в цілому погоджуюсь, хоча як по мені трохи (зовсім трохи і дружньої) критики не завадить — для стімула
в цілому погоджуюсь, хоча як по мені трохи (зовсім трохи і дружньої) критики не завадить — для стімула
)
))
? розгорнутий відгук ))
Marinochka