Семга запеченая в соли

  • Скорость приготовления: не указано
  • Сложность приготовления: не указано
  • Способ приготовления: не указано

Несмотря на, как по мне, достаточно специфическую ведущую, кушанья в этой передаче делают очень классные. Думаю, для всех любителей приготовить что-то вкусненькое будет интересно.

Вернуться к началу рецепта "Семга запеченая в соли"

Комментарии (6)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
А в чем выражается «специфичность» ведущей???
avatar

Marinochka

+
0
ну не в захваті я від неї і все… якась сильно дьоргана. хоча, як і казав, це суто моя думка
avatar

Scratch

+
0
відео корисне, молодець
avatar

Svitlana

+
0
Дякую за відео, обов’язково це приготую, бо досить заінтригувало.
Юлія Висоцька дійсно специфічна, бо веде себе на кухні як дзиґа, але якщо оцінити це як раціональне використання часу (ну не люблю я лінивих і неповоротких, які роблять годину те, що можна зробити за 5 хвилин), то її мінус перетвориться в плюс. Залишилось лише відшліфувати плавність різких рухів, бо коли щось валиться зі звуком «трахтарарах», то це вже занадто ))
avatar

juliasha

+
0
згоден
avatar

Scratch

+
0
І я таки приготувала цю смакоту! Мої гості були в захваті, я теж приємно вражена і головне що це надзвичайно ситно! Отже всім рекомендую!
Подавала цю рибу з овочевим різотто, цибулькою, заправленою оливковою олією і лимонним соком, і грецьким салатом. Все дуже гармоніювало. На жаль фото де все на одній тарілці не вдалось зробити (перед гостями якось не зручно бігати з фотоапаратом), але процес приготування риби я сфотографувала. Щоправда відповідного розміру сьомгу я не знайшла, то готувала по цьому ж принципу форель.

P.S. Фотки вставити безпосередньо в цей допис не можу, теги не спрацьовують, так що кому цікаво, можу вислати фотки процесу приготування особисто по е-мейлу
avatar

juliasha