Поздравляем победителей конкурса на лучший рецепт русской кухни!

  • Скорость приготовления: не указано
  • Сложность приготовления: не указано
  • Способ приготовления: не указано

Пришла пора подвести итоги конкурса на лучший рецепт июня, который был посвящен русской кухне!
Должны отметить, что конкурсные работы были, действительно, очень оригинальными, а сами рецепты очень интересными и, можно сказать, довольно сложными!
Спасибо вам за множество интересных, оригинальных и вкусных рецептов!
И конечно же, встречаем тройку наших победителей конкурса на лучший русской кухни!
Ими стали:

natapit с рецептом Кубанский чесночный суп!
Поздравляем победителей конкурса на лучший рецепт русской кухни!

OlgaSuper с рецептом Пряник «Тульский»!


Mila с рецептом Кулебяка на три угла!


Каждый из трех победителей, получит заслуженный приз: Набор для пикника «Кемпинг» на 4 человек!


От всей души поздравляем победителей конкурса и выражаем искреннюю благодарность всем кто принимал в нем участие и оказывал поддержку! Спасибо всем кулинарам за новые рецепты, аппетитные блюда, креатив и участие!

P.S. Стоит отметить, что весь июль мы решили посвятить тому, чтобы придумать новые, более интересные и увлекательные, конкурсы с интересными и ценными призами! И так же посвятить себя работе над некоторыми новшествами сайта, которые, уверены, порадуют всех в скором времени! Так что впереди всех ждет еще больше увлекательных конкурсов и интересных нововведений!

Вернуться к началу рецепта "Поздравляем победителей конкурса на лучший рецепт русской кухни!"

Комментарии (78)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
Гарний вибір, чудові рецепти смачних страв. Вітаю Всіх з перемогою та призами! Успіхів Вам та більше перемог, не тільки у кулінарних конкурсах!
avatar

gutka

+
0
Наталя, Оля, Міла, вітаю з перемогою!Чудові рецепти і заслужені призи!
Варто відзначити, що цього конкурсу абсолютно усі рецепти попадали «в десятку» за умовами конкурсу, що особливо радувало — це були справді без сумніву чудові рецепти саме російської кухні Радували також і чудові фото конкурсантів, і активність в житті Кукорами
Не заздрю суддям.
Була точно впевнена у перемозі «Тульського пряника» і «Кулебяки на три кутки», а в Наталі боліла за пиріг-квітку «Не красна хата кутками». Цього разу мої фаворити збіглися з вибором жюрі, що дуже радує
Дівчата — молодці! Так тримати! Чекаємо ваших наступних шедеврів
avatar

Medunya

+
+1
Леся ти написала все про що я думала, дуже влучно (ну на мою думку )
avatar

gutka

+
0
Дякую, Леся! Вперше перемогла, чому дуже рада!
avatar

OlgaSuper

+
0
Оля, якщо це перша твоя кулінарна перемога, то мої поздоровлення тобі подвійні Перша перемога — це як перше кохання.Вона свіжа, чиста, запаморочлива і всеохоплююча.Думаю, ти ще не раз переможеш у кулінарних конкурсах, але саме цю першу свою перемогу запам«ятаєш назавжди
avatar

Medunya

+
0
молодці дівчата рада за вас
Хоча, чесно кажучи, як і кожна з нас, хотіла бути в числі переможців
avatar

tori

+
0
Коли буде наступний конкурс? Можливо мені пощастить на цей раз
avatar

tori

+
0
Вітаю дорогенькі наші переможниці!!! Дізналася з тим конкурсом багато цікавеньких рецептів!!! У всіх були неперевершені фотографії страв, поданих на конкурс… ну дуууже красиві! Молодці!!! цьом всіх
avatar

