Виникло питання на рахунок пошуку, щось він мені постійно каже
«Дивно, але пошук не приніс результатів». Хоча шукаю слово, ну наприклад, «печінка». Або там бага, або я щось не розумію.
Ось такий цікавий рецепт я знайшла в інтернеті, хліб без дріжджів, так здивувалася, адже я в хлібній справі новачок. Ну і як завжди, відразу захотілося спробувати, а оскільки кефір у мене завжди є, відразу і випекла. Нам дуже сподобалося, загалом домашній хліб не порівняти з купованим. А тут виясняється до нас у вечері гості і я поставила свій хліб разом з магазинним, і УРА мій розійшовся відразу. А тоді посипалися похвали в мою сторону, адже рецепт дуже простий в приготуванні. Так всім сподобалося, що я увечері, поки гості розмовляли випекла ще один ( круглий ), але вже на 500 мл кефіру.
Оце так героїзм! Я вклоняюся перед терплячістю, мені б руки не дойшли вимісити його принаймні двічі… Супер, я дуже втішена, що рецепти стають у пригоді всім
Ось такий смачний і пахучий хлібчик у мене вийшов. Лана, дякую за рецепт, нам дуже сподобалось. Чоловік взяв сьогодні з собою на роботу пів буханочки, то я цілий вечір переписувала рецепт всім бажаючим. Так що скоро пів Тернополя буде пекти ваш хлібчик. Робила вручну, без хлібопічки.
Masha