Прямий ефір


0
Тут щось не те… Хто б мені ще сказав, що саме? Я такого ще не бачив — відвідуваність стабільно росте, а за жовтень місяць всього кілька реєстрацій і жодного активного користувача. Перевіряв — реєстрація працює нормально. Таке враження, шо це велика темна смуга, яка ось-ось скінчиться і тут одразу з'явиться багато нових і цікавих людей .
avatar

stfalcon

  • 22 жовтня 2009, 02:25
0
О. А я якось проморгав цей рецепт. Дійсно прикольно і ніби не складно. Таке я ще можу спробувати приготувати .
avatar

stfalcon

  • 22 жовтня 2009, 02:14
0
точно. в Маші фотки з кожним разом все кращі виходять!
avatar

stfalcon

  • 22 жовтня 2009, 02:11
0
копчена сушеня!? дожилися…
avatar

stfalcon

  • 22 жовтня 2009, 02:10
0
Прикольні завитушки.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 13:17
0
Маша молодець, а то у нас на базарі продають копчені, яка в них користь.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 13:15
0
Люблю узвар, смачно і корисно.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 13:12
0
Смачно і фото класні.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 13:05
0
Прикольний пиріг, смачний, а з росою то взагалі супер.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 13:03
0
Такі пухкенькі.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 12:59
0
Прикольно придумано.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 12:58
0
Без сумніву смачно і дуже апетитно. Так аж самому захотілось спробувати. Дякую за рецепт.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 12:55
0
Такі жовті, такі апетитні, з згущонкою саме те.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 12:50
0
Без сумніву смачно.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 12:47
0
Цікаве поєднання продуктів, ніколи про таке не чув. Цікаво спробувати.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 12:45
0
Справді смачні і апетитні.
avatar

Shef

  • 21 жовтня 2009, 12:43
0
Все, сфоткав
avatar

manuna

  • 21 жовтня 2009, 10:18
0
я про стимул готувати взагалі. коли кажуть «краще замість того-то додати трохи того-то то буде цікавіше та смачніше» — от така критика може бути. ну а те що ти кажеш — да таке не вітається…
avatar

Scratch

  • 20 жовтня 2009, 21:58