Пляцок "Утренняя роса"

Пляцок "Утренняя роса"
Ингредиенты
Тесто:
3 шт.
1 шт.
200 г.
150 г.
0,7 стакана
2 стакана
2 ч.ложки
3 ст.ложки
3 ст.ложки
Кокосовые шарики:
1 шт.
6 ст.ложек
3 ст.ложки
8-10 ст.ложки
10 г.
Крем:
1 шт.
0,4 л
2 ст.ложки
150 г.
Тесто:
яйца куриные
3 шт.
белки яичные
1 шт.
Масло сливочное
200 г.
сметана
150 г.
сахар
0,7 стакана
мука
2 стакана
разрыхлитель теста
2 ч.ложки
какао
3 ст.ложки
молоко
3 ст.ложки
Кокосовые шарики:
желтки яичные
1 шт.
творог
6 ст.ложек
сахар
3 ст.ложки
стружка кокосовая
8-10 ст.ложки
сахар ванильный
10 г.
Крем:
крем заварной (пачка)
1 шт.
молоко
0,4 л
сахар
2 ст.ложки
Масло сливочное
150 г.

Пляцок «Утренняя роса»
Красивый в разрезе и вкусный по вкусу пляцок. Результат моего вчерашнего фантазирования

Приготовление
Прежде всего готовим шарики, потому что они пойдут на 30 минут в морозильник:
Растираем желток, творог, сахар, ванильку до однородной массы. В конце добавляем кокосовую стружку. Ее может уйти больше или меньше-в зависимости от влажности творога и величины желтка. В результате должны легко формироваться шарики руками:Формируем шарики как небольшие вишенки-сколько получится. И замораживаем на досточке в морозильнике 30 минут.

ТЕСТО: Мягкий маргарин взбить с сахаром до пышной массы. Добавить по одному яйцу, белок, постоянно взбивая. Далее добавить разрыхлитель и порциями муку. Тесто — жидкое. Гуще, чем густая сметана, но льется.
Разделить тесто на 2 равные части. Одну вылить в смазанную маслом и обсыпанную мукой или кокосом форму (у меня-15Х25 см).

Во вторую часть добавить какао, молоко и еще раз взбить. Вылить шоколадное тесто сверху на белое. Разложить на шоколадное тесто кокосовые шарики:

Втиснуть их в тесто:

Выпекать 35-40 минут при 190 * С.

Для крема: сварить в молоке с добавлением сахара готовый крем. Остудить. Масло взбить с охлажденным кремом. Покрыть кремом холодный пляцок сверху, посыпать кокосовой стружкой и шоколадом.
Можно подавать:


Пляцок «Утренняя роса»
Я вот пляцок себе нафантазировала такой, как мечтала. И вышел вроде бы ничего. А вот с названием — полный ступор. Ничего путного придумать не могу. Пока назвала «Утренняя роса», так как похоже на капли росы утром на листьях растений, но… Чего-то мне не очень… Помогите, потому что моя фантазия, кажись, на этом иссякла!

Вернуться к началу рецепта "Пляцок "Утренняя роса""

Комментарии (72)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
Леся, та ж який це пляцок?! Краса неймовiрна! Вже по фото вiдгадала автора.
avatar

Glaros

+
0
Спасибі, Лариса. Так приємно!
avatar

Medunya

+
0
Так-так! і назва мені подобається… але мені більше асоціюється з горами, або хвилями… бо роса, то мало би бути щось дуууже легке. Але і так надзвичайно гарно. Ви розумниця і вашій фантазії можна тільки позаздрити!!!
avatar

halychanka

+
0
Оля, на хвильки дійсно подібно, бо й робився пляцок за мотивами «хвиль Дунаю», але розріз вийшов трохи не таким, як у «Дунайського»
avatar

Medunya

+
0
Леся, суперовий пляцок, фантазія що треба
На рахунок назви не знаю, в мене з цим теж завжди проблеми
avatar

Masha

+
0
Супер-супер, оце красива смакота!
avatar

Dana

+
0
Леся, а що то за такий ванільний заварний крем?
avatar

Dana

+
0
Дана, то такий готовий крем в пачечках продають, але зготувати можна і самому. Якщо по-простому: це ванільний кисіль- цукор, ванілька, крохмаль, молоко.В готовому сухому кремі, що продають, перемішано ваніль, крохмаль і цукор. Треба додати молока, за бажанням ще цукру і заварити.
avatar

Medunya

+
0
шшшикарно!
avatar

stfalcon

+
0
Спасибки!
avatar

Medunya

+
0
Пляцок неймовірно красивий і смачний!!! Я в захваті!!! Суперрр!!!!!!!!!!
avatar

