Мандариновое печенье

Мандариновое печенье
Ингредиенты
100 г.
100 г.
2 шт.
орехи (миндаль, фисташки, грецкие)
60 г.
1 шт.
200 г.
Расчитанно на 30 порций
масло сливочное
100 г.
сахар
100 г.
желтки яичные
2 шт.
орехи (миндаль, фисташки, грецкие)
60 г.
мандарины
1 шт.
мука
200 г.

Вчера, на Рождественском арсенале в рамках рекламы кулинарной книги «Завтраки» Романа Сеничкин получила открытку с рецептом печенья.
К сожалению, в рецепте куча фактических ошибок. Поэтому книгу я не купила, а вот печенье, со своими правками испекла. Хрустящее, ароматное. Одним словом, очень хорошее.
Мандариновое печенье

Приготовление
Сахарную пудру смешиваем с 2 желтками, добавляем размягченное масло и делаем однородную массу (важно сначала смешать пудру с желтками, тогда она хорошо смешается с маслом).

Орехи (у меня греческие) мелем кухонным комбайном в муку.

Соединяем муку, измельченные орехи, натертую на терке цедру и быстро замешиваем тесто (сначала оно будет крошиться, но через 2-3 минуты перемешивания станет однородным).


Из теста лепим шарики, размером с перепелиное яйцо.


Отправляем в морозильную камеру на 15 минут, а пока разогреваем духовку до 180 ℃. Выпекаем до золотистого цвета. У меня примерно 20 мин.

Приятного аппетита.

Вернуться к началу рецепта "Мандариновое печенье"

Комментарии (23)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
Яке воно має бути ароматне — з горіхами та цедрою
avatar

Medunya

+
0
Дійсно запашне і крихке) дякую
avatar

Dzyga

+
0
Цікаве! До речі, мене також зацікавила ця книга. Стільки шуму навколо неї:) треба буде подивитися що там за помилки…
avatar

Anyutka1993

+
0
Прошу. Ось рецепт як на листівці blogs.tochka.net/297-mandarinovoe-pechene/ Дивіться, написано, цедра 1 мандарина — 50 г. Так 50 г це цедра десь з кіло мандаринів. у кінці рецепту в склад пропонують додати вже цедру лимона, якого і в складі не було. До того ж, за 15 хв випікання печиво було геть біле, а не рум«яне як на картинці… горіхи вимірюють ложками, хоча там і грами вказані. 60 г рецьких горіхів — це десь півчашки, а не 3 ложки. Того перевела на конвекцію і пропекла ще. може від початку треба було на конвекції пекти, але там не написано
avatar

Dzyga

+
0
Не люблю я такі речі… якщо досвічена господиня ще може розгадати задум, то що говорити про того, зто тільки починає?це зовсім не є приємно, як мінімум…
avatar

Anyutka1993

+
0
Отож. Написала автору у Фейсбук з надією, що він скаже, що це листівка з браком, а вся книга в ідеалі. Але ні. Відповів, що вся книга вичитана досвідченими кулінарами, що рецепт зрозумілий, що лимонна цедра його б тільки покращила… Ну я побажала йому успіху з книгою, але для себе відмітила, що ніколи її не куплю.
avatar

Dzyga

+
0
avatar

Dzyga

+
+1
Щойно перевірила по таблицям міри: дійсно 3 столових ложки мелених горіхів це від 30 до 45 грам в залежності чи ложка наповнена без верху чи з верхом. У листівці чітко вказано — 3 столових ложки, але тут же уточнюється, що це -60-75 грам.
На рахунок цедри — з одного великого мандарину вийде від сили 1 столова ложка цедри(з великою натяжкою). Це приблизно 5-6 грам, а не 50, як вказано в рецепті.50 грам вийде з 10 мандаринів.
Настя тут повністю права. Припускаю, що печиво вийде смачним і з 3 столовими ложками горіхів, і з 75 грамами. З кількістю цедри -груба помилка. Треба дійсно з одного мандарину, а не 50 грам.За такі помилки має бути відповідальна і коректор журналу, і сам кухар. Визнати свою помилку вони не хочуть і не визнають ніколи.Ось за це я не люблю оці всі розрекламовані відеорецепти — ти ніколи не впевнений, що слідуючи викладеному рецепту ти отримаєш хороший результат, бо один готував, другий упорядковував текст рецепту, третій коректував, четвертий набирав у типографії. І ніхто в результаті не винний чому інформація невірна
avatar

Medunya

+
0
Чудове ароматне печиво!Спробую неодмінно!
Стосовно помилок, вони інколи і мені траплялися. Робила якось каву зі спеціями, в рецепті стояло додати до кави 20 г кориці, звісно я додала лише 2 г, а хтось може і 20 додав
avatar

Koenigin

+
0
Та ні, не вірю я у таких зовсім відірваних від життя кулінарів. Якщо хтось міг бездумно додати до кави 20 грам кориці і навіть не запідозрити, що це явна опечатка типографії, то ну знаєте… Це щось з області про тих, хто взагалі у своєму житті нічого не готував і ось ця кава — його перше творіння
avatar

Medunya

+
0
avatar

Koenigin

+
0
За те і люблю кукораму, що всі рецепти перевірені. Що не буває так, що готуєш, а тісто виходить кардинально іншим. принаймні на фото бачиш, яким воно має бути.
avatar

Dzyga

+
0
Это новенькое и ароматное
avatar

NONNAPINA

+
0
Ага) дякую
avatar

Dzyga

+
0
можливо Руслана?

Печиво смакотне!
avatar

Chiara

+
0
Руслана) добре, що я не видаю книг, бо теж жах яка неуважна)
avatar

Dzyga

+
0
Вчора спекла)
Таке просте в приготуванні, а яке ж смачнюще)
Спасибі за такий рецепт)
avatar

YuliaK

+
0
Здорово) Приємно, що вам смакує)
avatar

Dzyga

+
0
хочу приготувати подарункові набори для всіх близьких на Різдво і це печево дуже впишеться)
avatar

Tansha

+
0
Здорово! і як вам печиво?
avatar

Dzyga

+
0
Мені дуже сподобалось) Новий, ні з чим не схожий смак і аромат. А ще, дуже простий у виконанні рецепт. Кума вже попросила рецепт і спекла, але мигдаль (мій варіант) замінила волоськими горіхами, каже не дуже відрізняється на смак.

p.s. Пекла 4 види, всі з Кукорами, ось така краса вийшла
avatar

Tansha

+
0
avatar

Tansha

+
0
клас! у вас так чудово вийшло!
avatar

Dzyga