еще минут 5 не открывать печь, то и не падают. Красивые в общем получаются Хотя такое количество пудры приторным безе делает, но к чаю без сахара отлично. Спасибо за рецепт!
avatar

EkaterinaDariy

+
0
Дякую. Усе дуже залежить від марки мікрохвильовки. При однакових потужностях різні марки потребують різну кількість часу для випічки.Кожен лише сам може проекспериментувати зі своєю мікрохвильовкою для отримання хорошого результату.
Безе дійсно виходить дуже солодким, але справді до чаю без цукру — саме те!
avatar

Medunya