Vizajust

+
0
Девочки, поздравляю всех с победой!!! Все молодцы! Болела на Наташу, была уверена что она будет в числе победителей,"«Тульский пряник» тоже была уверена что победит.Милына «кулебяка» отличное и сложное блюдо, очень достойное!
avatar

lakshmi

+
0
Вітаю з перемогою! Такі чудові рецепти!
avatar

Aitara

+
0
Спасибо всем за поздравления, я очень рада! Поздравляю Наташу и Ольгу с победой! Очень впечатлил Тульский пряник, а Наташины все рецепты вообще вне конкуренции, еще мне понравились Лесины блины с двойным припеком!
avatar

Mila

+
0
Дякую, Міла
avatar

Medunya

+
0
Вітаю Мілу та Наталю з перемогою! Дякую жюрі, що й мій рецепт не оминули увагою! Ура!
avatar

OlgaSuper

+
0
вітаю з перемогою всіх трьох учасників, проте сама трохи розчарована і засмучена
avatar

MaryanaK

+
0
Мар«яна, не розчаровуйся.Якщо ти не перемогла в цьому конкурсі, то так і мало статися і десь попереду тебе чекає не проста перемога, а доля приберегла для тебе справжній кулінарний джек-пот.Головне — не зупинятися і не опускати руки
avatar

Medunya

+
0
Ураааа!!! Поздравляю всех и победителей и участников! Спасибо догим админам за замечательные конкурсы и великолепные призы! Этот приз так хотела моя внучка, так что я рада вдвойне!!!
avatar

natapit

+
0
Наташа, ещё раз поздравляю, теперь уже твою внучку с таким призом! А у меня дети очень хотели этот приз, именно они меня подтолкнули к участию в этом конкурсе, но не судьба наверно Сегодня позвонила сыну и сказала что ничего не получилось, он расстроился,… ну ничего, не повезло, так не повезло, может когда-то в другой раз
avatar

lakshmi

+
0
Анжела, та хіба тут є через що аж розстроюватися? Хоче твій син так сильно такий набір, а ти хочеш йому догодити в цьому — купи йому на день народження чи іншу нагоду. І син буде в захвваті, бо це те, про що він аж так мріє, і ти голову ламати над подарунком, про який мріють твої діти, не будеш. Це все коштує недорого, а син буде такий радий. В кожному конкурсі лише трьом «везе», а решті — «не везе». То що, кожного разу розстроюватися усім, кому «не везе»?
avatar

Medunya

+
0
Лесь, я думаю, що Ліка мала на увазі те, що справа не тільки в грошах/подарунку, купити чи не купити, просто саме виграний в чесній, запеклій боротьбі при однакових умовах для всіх учасників, приз, якраз і надає тому подарунку особливого значення, і додаткового заряду позитивних емоцій, надалі готуватись до конкурсів. Ну принаймі, я так для себе це зрозуміла.
avatar

MaryanaK

+
0
Ну, ми усі боролись, усі старались, усі прагнули перемоги, усі хотіли позитивних емоцій.Причому кожного разу, приймаючи участь у якомусь конкурсі дуже хочемо, прагнемо, надіємось і боремось.Але добре усвідомлюємо як дорослі, що кількість учасників завжди більша від кількості призів. Не виграв — нема чого розстроюватись. Не може одна і та ж людина постійно вигравати в тих конкурсах, де приймає участь -це логічно.Ми ж дорослі.
А тут цей приз, як я зрозуміла, дуже хотіли саме діти. Саме діти розстроїлись від того, що мама не виграла.Якщо дуже вже розстроїлись і дуже вже хотіли — бажано їм це купити.Це ж діти.
avatar

Medunya

+
0
Мариана, ты правильно всё поняла! Дело действительно не в деньгах.Если мне прийдётся делать сыну подарок, то это будет не набор для пикника, а более глобальный подарок, скорее даже денежный.А выигранные подарки это скорее как приятные мелочи, дети уже живут отдельно и я им дарю выигранные призы, например блендер и сковороду, чтоб им не приходилось это покупать.
avatar

lakshmi

+
0
О, діти, виявляється, уже дорослі. Тоді нема слів.Звичайно гроші- найкращий подарунок для дорослих дітей.
avatar