Natalyadiva

+
0
Дуже приємно почути такі гарні слова вді дуже досвідченої господиньки!
avatar

Medunya

+
0
КРАСА!!!
avatar

guest

+
0
Дяки!
avatar

Medunya

+
0
Яка краса і смакота аж собі захотілось кусочо. Напевно прийду і попробую приготувати цей витвір мистецтва.(Якщо вийде.) Якщо чесно то мені назва дуже пождобається
avatar

Nenenotka

+
0
Лєна, спасибки!Усе повинно вийти. Головне-кульки робити невеличкими і акуратно їх розставляти у порядку по тісту, а потім правильно розрізати пляцок, щоб розріз проходив по серединці кульок.За смак ручаюсь- дуже хороший. А назва і мені стала з плином часу подобатись
avatar

Medunya

+
0
так це ж просто «Хвилi насолоди»!!!!
Дякую за таку фантазiю, смакотааааааа!!! ))
avatar

guest

+
0
Так, хвилі
avatar

Medunya

+
0
gorjusi vami...etot tortik samii iz samix vkusnix…
avatar

guest

+
0
Спасибо!
avatar

Medunya

+
+3
Хочу поділитись з вами маленькою для мене радістю: сьогодні на базарі зайшла до продавців пляцками подивитися на їхню красу і смакоту(ой і різноманіття там сьогодні було у нас — прямо рай для солодкоїжок!Усе розкуповується з чергою!) У двох із них знайшла свій пляцок. Продавці-кондитери мене не знають. Запитую у них :«Що за пляцок?» «Ранкова роса» — чую у відповідь. Йо-хо! Мій пляцок «пішов у люди» надійно, якщо його взяли у свій арсенал люди, що професійно займаються випічкою пляцків. От нема нічого кращого від цього- це неймовірне відчуття!
avatar

Medunya

+
0
Леся, думаю, ти вже хтось на кшталт сучасної Дарії Цвек
avatar

KraLova

+
+1
Оля, Дарія Цвек — то радянська легенда, у неї тих пляцків- хоч греблю гати! а мені просто один пляцок вдалося нафантазувати таким, щоб зацікавити зовсім незнайомих людей до такої степені, що вони захотіли його випекти для продажі. А це зовсім не те, що для власного вжитку. Там усе серйозніше: конкуренція на базарі серед пляцкопекарів сьогодні у нас була шалена! Яких тільки пляцків вони не пропонували покупцям! У кожного — по 15-20 різновидів!
avatar

Medunya

+
0
От би подивитись на це різномаїття пляцків!Леся твій пляцок дійсно заслуговує, щоб стати «народним! Вітаю!
avatar

Mila

+
+2
Міла, якщо хочеш побачити таку феєрію пляцків — тобі до нас перед Різдвом чи Великоднем на базар треба.Місто у нас невелике, тому вчора свої пляцки винесли семеро господинь. Але які то були пляцки!!!Там можна було ходити як у музеї — з відкритим ротом!Уяви собі семеро господинь по 15-20 різних пляцків- там просто впасти від захоплення можна було! Навіть люди, які зовсім не планували купувати пляцків, бо свої уже спекли, брали собі шматочками різних- бо пройти повз просто було не сила!
А свій пляцок «Ранкова роса» я вигадала влітку спеціально для червневого конкурсу найкращих рецептів. Так що КУКОРАМУ сміло можна записувати у співавтори, бо якщо б тоді не цей конкурс, то не сиділа б я тоді і нічого не нафантазувала б, і не було б тоді цього пляцка взагалі
avatar

Medunya

+
0
Леся, треба було хоча б сфотографувати!А рецепты господині не дають? В Моршині мені дали рецепти, хоч і не дуже подробні, але готувати по ним можно було.
avatar

Mila

+
0
Міла, як я шкодую, що у мене на базарі не було фотоапарату це були б суперфотографії! А рецептів жодна професійна господиня до кінця не розкаже: так, поділиться основною рецептурою. А от усі маленькі нюанси, які роблять її випічку неповторною і впізнаваною серед сотень подібних пляцків — то НІ ЗА ЩО І НІ ЗА ЯКІ ГРОШІ! Коли у нас господині печуть на весілля пляцки, деколи просять допомоги тих, у кого буде весілля: тісто розкачувати, креми збивати, просочувати, складати коржі. Так от, як би ви не слідкували за діями господині — вона знає, коли і де вас послати за чимось, щось принести припустимо, чи щось у когось запитати, лиш би цих секретів ніхто не побачив. А зошит з переписами своїх пляцків носить завжди у фартуху при собі, нікому не дозволяє туди заглядати, бо то — її основний «хліб», вона живе з випічки пляцками, готуючи їх на весілля, хрестини і т. д. на замовлення. І саме ці смачні нюанси деколи стають вирішальними, коли замовник вирішує у кого замовити собі пляцки на весілля. Так що рецепти — то без проблем. Вони є усюди. А от нюанси кожного пляцка — то кожна тримає у ВЕЛИКОМУ секреті
avatar

