Прямий ефір


0
Цікава інформація.
avatar

Masha

  • 29 жовтня 2009, 20:29
0
я балдію… як від рецепту (в мене сестра такий готує) так і від подачі рецептів
avatar

Scratch

  • 29 жовтня 2009, 20:11
0
вимочувати можно, але не обов'язково. це щоб зайва гіркота вийшла роблять, хоча мені і без вимочування нормал
avatar

Scratch

  • 29 жовтня 2009, 18:45
0
Цього я не знаю.
Якщо дізнаєшся краще, то напиши, будь ласка.
avatar

mikroba

  • 29 жовтня 2009, 13:39
0
Він вже МЕГА! Куди вже далі .

А печінку не треба вимочувати в молоці і т.д.? Я на цих вихідних вперше купував печінку і мені на ринку навтирали всякого )).
avatar

stfalcon

  • 29 жовтня 2009, 10:44
0
то shpinx після перезавантаження сервера не хоче по крону стартувати. я виправлю.
avatar

stfalcon

  • 29 жовтня 2009, 10:31
0
Виникло питання на рахунок пошуку, щось він мені постійно каже
«Дивно, але пошук не приніс результатів». Хоча шукаю слово, ну наприклад, «печінка». Або там бага, або я щось не розумію.
avatar

mikroba

  • 29 жовтня 2009, 01:17
0
Дякі, старалась, вирізала всі картинки
Ще куплю новий посуд і все буде мега естетично.
avatar

mikroba

  • 28 жовтня 2009, 23:12
0
Навіть не сумніваюся. Сам печіночку полюбляю. За стиль подачі рецепту – респект!
avatar

Scratch

  • 28 жовтня 2009, 23:03
0
Я пробував цю печінку І мені дуже сподобалось, всім смачного!
avatar

eolexe

  • 28 жовтня 2009, 22:59
0
Так Дата, смачнющі і корисні.
avatar

Masha

  • 28 жовтня 2009, 11:28
0
Смачно і легко.
avatar

Masha

  • 28 жовтня 2009, 11:02
0
Пробуй Іра, впевнена в тебе все вийде.
avatar

Masha

  • 28 жовтня 2009, 10:59
0
Машенька, рецепт дуже гарний, а смак у хлібчика — просто фантастика! Тепер і я хочу такий пекти! Смакота!
avatar

Alter_Ego

  • 27 жовтня 2009, 08:51
0
Ось такий цікавий рецепт я знайшла в інтернеті, хліб без дріжджів, так здивувалася, адже я в хлібній справі новачок. Ну і як завжди, відразу захотілося спробувати, а оскільки кефір у мене завжди є, відразу і випекла. Нам дуже сподобалося, загалом домашній хліб не порівняти з купованим. А тут виясняється до нас у вечері гості і я поставила свій хліб разом з магазинним, і УРА мій розійшовся відразу. А тоді посипалися похвали в мою сторону, адже рецепт дуже простий в приготуванні. Так всім сподобалося, що я увечері, поки гості розмовляли випекла ще один ( круглий ), але вже на 500 мл кефіру.
avatar

Masha

  • 27 жовтня 2009, 02:14
0
занчка «на потім»?
avatar

Scratch

  • 25 жовтня 2009, 22:07
0
Смачно! В мене ще штук 10ть в холодильнику на завтра залишилось .
avatar

stfalcon

  • 25 жовтня 2009, 21:22
0
Оце так героїзм! Я вклоняюся перед терплячістю, мені б руки не дойшли вимісити його принаймні двічі… Супер, я дуже втішена, що рецепти стають у пригоді всім
avatar

Lana

  • 25 жовтня 2009, 09:22
0

Ось такий смачний і пахучий хлібчик у мене вийшов. Лана, дякую за рецепт, нам дуже сподобалось. Чоловік взяв сьогодні з собою на роботу пів буханочки, то я цілий вечір переписувала рецепт всім бажаючим. Так що скоро пів Тернополя буде пекти ваш хлібчик. Робила вручну, без хлібопічки.
avatar

Masha

  • 25 жовтня 2009, 03:08
0
а фото ще кращі!
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 20:03