Medunya

+
0
вітаю всіх дівчат, що перемогли в конкурсі, бажаю нових успіхів й не тільки в кулінарії.А тим, хто не виграв бажаю не засмучуватись , адже все ще попереду й будуть нові конкурси й нові призи, і настане час коли Ви обов«язково виграєте, головне не зупинятись й не опускати рук.
avatar

Laran

+
0
Наташа, Оля и Мила, поздравляю Вас, девочки, с победой!
Спасибо всем кулинарам за интересные рецепты!!!
avatar

Glaros

+
0
Поздравляю всех – и выигравших и проигравших. Наблюдаю за вами уже давно. Вообщем нравится мне здесь многое, однако, есть некоторые вещи, на которые хотела бы указать. Прошу не воспринимать это как огульное охаивание, а как попытку некоей конструктивной критики – ведь сайт и вся здешняя тусовка мне очень нравится. Собственно говоря, удивило меня несколько вещей. Нарпимер, не могу отделаться от мысли, что в конкурсах здесь побеждают одни и те же. И с одним и тем же. Нет-нет не хочу умалять достоинства неизвестных членов жюри, однако, при всем уважении – уже несколько конкурсов кряду побеждают совершенно не оригинальные рецепты. Такое впечатление, что совершенно не ценится поиск оригинальных рецептов и способов их визуальной подачи. Вот, например, в последнем конкурсе — чесночный кубанский суп. Положа руку на сердце, я постаралась найти в этом харчо хоть что нибудь из русской кухни. Не смогла. Адаптированный потомками украинцев грузинский харчо в русскую кухню КАТЕГОРИЧЕСКИ не вписывается. Да, в русской кухне есть много адаптированных блюд. Те же пельмени – многие уже и не вспоминают, что это китайское блюдо, настолько сильно оно ассоциируется с Россией. Но харчо по-кубански? Почему бы тогда не приготовить свекольный суп по-московски, взяв рецептуру украинского борща?! В русской кухне есть, конечно, борщи, однако, друзья – если бы здесь приготовили борщ на конкурс как русское блюдо, думаю, его заслуженно порвали бы в лоскуты! Выходит победило блюдо, отношения к русской кухне не имеющее даже отдаленно? Вот это самое большое мое замечание. Я сейчас не касаюсь многих удивительно красивых блюд, созданных для последнего конкурса, которых за уши в русскую кухню тянуть не надо – ведь я не жюри. Но настолько вопиюще несправедливо определен этот победитель, что я решилась сделать это замечание. Добавлю, что никаких личных претензий ни к кому из конкурсантов не имею и прошу прощения, если задела чьи-то чувства.
avatar

OlesyaShtoyko

+
0
На Кубани, действительно готовят этот замечательный и вкусный суп, который с Харчо не имеет абсолютно ничего общего! Мне трудно судить какой вы кулинар, потому что ни одного вашего рецепта я не вижу, да и мне впрочем, все равно, потому что мои рецепты известны не только на этом сайте, а и по всему интернету их более 1000! Хотя за три года на Кукораме выставив 159 рецептов я выиграла 4 раза, считаю ваше обвинение не заслуженным, но я на вас нисколечко не оби жаюсь… кто вы и от чьего имени высказываетесь приблизительно догадываюсь, ну и господь с вами…

кстати, о Харчо — Харчо́ (груз. ხარჩო) — национальный грузинский суп из говядины[1][2] с рисом и грецкими орехами на специальной кислой основе — сушеных слив-ткемали либо тклапи. Суп очень пряный, острый, с обилием чеснока и зелени и намного гуще, чем прочие супы, к которым применяется правило «в супе должно быть половина жидкости».

