Компот из винограда

Ингредиенты
1 л
виноград (гроздь)
1 шт.
1 ст.ложка
вода
1 л
виноград (гроздь)
1 шт.
сахар
1 ст.ложка

Вам попался такой терпкий красный виноград, что аж челюсти сводит и есть его нереально? Но жаль выбрасывать. Выход есть: сварите компот!

Описание:
Грозди промойте, отделите ягоды от основы и промойте еще раз, чтобы компот не был насыщен водолазами. Тогда засыпьте в кастрюлю, добавляйте воду и сахар перемешайте и поставьте на малый огонь — пусть варится, а вы тем временем можете идти заниматься другими делами. Время от времени посматривайте на компот — если на поверхности соберется пена, желательно ее собрать ложкой и выбросить. Когда из кастрюли выкипит где-то на 1-2 пальца воды и жидкость будет приобретать густо виноградный цвет — компот готовый.

Вернуться к началу рецепта "Компот из винограда"

Комментарии (8)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
трохи шкода виноград… його ж можна на вино пустити
avatar

stfalcon

+
0
точно
avatar

Scratch

+
0
Теж варіант, але це довго А компот за годину-півтори готовий.
avatar

manuna

+
0
тоже правильно
avatar

Scratch

+
0
Дуже люблю різні компоти і варю їх кожен день, в тому числі і з винограду. Ви мені вибачте, але у вас вийде компот зовсім без вітамінів. Коли вариться компот відкривати кришку не можна і кип'ятити його не більше 1 хв., кришку відкривати тільки тоді, коли компот остигне.
avatar

Masha

+
0
а чому без вітамінів? просто я теж так варю )
avatar

stfalcon

+
+2
При такому довгому кип'ятінні всі вітаміни розпадаються, уже при закипанні половину вітамінів ми втрачаєм. І кришку також не можна відкривати, покипів собі наш кампотик 1 хв. і хай напарюється під закритою кришкою. Бажаю всім міцного здоровя !!!
avatar

Masha

+
0
При кип'ятінні дійсно вітаміни розпадаються… Але я себе заспокоюю тим, що на малому вогні воно не дуже активне. І кришкою я теж закриваю, але вже потім, коли газ вимкнено.
Можна ще такий критерій готовності вказати: більшість ягід сплили і потріскались, а на стінках каструлі компот залишає фіолетові сліди.
avatar

manuna