Прямий ефір


0
стимул? Мы же не на конкурс выставляемся и не перед шеф-поварами, я имела в виду неуместную критику, типа,«Вы делаете совершенно не так, нужно так..»
avatar

Marinochka

  • 20 жовтня 2009, 21:44
0
цікавов цілому погоджуюсь, хоча як по мені трохи (зовсім трохи і дружньої) критики не завадить — для стімула
avatar

Scratch

  • 20 жовтня 2009, 21:11
0
Сайту нужна концепция однозначно, например, что предпологается исключительно ДРУЖЕСКОЕ общение, обмен рецептами и т.п.Размещать чужие фото нельзя, указывать источник рецепта.Уважать всех участников, не создавать конфликтов из-за рассовой, национальной, политической и др принадлежности участника.Советую дописать такую фразу-не критиковать рецепты других участников, ведь как говорят:«Моя кухня-мой суп»
)
Удачи!
avatar

Marinochka

  • 20 жовтня 2009, 20:57
0
Дуже цікавий смак вийде.
avatar

Masha

  • 20 жовтня 2009, 17:34
0
в мене за вікном лиє як з відра, думаю, це саме те чого мені не хватає
avatar

Scratch

  • 18 жовтня 2009, 17:23
0
просто колись я такі чуштував — такі запашні!
avatar

Scratch

  • 16 жовтня 2009, 23:24
0
в тебе модний монітор ))
avatar

stfalcon

  • 16 жовтня 2009, 12:07
0
навіть крізь монітор відчуваю аромат
avatar

Scratch

  • 15 жовтня 2009, 20:20
0
Дякую за рецепт, обов'язково спробую.
avatar

Masha

  • 15 жовтня 2009, 02:28
0
ну не в захваті я від неї і все… якась сильно дьоргана. хоча, як і казав, це суто моя думка
avatar

Scratch

  • 13 жовтня 2009, 23:36
0
А в чем выражается «специфичность» ведущей???
avatar

Marinochka

  • 13 жовтня 2009, 21:45
0
Звісно можна.
avatar

Masha

  • 13 жовтня 2009, 12:04
0
Дякую.
avatar

Masha

  • 13 жовтня 2009, 12:02
0
Він особливо корисний тим, що тут є ще два міні-рецепти: бешамелю і «лінівого болоньєзе» (м«ясний соус). Я, наприклад, дуже люблю у сковорідці зробити трошки бешамелю, там проварити кілька хвилин креветки з кількома оливками чи маслинками, і цією сумішшю полити якусь свіжозварену пасту. Притрусити пармезаном — смакота! Або на ту ж пасту покласти болоньєзе — теж краса, дуже поживно і ситно. І швидко!
avatar

Lana

  • 11 жовтня 2009, 21:58
0
ага, найс! гарбузів правда не маю. але рецепт і фотки файні
avatar

stfalcon

  • 11 жовтня 2009, 20:17
0
Ого. Шикарний рецепт! В фейворітс
avatar

stfalcon

  • 11 жовтня 2009, 20:11
0
от блін… на офісі безлімітний трафік — нема флеш плеєра під фрьою. вдома є флеш плеєр — але трафік дорогучий ))
avatar

stfalcon

  • 11 жовтня 2009, 20:10
0
я балдю, балдю, балдю!!! хочу хлібопічку
avatar

stfalcon

  • 11 жовтня 2009, 20:09
0
ну а як тобі самі спеції ? розгорнутий відгук ))
avatar

stfalcon

  • 11 жовтня 2009, 20:07