Характерным отличительным признаком этого национального грузинского блюда от других мясных супов является использование при приготовлении только говядины (на грузинском языке «дзрохис хорци харшот» означает «говяжий суп»), тклапи и тёртых грецких орехов. По «классическому» рецепту эти три компонента нельзя убрать из блюда или заменить другими. И хотя часто, при указании рецепта харчо, конкретизируют, какой местности Грузии принадлежит рецепт (есть супы-харчо по-грузински, по-мегрельски и т.д.), но его суть — острый говяжий суп с ткемали и орехами, остается неизменным.
avatar

natapit

+
0
Ната, не воспринимайте все так близко к сердцу – я человек посторонний и право на критику имею. Вопрос о моих кулинарных достижениях в этой ветке не совсем уместен – я в конкурсе участия не принимала, просто выразила свое скромное мнение постороннего наблюдателя. Попутно, пользуясь случаем, хотела бы уточнить: а в чьих интересах я пишу? Это для меня новость. Чей интерес выиграет от того, что я считаю, что «кубанский чесносчный суп» имеет отношение к русской кухне такое же как и голубцы, драники, плов, галушки или гуляш? Давайте так: я не умаляю Ваших достоинств как кулинара, я не оспариваю результатов конкурса. Я просто считаю, что победа присуждена блюду, которое к русской кухне отношения не имеет. Т.е. невыдержано главное условие конкурса – русское блюдо.
avatar

OlesyaShtoyko

+
0
Знаете ли, мне как то все по барабану! И к сердцу я так близко не воспринимаю, потому как считаю, что я права. Вы в праве высказать свое мнение и я его уважаю. Будьте здоровы!
avatar

natapit

+
0
и еще… на этом сайте МЫ НЕ ТУСУЕМСЯ, а готовим и делимся своими рецептами…
avatar

natapit

+
0
в конкурсах здесь побеждают одни и те же. 
— ні, це так просто здається збоку.Треба, щоб стався якийсь надзвичайний випадок, щоб підряд переміг один і той же кулінар в двох підряд конкурсах. Багато кулінарів це замітили і просто пропускають наступний конкурс або виставляють лише 1-2 рецепти для «галочки».
И с одним и тем же.
я такого не помітила.
побеждают совершенно не оригинальные рецепты. 
— у кожного своя думка. Адже ми усі різні. Я одного разу була членом жюрі. Це все дуже важко — вибрати найкращий рецепт.Я десять разів підряд проходила по усіх рецептах, вибирала. А в сумарному результаті, підсумували думки усіх членів жюрі і з мого вибраного десятка найкращих страв переміг лише один
чесночный кубанский суп  в русскую кухню КАТЕГОРИЧЕСКИ не вписывается. 
— не погоджуюсь. І взагалі тішусь, що саме в цьому конкурсі усі страви попадали «в десятку» на рахунок російської кухні. Наївно тішу себе думкою, що це спрацювало моє недвозначне зауваження на цей рахунок тоді, коли оголошували умови конкурсу.Розумію, що мої систематичні зауваження і думки багатьом не подобаються. Але треба мати сміливість казати те, про що думаєш.
если бы здесь приготовили борщ на конкурс как русское блюдо, думаю, его заслуженно порвали бы в лоскуты! 
— ні, не порвали б. Люди у нас толерантні.
настолько вопиюще несправедливо определен этот победитель
— неправда. Я б, будучи членом жюрі, всерівно віддала б одне з призових місць Наталі. У неї усі страви — дуже гарно оформлені, доступно описані, з «родзинкою», цікаві. А вибрала б пиріг-квітку. Цей пиріг і досі сидить у моїй голові
avatar

Medunya

+
0
яв шоці!!!!!!!!!!!!переглянувши коментарі цього користувача, я зрозуміла, що всі шишки полетять в мене! Зараз всі скдладутьпро мене своє враження і більше мені робити тут нічого. Тому я, заявляю, офіційно і неофіційно, що до цього користувача, я не маю жодного відношення ні реалі ні в соцмережах.
Я на цьому сайті з новачків, тому писати це від свого імені чи не від свого, для мене було б принаймі не розумно, не кажучи вже про щось інше.
Зрештою, я не знаю чий це погарний задумок, чи злий жарт, вирішили зі мною так «пожартувати», спочатку похвалити мої страви, потім нібито від мене написати таке, то напрошується думка, невже б я від такого бузумовно виграла?
Можна ще щось написати, якось виправдовуватись, проте, я цього робити не буду, БО МОЄЇ ВИНИ В ЦЬОМУ НЕМА!!!!
avatar

