Вкусное вареное сало

Вкусное вареное сало
Ингредиенты
1 кг
5 ст.ложек
1 л
5 ст.ложек
3 шт.
5 шт.
1/2 ч.ложки
1 шт.
2 шт.
Расчитанно на 15 порций
сало
1 кг
луковая шелуха
5 ст.ложек
вода
1 л
соль
5 ст.ложек
перец душистый горошек
3 шт.
перец черный горошек
5 шт.
перец черный молотый
1/2 ч.ложки
чеснок
1 шт.
лист лавровый
2 шт.

Ну что может быть вкуснее для украинца чем вкусное сало? Только еще более вкусное сало. И в борщ его, и с варениками и палюшками в виде шкварок, и просто с черным хлебушком и огурчиком квашеным. Смакота! И в лес его возьмешь, и в поле, чтобы перекусить, и в дальний путь. Готовится быстро, хранится долго, сил, энергии и сытости быстро организму добавит. Проверено украинцами на надежность веками и никогда ни в тяжелый час, ни в праздничный не подводило. Готовим!

ПРИГОТОВЛЕНИЕ
В кастрюльку опустить промытую луковую шелуху и воду. Проварить 5 минут. Добавить соль, специи и сало, нарезанное средними по размеру кусками, чтобы они комфортно помещались в кастрюле. Жидкости должно быть столько, чтобы она полностью покрыла сало. Довести до кипения, скрутить огонь до маленького и проварить 15 минут. Выключить огонь и оставить в кастрюльке до полного остывания. Извлечь сало и выложить, чтобы стекла жидкость. Натереть со всех сторон раздавленным чесноком и черным перцем (по желанию можно натереть и другими любимыми специями). Завернуть в фольгу и отправить на 24 часа в морозильную камеру. При подаче нарезать ломтиками.
Вкусное вареное сало

Приятного аппетита!

Вернуться к началу рецепта "Вкусное вареное сало"

Комментарии (22)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
Wooow!!! Оце так на ніч така апетитна річ!!! Просто мистецько виконаний натюрморд!!!

avatar

Ester

+
0
avatar

Medunya

+
0
Лесю, фото просто шикарнюче, мрію про такий профессіоналізм у фотографії.
avatar

Laran

+
0
Дякую Справді подобається? Бо мене час від часу потягає на такий стиль від настрою, але він не кожному до смаку. Це специфічний стиль більше на любителя.
avatar

Medunya

+
+2
Мені дуже подобається. І як я не пробувала виставляти світло у мене не виходить, максимум що вдалося це ось так, але це настільки далеко від того що хочеться
avatar

Laran

+
0
Гарне фото і салатик супер!!
avatar

Ester

+
+1
Красиво Я виставляю світло і потім все одно кручуся з усіх сторін: трошки правіше пробую стати, трошки лівіше — знову фотографую і дивлюсь на результат. Далі міняю кут зйомки — роблю його гострішим чи тупішим. І кожен раз щось міняючи буде виходити інший результат на фото, будуть сильніше проявлятися одні сторони страви і приглушатися інші. Практично завжди користуюся відбивачами світла, направляючи відбиті промені на ті ділянки страви, які мені потрібно підсвітити та виділити. Міняю значення діафрагми — це теж суттєво змінює фото в одну чи іншу сторону. А потім уже на комп'ютері вибираю найбільш вдалі на мою думку і фото і їх виставляю на Кукораму.
avatar

Medunya

+
0
avatar

Ester

+
0
Лесю, фото супер, як зі сторінки журналу. Я до такого професіоналізму не доросту Окремо для рецепту. Доводилось куштувати варене сало, подобається. Але з лушпинням цибулі мабуть смачно. Ти мене вже підбила на голубці з виноградного листя. Готувала. Нове і смачне блюдо вийшло. Щиро дякую!
avatar

NONNAPINA

+
0
Голубці — це завжди дуже смачно А цибулиння не так смаку додає, як золотистий колір зверху. Виходить зовні наче підкопчене сало
avatar

Medunya

+
0
а я бачу що стиль фото з часом змінюється!
avatar

Scratch

+
0
Не сподобався такий стиль? Я змінюю стиль фото відповідно до свого настрою на певний момент. Як тягне душа зробити фото в цю мить, так його і роблю. Усе відбувається дуже спонтанно. Це не завжди виходить вдало , але ще більше не можу терпіти у себе одноманітності в фото: щоб усе було зроблене в одному стилі та на одному місці в кімнаті
avatar

Medunya

+
0
якраз навпаки — мені такий стиль дуже до вподоби. він такий. ну не знаю як сказати — тепло-домашньо-дерев'янийякось так.
avatar

Scratch

+
0
Ще такого не чула " тепло — домашньо — дерев*яний" Вдало сказано
avatar

NONNAPINA

+
0
ну, це мабуть те з чим асоціюється така от домашня подача страви і фото. такий собі country стиль
avatar

Scratch

+
0
Салко смакота. Фото дуже гарні та апетитні. Супер.
avatar

oksanochka86

+
0
avatar

Medunya

+
0
Яка смакота !!!
avatar

Evgenia

+
0
Дякую
avatar

Medunya

+
0
Варене сало дуже смачне! Але ж фото просто супер! Захлинутись просто біля екрау компютера слинкою можна
avatar

Dzyga

+
0
Дякую. Я теж інколи полюбляю посмакувати вареним сальцем
avatar

Medunya

+
0
Апетитно!
avatar

Luckchief