Прямий ефір


0
гарно дивитесь! можна я цю фотку в группі вКонтакті викладу і в окремому пості на сайті?
avatar

stfalcon

  • 11 жовтня 2009, 20:05
0
досить гідний замінник
avatar

Scratch

  • 11 жовтня 2009, 15:46
0
І я також згадала
avatar

Masha

  • 11 жовтня 2009, 15:34
0
Іра приходь, гарбуз в холодильнику ще є, щось забацаємо.
avatar

Masha

  • 11 жовтня 2009, 15:32
0
Він робив класичну, лише з болоньєзе (а тут навіть не болоньєзе а лінивий український замінник))
avatar

Lana

  • 11 жовтня 2009, 14:02
0
Які ж вони гарненькі!!! такий приємний і ніжний колір! мені аж захотілось…
avatar

Alter_Ego

  • 11 жовтня 2009, 13:59
0
Обов«язково, сьогодні згодом може навіть разом з фото-порадами щодо приготування домашньої локшини (там тісто однакове)
avatar

Lana

  • 11 жовтня 2009, 13:32
0
да, колись хіт був
avatar

Scratch

  • 11 жовтня 2009, 12:52
0
я чомусь зазу Гарфілда згадав
avatar

Scratch

  • 11 жовтня 2009, 12:51
0

А от і мій набір знайшов своє місце.
avatar

Masha

  • 11 жовтня 2009, 12:40
0
І ще, будь — ласка напишіть рецепт тіста, можна навіть окремим рецептом.
avatar

Masha

  • 11 жовтня 2009, 00:11
0
Lanа, дуже цікаво написано, ну і вийшло дуже апетитно.
avatar

Masha

  • 11 жовтня 2009, 00:05
0
Класно, дякую, також колись дивилася цю передачу.
avatar

Masha

  • 10 жовтня 2009, 02:51
0
Іра, я знаю що ти любиш рибку.
avatar

Masha

  • 10 жовтня 2009, 02:19
0

Крок за кроком, вже напевне звичка, фотографувати все поступово.
avatar

Masha

  • 10 жовтня 2009, 02:17