MaryanaK

+
0
Впевнений, що ніякі «шишки» у вас не полетять. Щодо конкурсів — впевнений попереду вас чекає ще не одна перемога, з вашими рецептами та хистом))
Щодо іншого, всім бажаючим можу запропонувати стати одним з жюрі та власне прийняти участь у відборі переможців та переконатися у складності та непередвзятості вибору)
avatar

Scratch

+
0
Гарна думка. Хто хоче в жюрі ?
avatar

stfalcon

+
0
Цікаво, чи хтось захоче стати членом жюрі ну хоча б на однісінький конкурс
avatar

Medunya

+
0
Впевнений, що ніякі «шишки» у вас не полетять. Щодо конкурсів — впевнений попереду вас чекає ще не одна перемога, з вашими рецептами та хистом))
дякую за розуміння та підтримку
avatar

MaryanaK

+
0
До речі, якщо в когось є якісь сумніви або питання, то ми завжді відкриті і готові до спілкування, обговорення пропозицій і ідей. Якщо у вас є якась проблема або ви чимось обурені — пишіть нам, ми завжди раді допомогти і розібратися у ситуації!
avatar

Scratch

+
0
ми завжді відкриті і готові до спілкування, обговорення пропозицій і ідей.

О, то я вже тут як тут. Куди ж без мене.Я завжди готова щось обговорювати і висловлювати свою думку всюди, де треба і де не треба
1.Я хочу, щоб насправді враховувася пункт, який зазначений в кожному конкурсі При определении победителей,… во внимание принимается активность автора в жизни Кукорамы (публикация собственных рецептов и участие в обсуждении рецептов других пользователей)..Або зніміть цей пункт, або таки враховуйте щоденну активність кукорамівців в житті Кукорами при визначенні переможців
2. Я дуже хочу, щоб усі конкурсні рецепти з обох версій сайту зводились відразу на якусь спільну конкурсну сторінку. І тоді усім стане набагато легше і приємніше оцінювати рецепти, оглядати. Конкурсні рецепти не будуть змішуватися з тими, які ми не виставляємо на конкурс, а просто щиро ділимося з усіма кукорамівцями.Стане легше аналізувати роботи
3. Хоч голосування жюрі зараз анонімне, чи могли б ви зробити спочатку як одноразовий експеримент ось таку практику оцінювання рецептів:
Після оголошення результатів конкурсу нехай буде вивішена підсумкова табличка голосування кожного члена жюрі.
Тобто, жюрі №1(припустимо Степан) з усіх конкурсних рецептів вибрав десять на його думку найкращих, розмістивши їх в такому порядку:
1.(10 балів) — каша з грибами
2.(9 балів) — гречаний суп
3.(8 балів)- булочки з повидлом
І т.д.
А вкінці — рецепти, які набрали найбільшу кількість балів від усіх(припустим п«яти) членів жюрі — саме три переможці.
Нехай кожен член жюрі напише вкінці під підсумком результатів по декілька слів, чому він зробив саме такий вибір рецептів, що особливо вплинуло на його вибір цього разу, що вразило настільки, що він віддав рецепту 10, 9 чи 8 балів, що він очікував і чи його очікування справдились.Чи це була оригінальність і новизна рецепту, чи сподобалась подача, чи, може здивувались незвичністю рецепту і т. д.
Це б зняло в майбутньому багато сумнівів в об»єктивності оцінювання, конкурсанти зрозуміли б бажання і вимоги жюрі і враховували б це в майбутніх конкурсах, корегуючи наступні свої конкурсні рецепти під конкретні уже усім зрозумілі вимоги.
Ну, як вам такі мої пропозиції?
Дівчата, пропонуйте і ви щось своє, не мовчіть, висловіть свої ідеї, які покращатьі життя Кукорами і об"єктивність та зрозумілість оцінювання конкурсних рецептівВід цього усім стане перебування на Кукорамі лише комфортніше і приємнішеНас готові вислухати і втілити в життя наші побажання — користуймося цим
avatar

