Прямий ефір


0
На тёмное пиво похоже.
avatar

lcf

  • 15 липня 2009, 20:29
0
Заходь частіше! Може ще з нами чимось поділишся
avatar

Dana

  • 15 липня 2009, 11:32
0
хм, ви змушуєте мене його зробити на вихідних + коктель! Сайт кльовий!
avatar

whitemystyle

  • 14 липня 2009, 23:57
0
Салат суперський! Якраз зараз їм — дуже смачно
avatar

stfalcon

  • 14 липня 2009, 23:10
0
да! пробував — відмінний салат.
avatar

Scratch

  • 14 липня 2009, 22:54
0
ну раз запрошуєш, то зайдемо
avatar

stfalcon

  • 14 липня 2009, 22:26
0
нормально доречі виглядаювід нього відчуття, доречі, цікаві. спочатку трохе п'янієш, зато потім — хоть на всю ніч на танці. а пригостити можу кожного — заходьте
avatar

Scratch

  • 14 липня 2009, 21:46
0
Я бажаю його спробувати! Ти виставиш?
avatar

Dana

  • 14 липня 2009, 21:31
0
Прикольно виглядає. Невистачає твоєї фотки після вживання
avatar

stfalcon

  • 14 липня 2009, 21:30
0
как нибудь и себя порадую таким десертиком)
avatar

Scratch

  • 14 липня 2009, 20:34
0
Ok, не проблема
avatar

lcf

  • 13 липня 2009, 23:10
0
<code>return 'чтобы ты заходил почаще ;)'</code>
avatar

stfalcon

  • 13 липня 2009, 23:09
+2
выглядит просто замечательно! думаю на вкус как минимум не хуже
<code><?php echo 'а зачем тут теги code?'; ?></code>
avatar

lcf

  • 13 липня 2009, 23:04
0
Прикольний десерт. Дійсно смачно .
avatar

stfalcon

  • 13 липня 2009, 22:56
0
Всім рекомендую спробувати. Вам буде хотітися ще Ням…
avatar

Dana

  • 13 липня 2009, 22:55