Medunya

+
0
вітаю! тішусь і за вас і за Кукораму
avatar

stfalcon

+
0
Дякую!
avatar

Medunya

+
+1
Дуже гарний пляцок, я в захваті від вашої випічки, ви справжня Українська Господиня. Супер....
avatar

nataliyas

+
0
avatar

Medunya

+
0
Крутізна неймовєрная! Леся, ти зебест , а від твоєї розповіді про господинь, рецепти і таке інше у мене аж мурашки по шкірі !
avatar

Dama

+
0
Віка, то жорстока «правда жизні». При теперішньому повальному безробітті, особливо у маленьких містах, кожне замовлення для такої господині — ще один її шанс на нормальне життя для неї і її сім"Ї. Була свідком однієї розмови такої господині зі своєю знайомою. Пляцкопекарка всерцях і мало не з обуренням ділилася зі своєю знайомою думками: «Вона (напевно якась її знайома) каже мені: та розкажи вже, як у тебе виходить таким смачним той пляцок. Я ж не конкурентка тобі — я навіть не збираюся випікати ніякі пляцки на продаж.» Але чи вона знає, скільки я разів цей пляцок спекла, щоб знайти ту свою «золоту формулу». Скільки я продуктів перевела на це, скільки варіантів перепробувала: додавала, міняла, комбінувала. І скільки разів це виходило не надто вдало. Смачнно, але не екстра. А тепер, коли мій пляцок виходить екстра, а її — так собі, хоч готуємо за одним базовим рецептом, вона каже: СКАЖИ!" Хай теж переведе стільки продуктів, а потім ділиться зі своїми напрацюваннями з ким хоче.
Ось так
avatar

Medunya

+
0
Да, Леся, прочитавши про «правду життя», котрий раз пораділа, що у нас є ти! Бо ділишся з нами своїми чудовими рецептами та секретами. Веливе тобі ДЯКУЮ за це!
avatar

Mila

+
0
Ой, Міла, та я теж їх секретів не знаю — вони мені їх не розповідають. Вони їх НІКОМУ не розповідають Наші місцеві деколи купують шматок пляцка(назву пляцка пляцкопеки не приховують — основна рецептура відома усім) на базарі і вдома уважно вивчають смак, крем. А тоді вже собі щось подібне пробують фантазувати. Знаю, як одна жінка 4 рази протягом тиждня приходила купувати по шматочку якогось пляцка, а потім прийшла до продавчині і каже: «Все, розгадала!»От сміху було!
avatar

Medunya

+
+1
обалденный пляцок получилася по вашему рецепту!
у нас не принято как-то печь пляцки, да и вообще такое название выпечки я впервые услышала в «Меняю жену», стало, конечно, интересно, почему свою выпечку женщина назвала не тортом, но особо вникать во все это я тогда не стала.
а вот в пятницу после работы испекла, дочка, хоть еще и маленькая, усердно помогала крутить творожные шарики. в субботу собралась вся семья дома и мы его продегустировали, в один голос сказали «хоть раньше такого мы и не пробовали, так неимоверно вкусно».
спасибо большое за рецепт!
avatar

Ladusik

+
0
Дякую! Приємно, коли рецепт подобається!
avatar

Medunya

+
0
Чудовий пляцок! Одне не зрозуміло — в продуктах для тіста вказана сметана, а в приготуванні про неї не згадується…
avatar

nik

+
0
Ага, сметана — в тісто!
avatar

Medunya

+
+2
На вихідних пекла цю смакоту! Вийшла супер!!!!!
avatar

Nenenotka

+
0
Спасибки, Лєна, за гарний відгук
avatar

Medunya

+
0
в нашей семье этот пляцок — самая любимая сладкая выпечка, впервые испекла его в марте. с тех пор творожные шарики крутит токо доча, не допускает меня просто, говорит твоя работа — все остальное.