Medunya

+
0
Ну що жповністю згоден зробити такий собі експеремент і втілити побажання Лесі. Хіба що є пару моментів: щодо п. 1 — ми дійсно враховуємо ці моментиі щодо п.2 — можуть бути певні технічні проблеми в цьому плані, але з іншого боку ми завжди після завершення конкурсу робимо фотоальбоми в наших группах у ВК та ФБ де всі конкурсні роботи зібрані в одному місці — як альтернатива може бути?
avatar

Scratch

+
0
Согласна с Лесей — лучше, когда конкурсные рецепты во время конкурса и после его окончания выделены отдельным постом!
avatar

natapit

+
0
Ну, обычно, мы посвящаем конкурс определенной тематики и, соответствующему, блогу их их можно легко просмотреть там, а после окончания мы будем оперативно делать сводный альбом в группах и их можно будет просмотреть все. Такой вариант как альтернатива, пока подойдет? Как думаете?
avatar

Scratch

+
0
Якщо лише як тимчасова одноразова альтернатива, то так. Бо усі заходять на Кукораму напряму і значно менше людей заглядає в групи в ВК і ФБ.
Якщо буде окрема сторінка для кожного конкурсу, де будуть виставлені фото конкурсних рецептів, а тиснеш на них — попадаєш прямісінько в той рецепт( ось як зараз при оголошенні переможців конкурсу) — це буде надзвичайно добре. Я ось заходжу на якийсь кулінарний сайт і одне з перших, що роблю — преглядаю саме конкурсні рецепти на спеціальній конкурсній сторінці, а не усі підряд рецепти. А чому? Бо конкурсні рецепти завжди відрізняються оригінальністю, цікаві, відповідно оформлені. І мені цікаво. Хоч і через рік зайду — завжди швиденько знайду ці рецепти, бо вони оформлені в окрему сторіночку. Дуже зручно буде і усім кукорамівцям, і гостям Кукорами Якщо є така можливість, зробіть і у нас таке
avatar

Medunya

+
0
и я такого мнения!
avatar

natapit

+
0
Так вот в чем дело! Оказывается есть 2 версии сайта. А я все время думаю почему у меня часть рецептов не видно… .

Хорошую идею подсказала Леся по поводу оценки рецептов. Сразу будут ясны недоработки или наоборот сильные стороны того или иного рецепта. Будет на что обращать внимание конкурсантам при следующих конкурсах.
avatar

Aitara

+
0
Катя, ти не одна така. Я уже вказувала якось на цю проблемку адмінам. Мої знайомі шукали за моєю наводкою Кукораму, а в ній- мої рецепти( я- людина проста. Пригостила їх випічкою.Вони попросили переписати рецепт. Я їм прямо:«Зайдіть на Кукораму, Я там — Медуня. Розпечатайте собі цей мій рецепт.От і усі проблеми. Вручну нічого писати не буду»
Вони три дні заходили, шукали, але потрібного рецепту відшукати не могли. А все тому, що попадали відразу на російську версію. Питаю:«Чому на український прапорець не тиснули?» А вони:«Ми думали, що там те саме, але лише українською»
Якось би зазначати вгорі коло прапорців(може якоюсь стрілочкою червоною і рухомою) — «натисніть сюди і ви побачите ще більше цікавих рецептів» або" загляньте на іншу версію сайту" чи ще якось. І прапорці зробити трохи більшими за розміром, бо мало хто з новачків на них взагалі звертає увагу
avatar

Medunya

+
0
в принципі ми можемо вимкнути це розділення, але тоді зникнуть всі переклади рецептів і різко впаде відвідуваність. тому я не дуже хочу з цим експериментувати

