Рагу из кабачков

Рагу из кабачков
Ингредиенты
кабачки
2 шт.
лук репчатый
2 шт.
морковь
2 шт.
чеснок (зубок)
2 шт.
паста томатная
2-3 ст.ложки
соль
перец черный молотый
специи

Рагу из кабачков

Описание:
Луковицы порезать кольцами и обжарить в масле к нежно золотистому цвету. Кабачки помыть, почистить потереть на крупной терке и положить в сковородку к луку.
Почистить и натереть морковь, прибавить к кабачкам. Долить немного воды и все перемешать. Щедро посолить, поперчить, прибавить приправы по вкусу (я добавляла кари и красный перец).
Потереть чеснок и прибавить к рагу. За 10 минут прибавить мягкого кетчупу или томатной пасты. Помешивать время от времени к готовности. Рагу из кабачков можно подавать как горячим, так и охлажденным.

Вернуться к началу рецепта "Рагу из кабачков"

Комментарии (11)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
І ми завтра будемо рагу готувати Якщо кабачки молоденькі, то можна не чистити. Це маленька порада від куховарочки Даночки.
avatar

Dana

+
0
Ми зчищали твердішу шкурку
avatar

Helenka

+
0
А где запечетленный результат?
avatar

lcf

+
0
Тут вийде не рагу, а ікра. На рагу все ріжеться кубіками. Тушкувати часник 10 хв. так від нього ніякого аромату незалишиться. І взагалі бере сумнів що ви це робили. По-перше нащо виставляти рецепт без фото, а по-друге всі ці овочі, та щей натерті, будуть готові за 10-15 хв. А ви пишите готувати, потім ще 10 хв., а потім ще до готовності.
avatar

Masha

+
0
Я не завжди стою на кухні з фотоапаратом. А Ви спочатку спробуйте приготувати — а потім робіть висновки. Хоча, судячи з усього, Вам цікавіше писати коментарі, аніж готувати.
avatar

Helenka

+
+1
Брек!
avatar

Dana

+
0
Готую я дуже багато і кожен день, рецепти ще не виставляла, бо фото не завантажувались. А на рахунок приготуйте і робіть висновки, так я і зробила висновок з своїх кулінарних знань.
avatar

Masha

+
0
Знайомі почуття, шкода що раніше не надибала.
avatar

Dama

+
0
Нівякому разі нехотіла вас образити, просто написала свою думку.
avatar

Masha

+
0
головне без спорівв нас дружній сайт! пропоную кожному спробувати приготувати і потім поділитися враженнями
avatar

Scratch

+
0
Рагу чи ікра, все одно дуже смачно!
avatar

Koenigin