Пирог с морковью и брокколи

Пирог с морковью и брокколи
Ингредиенты
Ингредиенты
100 г.
100 г.
10 г.
5 г.
1 шт.
60 г.
40 г.
для начинки
морковь (не большая)
3 шт.
125 г.
2 шт.
150 г.
чеснок (зубки)
1 шт.
Расчитанно на 2 порции
Ингредиенты
мука пшеничная
100 г.
мука цельнозерновая
100 г.
дрожжи сухие
10 г.
соль
5 г.
яйца куриные
1 шт.
вода
60 г.
масло оливковое
40 г.
для начинки
морковь (не большая)
3 шт.
капуста брокколи
125 г.
яйца куриные
2 шт.
молоко кислое (кефир)
150 г.
чеснок (зубки)
1 шт.
соль
перец черный молотый

Специально для капустного ФМ.
Пирог с морковью и брокколи
Вкус у пирога просто фантастический. Получается очень вкусное хлебное тесто, которое полезно и отлично сочетается с нежной начинкой и овощами. Рекомендую попробовать.

Приготовление
Все продукты для теста должны быть теплыми.
Два вида муки, просеять смешать в глубокой миске, добавить соль и сухие дрожжи. Сделать углубление, добавить взбитое вилкой яйцо, воду и масло. Замесить эластичное тесто. Накрыть полотняным полотенцем и оставить в теплом месте, чтобы подошло (минут на 40).
Пиріг з морквою та броколі
Морковь вымыть, очистить, разрезать пополам вдоль, залить горячей подсоленной водой, и варить в течение 10-12 минут. Брокколи помыть под проточной водой. Срезать соцветия. Проварить в подсоленной воде 2-3 мин., отцедите воду.

Смешать кислое молоко с яйцами, измельченным чесноком, солью и свежо молотым перцем.
Форму (20 на 20 см) смазать маслом, раскатать тесто толщиной примерно 0,5 см и перенести в смазанную маслом форму. На тесто выложить овощи:

Сверху овощи залить яичной заливкой.
Выпекать примерно 35-40 минут при температуре 180-190 градусов.

Дайте немного остыть. Пирог достать из формы и подавать к столу. Пирог легко резать на кусочки (к сожалению его так быстро съели, что разрез я просто не успела сфоткать))). Приятного аппетита!

Вернуться к началу рецепта "Пирог с морковью и брокколи"

Комментарии (19)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
Люблю… люблю… люблю… таку смакоту!!! Така яскрава краса!!! Катя, супер пиріг!!

avatar

Ester

+
0
дякую))) рекомендую спробувати, за бажанням до начинки можна додати трішки фети чи адигейського сиру.
avatar

gutka

+
0
avatar

Ester

+
0
Файний пиріг з смачною начинкою.
avatar

oksanochka86

+
0
дякую)
avatar

gutka

+
0
І красивий, і смачний, і апетитний пиріг
avatar

Koenigin

+
0
дякую)
avatar

gutka

+
0
Пиріг просто казковий
avatar

oksana_sadova

+
0
дякую)
avatar

gutka

+
0
Яскравий корисний пиріг
avatar

Medunya

+
0
люблю це тісто, воно чудове)
avatar

gutka

+
0
А цільнозернове борошно корисне і пирогу надає особистий смак.
avatar

NONNAPINA

+
0
саме так, точно підмічено)
avatar

gutka

+
0
Сподобався мій рецепт і фото Делімано, нагло без попередження виставили у себе ще й написали що у їхній формі він найкращий — ніби вони його готували((( www.facebook.com/Delimano.Ukraine?fref=nf
avatar

gutka

+
0
Катя, завжди беруть фото, що незахищені автором добре, непідписані або підпис слабопомітний… Коли автор або сайт не захищають свої фото, це спрацьовує як провокуючий фактор для злодюжки: лежить річ практично нічия. Чому б не підняти її і до свого будинку не забрати? Це ж буде абсолютно задурно. Усі крадіжки власності відбуваються нагло і без попередження, як ти і написала, так що Делімано у цій справі не перші і не останні у тебе, допоки не задумаєшся про кращий захист своїх фото.Згадай, як психологи навчають батьків: не залишайте гроші вдома на видному та доступному місці, де їх постійно бачать діти. Цей факт сам по собі буде провокувати дітей на погані дії. Зовсім не факт, що діти візьмуть ці гроші чи частину з них і розтринькають на непотріб. Але якщо візьмуть — ви будете винні у крадіжці навпіл з дітьми, бо провокували їх на цю дію, залишивши гроші в провокативному для них доступному для крадіжки місці.Вирішуй далі сама як чинити зі своїми фото далі і це буде лише твоє рішення. Я ці речі для себе уже пройшла років три назадА Кукорама, так, дуже популярна у багатьох українських (і не тільки) виробників різної продукції і вони у нас часто «пасуться»: фото на сайті у переважній своїй більшості якісні, нічим не захищені. Бери які хочеш і скільки хочеш задурно — нічого тобі за це не буде
avatar

Medunya

+
0
не хочеться масивними підписами портити фото, я вже не вперше бачу свої фото, на Делімано підписана у фейсбуці, у них такі ціни високі… а ще наприклад дуже вразило коли побачила на сайті Клуб Галицької кухні свій рецепт сирника з гарбузом з фото в журналі «Галицький смакопис».
avatar

gutka

+
0
Так отож… Вибір, як я писала, тут лише за тобою.Або ти масивними підписами псуєш фото, але твоє фото зате безкоштовно і нагло не краде ніхто і ти сама не дозволяш своє фото вкрасти і не провокуєш їх на цю кражу, виставляючи незахищені фото. Або ти не псуєш фото і тоді маєш бути щосекунди психологічно готова, що його вкрадуть, видадуть за своє, зароблять собі гроші і тобі навіть найменше дякую не скажуть. Просто тоді маєш бути постійно готова до щоденних крадіжок і, відповідно, абсолютно спокійно це сприймати. Якщо ти спокійно сприймаєш ці крадіжки, — не псуй фото. Якщо ти відчуваєш несправедливість від того, що твою працю видають за свою — захищай нормально свої фото. Третього не дано
avatar

Medunya

+
0
згідна з тобою, але чомусь сумно((((
avatar

gutka

+
0
Мені теж так було сумно років три-чотири назад через цю ж проблему. Ми просили в адмінів зробити на Кукорамі водяні знаки не внизу фото, а в значущих місцях, щоб виключити крадіжки нашої власності. До речі, один кулінар пішов з Кукорами саме через причину постійного викрадання його робіт з сайту і навіть написав про це пояснюючу записку cookorama.net/uk/profile/Rodira/ Та далі я зрозуміла, що цю ситуацію з постійними крадіжками треба просто спокійно сприйняти як таке, чого ми змінити не зможемо і далі прийняти одне з двох індивідуальних для кожного кулінара рішень: псувати своє фото або ж не псувати, але спокійно сприймати крадіжку. Катя, ось побачиш, щойно ти приймеш це рішення(не має значення яке з двох), усе стане на свої місця
avatar

Medunya