давайте я помізкую і запропоную варіант, який можливо влаштує всіх. якщо ні, то обговоримо
avatar

stfalcon

+
0
Розділення хай собі вже буде. Це особлива фішка Кукорами — такого я ще нігде не бачила.Щось в цьому є особливе, незвичне, оригінальне. Треба якось подумати про те, щоб гості і нові користувачі легко здогадалися, що існує ще одна, цілком незалежна версія Кукорами з іншими рецептами. Це їм треба підказати, якось зазначити чи виділити прямісінько на головній сторінці обох версій Кукорами.
avatar

Medunya

+
0
Я флажки даже и не видела, пока Вы не написали… Отдельно сохраняла обе версии сайта....
avatar

Aitara

+
0
Я спочатку, як тільки зареєструвалася теж не знала про існування рос.версії)))) а як побачила вгорі прапорці також подумала, що це все те сакме, тільки по -російськи)))) але клацнувши — побачила, що я багато пропустила))))
avatar

Vizajust

+
0
Я тоже вначале на Кукораме плохо ориентировалась и не могла понять что оказывается надо на флажок нажимать… делала себе закладки, чтоб найти нужный рецепт.
avatar

lakshmi

+
0
По первому пункту я не согласна… извините Мною было замечено, как человек выигравший в конкурсе не появляется на сайте пол года, потом приходит снова на новый конкурс, выставляет лишь конкурсные рецепты и немного комментирует и снова ему достаётся победа… Где же здесь активность на Кукораме? На счёт выделения для конкурсных рецептов отдельной страницы полностью поддерживаю!
avatar

lakshmi

+
0
Анжела, я теж подібне помітила.Трохи неправильно і якось не зовсім гарно, коли людина помічає Кукораму і кукорамівців лише тоді, коли вирішила прийняти участь у якомусь конкурсі. А виграє(чи може і не виграє -не велика різниця) — і уже знову їй не потрібні ні Кукорама, ні кукорамівці.Ні коментаря не напише друзям до їхнього рецепту, ні якихось рецептів не виставить просто так — не на конкурс.Наче нас для неї ніколи і не існувало. І так аж знову до наступного конкурсу, в якому вирішить прийняти участь. Не знаю, чи в тему написала, але так воно є
avatar

Medunya

+
0
Леся, а я думала что только я заметила Странно что администрация выдвигает пункт об активности, и в то же время сама его нарушает… не справедливо
avatar

lakshmi

+
0
НУ, мы стараемся, но и как все люди допускаем недочетыБудем стараться лучше
avatar

Scratch

+
0
В конкурсе участвуют только «уникальные» рецепты, т.е. рецепты опубликованы в Интернете впервые. Не допускается публикация рецептов на других ресурсах до окончания конкурса (!). При определении победителей такие рецепты учитываться не будут.

хотіла, ще уточнити про такий пункт з умов конкурсу, то все таки потрібно створювати самому якійсь рецепт, придумувати нову страву, чи все таки, можна вже за готовим рецептом приготувати теж саме, тільки у своєму виконанні.

І ще одне, а новачки можуть прийматиучасть у конкурсах, бо якщо ти новачок, то тобі важко зразу набрати купу рецептів і ти звичайно не можеш конкурувати з старожилами які мають поза 100 рецептів, то тоді як враховувати їх, що вони приймають активну роль в житті кукорами чи ні. Або тоді ввести обмеження, наприклад: тільки після 20 доданого тобою рецепту, ти можеш брати участь у змаганнях.
avatar

MaryanaK

+
0
то тоді як враховувати їх, що вони приймають активну роль в житті кукорами
Це не значить, що треба мати опублікованими на Кукорамі багато рецептів до того. Це значить, що людина щодня в даний момент, протягом даного конкурсу заходить на Кукораму, спілкується, залишає коментарі, задає запитання, цікавиться, якщо щось незрозуміло в рецепті, виставляє потихеньку трошки і конкурсних рецептів, трошки і неконкурсних, виставляє фото в коментарях приготованих страв за рецептами кукорамівців, оцінює рецепти інших і т.д.
А кількість рецептів, що були виставлені на Кукорамі до конкурсу, не має ніяковісінького значення. Якось так
avatar

