Куриный рулет с желатином "Мраморный"

Куриный рулет с желатином "Мраморный"
Ингредиенты
филе куриное
1,5 кг
горчица
3 ст.ложки
масло растительное
5 ст.ложек
чеснок
4 шт.
смесь перцев молотая
1,5 ст.ложки
кориандр молотый
1 ч.ложка
специи для курицы
4 ст.ложки
паприка молотая
4 ст.ложки
сок лимона
желатин быстрорастворимый
60 г.

Куриный рулет с желатином «Мраморный»
Куриный рулет с красивым разрезом и приятным вкусом. Порадуйте своих родных-это совсем просто.

Приготовление
Грудки порезать на небольшие куски, добавить мелко порезанный чеснок, соль, пряности, масло, лимонный сок, желатин. Хорошо вымешать.

Разложить порционно в рукав для запекания, хорошо завязать с обоих концов и поставить в холодильник на ночь для маринования.

На следующий день обмотать сверху фольгой и запекать в духовке 45 минут при 200 * С. Остудить, поставив под пресс на 6-8 часов.

Подавать охлажденным, нарезав порционно.

Куриный рулет с желатином «Мраморный»
Приятного аппетита!

Вернуться к началу рецепта "Куриный рулет с желатином "Мраморный""

Комментарии (9)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
Чудова альтернатива ковбасам. Як раз купила грудки.
avatar

Glaros

+
0
Спасибі, Лариса. Надіюся, що сподобається!
avatar

Medunya

+
0
Дуже цікаво Забрала рецептик
avatar

Masha

+
0
Дякую, Маша!
avatar

Medunya

+
0
Цікавенько і смачненько). Обираю))))
avatar

halychanka

+
0
Спасибі
avatar

Medunya

+
0
Смакота
avatar

Dama

+
0
Желатин при температуре более 100 градусов разрушается гарантированно и перестает «работать». Не объясните мне смысл его присутствия в рецепте? Рулет ведь вы запекаете при 200 градусах?
avatar

shabal

+
0
shabal, настав час подивитись на це по-новому.Желатин при кип«ятінні взагалі руйнується(так пише навіть на упаковці з желатином- НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ КИП»ЯТИТИ)!!! Тобто руйнується він уже при доведенні рідини до 100*С. А рулет з желатином виходить навіть при запіканні 200 *С! В результаті випіканя шматочки курки чудово схоплені желатиновим прошарком. Парадокс? Бути такого не може! А перевірено уже не одною сотнею кулінарів, які цей рулет готували.Може варто і собі спробувати, щоб перевірити? Я розумію відповідь:«Нащо пробувати, якщо я і так знаю, що він зруйнується і нічого хорошого з цього не вийде!»Скільки разів нам усім наголошували, щоб ні в якому разі ми желе не кип«ятили- буде страшна біда. І ми це усі сприймаємо як аксіому-не кип»ятити! А хтось спробував кип«ятити і перевірити? Ось чергове розвінчення цього міфу- Рома з Хлібопічки не просто кип»ятила-вона спеціально навіть викип«ятила рідину наполовину при бурхливому кип»ятінні-нічого з желе не сталося! Навіть желе не помутніло! До речі, воно стало лише кращим. hlebopechka.ru/index.php?option=com_smf&Itemid=126&topic=44602.40 Дуже дивно для любителів кулінарних аксіом, але рулет цей вийшов чудово у всіх, хто його готував, желатин виконав свою функцію.Я розумію подальші вислови:" Але ж Рома викип«ячувала желе при 100*С, а запікався рулет при 200*С». А хтось з нас особливо пробував кип«ятити желе так довго, практично викип»ячувати його, як це зробила Рома? НІ, бо ми ж точно знаємо, що кип«ятити желатин не можна, він при 100*С моментально руйнується! Це ж знають усі- кулінарна аксіома! Упс, розрушено черговий кулінарний міф! Шкода, але факт.
avatar

Medunya