Леся, спасибо большое за чудесный рецепт!
avatar

Ladusik

+
0
Дуже приємно, що пляцок прийшовся до смаку усій родині.Особливе вітання від мене доці —
avatar

Medunya

+
0
Леся, позавчера у моего старшего сыночка был День Варенья. Когда я спрашивала его накануне, какой подарок он хочет получить от мамы, Володя отвечал: «Торт!» Леся, мой ребенок загадывал желание и задувал свечку на самом вкусном в мире пляцке!Искренне спасибо Вам за рецепт, за помощь! Результат превзошёл все ожидания! Для формы размером 20*30 я увеличила количество продуктов в полтора раза. Возможно, по внешнему виду моему пляцку далеко до Вашего, но по вкусовым качествам, уверена, он не уступает оригиналу!
Леся, ещё раз СПАСИБО!!! Один восторг ребенка и гостей от шариков «Рафаелло» — чего стоит!
P.S. Извините за фото, но это всё, что удалось мне запечатлеть после праздника!
avatar

ngerlyand

+
0
Наталя, ти просто не уявляєш яка я радісінька! Так приємно, що усе вдалося, що дитина і гості залишилися задоволеними, що ти таки підкорила цей пляцок
Пляцок насправді у тебе вийшов пречудовим Величезне вітання маленькому імениннику! Завжди рада допомогти
avatar

Medunya

+
0
Спасибо!
А я с нетерпением жду выхода в свет Вашей книги рецептов!Уверена, публикация не за горами!И я выстою очередь, но подпишу ее у автора!!!
avatar

ngerlyand

+
0
Наталя, якщо таке раптом колись станеться, обіцяю, що один з перших екземплярів книги підпишу саме тобі
avatar

Medunya

+
0
Леся, я буду друга в черзі за твоєю книгою рецептів!
avatar

Mila

+
0
avatar

Medunya

+
0
Дюже смачно, я пекла.
avatar

NatalyaParahonyak

+
0
avatar

Medunya

+
0
І ще спечу на Йордан.
avatar

NatalyaParahonyak

+
0
avatar

Medunya

+
0
Сьогодні спека, рецепт чудовий, зверху дала сметанковий крем і залила шоколадом дуже дякую!
avatar

Arinaz

+
0
На здоров«я Приємно, коли рецепти приходяться до смаку
avatar

Medunya

+
0
Супер!!! Дуже смачний пляцок вийшов Щиро дякую за рецепт
avatar

AnnaMaksimenko

+
0
Дуже приємно, що мій пляцок прийшовся до смаку Спасибі за коментар
avatar

Medunya

+
0
Ще раз хочу поділитись з кукорамівцями своєю радістю — цей пляцок, здається, вийшов на міжнародну орбіту. Побачила його виконаним у польському блозі у вже знайомої нам польської пані, що спеціалізується на випічці, в основному пляцків. От буде приємно, якщо він і в Польщі набуде популярності настільки, що його будуть і там на весілля чи інші свята готувати
martexsweetdreams.blox.pl/2013/05/Poranna-rosa.html
avatar

Medunya

+
0
саме так I буде! ВIтаю! Особисто я чекаю вiд Вас новенького пляцка!!!
avatar

AnnaMaksimenko

+
+1
Дуже смачний пляцок!!! Дякую за рецепт!!!
А я, як і обіцяла знову з фотозвітом Пекла його у круглій формі і викладала кульки колами, одну навпроти одної, але малюночок все одно прослідковується!
avatar

SmileyCat

+
0
Дуже і дуже красиво вийшло!!! Краплинки роси вийшли дуже реалістичними! Спасибі за фотозвіт
avatar

Medunya

+
0
Добрий день! Будь ласка, допоможіть! Коли саме в тісто вливати сметану? І ще, який об"єм склянки, що береться у Вашому рецепті? Дякую.
avatar

YulyaLi

+
0
Склянка 250 мл, сметану додають разом з яйцями.
avatar

Medunya

+
0
Дякую!
avatar

YulyaLi

+
0
Кокосова хмаринка
avatar

MariaBoberska

+
0
avatar

Medunya

+
+1
Пекла я цей торт на Новий рік, всім ДУЖЕ сподобалось, особливо моїй 2 —ій донечці
avatar

kissa

+
+1
крем вона їла ложками, хоча до цього вона куштувала лише сухі пляцки, з кремом ні—ні, не хотіла, а тут, вона і кульки допомагала ліпити, і в тісто їх запихала, дякую за такий гарний рецепт
avatar

kissa

+
0
Супер! дуже рада, що пляцок сподобався! Донечка — гарна маленька помічниця
avatar

Medunya

+
0
а там всетаки масло или маргарин?
avatar

AnyaKorostel971009

+
0
а так нужно всетаки масло или маргарин? в составе пишете масло, а в процессе маргарин
avatar

AnyaKorostel971009

+
0
Краще дати масло. У кого нема можливості додавати масло, уже використовує маргарин, хоча це некорисно
avatar

Medunya