Medunya

+
0
, чи все таки, можна вже за готовим рецептом приготувати теж саме, тільки у своєму виконанні.
— це вірна відповідь.
А якщо хочеш, то можна і своє придумати
avatar

Medunya

+
0
Лесь, а як тоді розуміти
В конкурсе участвуют только «уникальные» рецепты, т.е. рецепты опубликованы в Интернете впервые
.Якщо цей рецепт вже є в інтернеті, що тоді, як бути?
avatar

MaryanaK

+
0
Я також Андрію це запитання задавала… просто рецепт має бути приготований і сфотографований тобою… якось так))))
avatar

Vizajust

+
0
Фото мають бути ваші, а сам рецепт — ваша інтерпретація. не в тому сенсі, що треба видумувати нове Олів'є, а в тому що текст опису — ваш
avatar

Scratch

+
0
ясно, дякую за роз'яснення!
avatar

MaryanaK

+
0
И все-таки: кто в жюри пойдет? Есть желающие?
avatar

Scratch

+
0
Усе залежить від призу, який будемо розігрувати. Якщо буде мультиварка, хлібопічка чи сумка-холодильник, то я без сумніву іду в жюрі на цей конкурс
avatar

Medunya

+
0
Лесь, а у меня вот хлебопечки нет… вернее есть у дочери, но старенькая и корочку верхнюю не запекает, вот мы ее и пользуем, выбросить жалко, ведь работает…
avatar

natapit

+
0
Наталя, я уже безліч разів переконувалася на собі, що бажання мають чудову властивість матеріалізовуватися дивовижним чином. Якщо треба хлібопічку — вона обов«язково з»явиться, причому сама по собі і в найнесподіваніший момент
avatar

Medunya

+
0
надо просто пойти и купить, но выиграть интересней!
avatar

natapit

+
0
Лесь, ну тогда получается что я не сильно хочу «бажання мають чудову властивість матеріалізовуватися дивовижним чином.»У меня пока это не получается.
avatar

lakshmi

+
0
Наташ, ну если работает так зачем выбрасывать? Ещё послужит.
avatar

lakshmi

+
0
avatar

natapit

+
0
А я готова пойти если таких призов как раз не будет У меня дома кроме блендера нет никакой техники.Очень давно хочу мультиварку и хлебопечку, готова за эти призы побороться, так как купить эти вещи пока нет возможности.
avatar

lakshmi

+
0
мне бы хотелось еще посоревноваться, я так давно не принимала участие из-за болезни и смерти мамочки… но если Родина Кукорама скажет — надо, то я всегда готова!
avatar

natapit

+
0
Админы, дорогие, придумайте какой-нибудь интересный и сложный конкурс, что-то необыкновенное… так хочется драйва!
avatar

natapit

+
0
Так, дайте нам якесь фантастичне і цікаве завдання! Це стимулює творчість найбільше!
Більшість своїх улюблених пляцочків я створила саме для конкурсів на Кукорамі
avatar

Medunya

+
0
для новичков та еще будет задачка!!! Но я «ЗА»! Хороший повод для кулинарного развития!
avatar

Aitara

+
0
И я за необычный, интересный и творческий конкурс!
avatar

Mila

+
0
Уже ведем подготовительные работы!
И самое приятное: в этот раз практически все нюансы будущего конкурса будут зависеть от вас!
avatar

Scratch

+
0
Вот и началось
Первый опрос по новому конкурсу стартовал!
Проголосовать и оставить свои пожелания/замечания можно здесь cookorama.net/ru/blog/konkursy/vybiraem-priz-na-sleduyuschij-konkurs.html
Спешите участвовать и высказывать свое мнение — впереди у нас еще много работы!
avatar

Scratch

+
0
Ура! Сегодня мне привезли приз!Он такой классный, содержит все нужное для пикника! Спасибо Кукораме и жюри!
avatar

Mila