Прямий ефір


0
Іра приходь, насмажимо. Або смаж і ми прийдемо
avatar

Masha

  • 10 жовтня 2009, 02:09
0

Ось нарешті я і дочекалася свій виграш. Дякую всім за підтримку.
avatar

Masha

  • 10 жовтня 2009, 02:08
0
То хай робить подвійну порцію
avatar

Masha

  • 10 жовтня 2009, 02:06
0
Дякую Іруся.
avatar

Masha

  • 10 жовтня 2009, 02:05
0
дуже потрібний рецепт. дякуємо
avatar

Alter_Ego

  • 09 жовтня 2009, 22:40
0
треба буде й собі такий супчик приготувати.
avatar

Alter_Ego

  • 09 жовтня 2009, 22:34
0
Як на вигляд, так і на смак пиріг видався на славу!
avatar

Alter_Ego

  • 09 жовтня 2009, 22:26
0
Ну дуууже вже смачні бублики! Хочу!
avatar

Alter_Ego

  • 09 жовтня 2009, 22:23
0
Ох, Машенька, ну і вмієш ти видумати!!! Для діточок це дійсно дуже поживно, та й дорослим не зашкодить.
avatar

Alter_Ego

  • 09 жовтня 2009, 22:17
0
Сфоткаю, коли наступниого разу таке готуватиму.
avatar

manuna

  • 09 жовтня 2009, 11:20
0
цікава тема. я так ще не пробував. от фотку б ще
avatar

stfalcon

  • 09 жовтня 2009, 11:16
0
Саме так. Швидко, дешево і сердито.
avatar

manuna

  • 09 жовтня 2009, 10:48
0
угу. тільки її чоловік частіше все з'їдає раніше ніж я встигаю прийти
avatar

Scratch

  • 08 жовтня 2009, 20:23
0
а що робити — треба було якось виживати
avatar

Scratch

  • 08 жовтня 2009, 20:22
0
варіант — на дачіпоки пьеш пиво з шашликами — готується сушеня
avatar

Scratch

  • 08 жовтня 2009, 20:20