Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Узвар з сухофруктів
/
Компоти
11
0
І я чекаю Різдва, ну і подарунків
Masha
08 жовтня 2009, 00:22
Сушеня (сушені фрукти) в умовах міста
/
Фруктові десерти
13
0
На балконі тоже можна, тільки щоб пряме сонце не попадало., тай довго.
Masha
08 жовтня 2009, 00:03
Ліниві вареники "Зайчикова радість"
/
Для дітей
9
0
Маріна, смак нейтральний, хоть я і не давала цукру, вийшли солодкуваті. Смак відчувається, але що домінує, точно не скажу.
Masha
07 жовтня 2009, 23:48
Ліниві вареники "Зайчикова радість"
/
Для дітей
9
0
Це точно, зайка був шоці від радості.
Masha
07 жовтня 2009, 23:30
Ліниві вареники "Зайчикова радість"
/
Для дітей
9
0
Маша, а сильно ощущается вкус морковки и тыквы? Что доминирует?
Marinochka
07 жовтня 2009, 20:41
Омлет з маринованими помідорами
/
Cтрави з яєць
10
0
думаю, на сныданок — те що треба))
Scratch
07 жовтня 2009, 19:47
Ліниві вареники "Зайчикова радість"
/
Для дітей
9
0
думаю, «зайчик» задоволений
Scratch
07 жовтня 2009, 19:46
Сирні бублики і сирні колобки
/
Булочки
10
0
прикольна штука — в мене сестра такі готує.
Scratch
07 жовтня 2009, 19:41
Пісочний пиріг з грушею і бізе "Ранкова роса"
/
Пироги
18
0
от тому я завжди любив в общазі вночі пройтись по кухням
Scratch
07 жовтня 2009, 19:14
Хрумкі картопляні палички, смажені і печені
/
Закуски овочеві
15
0
чоловік пиво п'є?
Scratch
07 жовтня 2009, 19:11
Узвар з сухофруктів
/
Компоти
11
0
і подарунків!
Scratch
07 жовтня 2009, 19:08
Омлет "від Стєпахи"
/
Cтрави з яєць
9
0
можна й з твердим. мені якось шкода його на омлет пускати
stfalcon
07 жовтня 2009, 14:36
Пісочний пиріг з грушею і бізе "Ранкова роса"
/
Пироги
18
0
Так, я дуже люблю на кухні «пошуршати», особливо вночі, коли чоловік і діти сплять і ніхто мене не відволікає. А випічка. це моя слабість. Дякую.
Masha
07 жовтня 2009, 12:35
Уха домашня дієтична
/
Рибні супи
14
0
І я з сардиною люблю, а окуня дійсно важко чистити.
Masha
07 жовтня 2009, 12:26
Омлет "від Стєпахи"
/
Cтрави з яєць
9
0
Особисто я надаю перевагу твердому сиру, бо плавлений налипає на терку і пальці, а твердий врешті все-одно сплавиться.
manuna
07 жовтня 2009, 12:05
Сушеня (сушені фрукти) в умовах міста
/
Фруктові десерти
13
0
а ми на балконі сушили
stfalcon
07 жовтня 2009, 10:26
Пісочний пиріг з грушею і бізе "Ранкова роса"
/
Пироги
18
0
мені цікаво, ти до того як почала на Кукорамі рецепти публікувати з такою ж регулярністю щось новеньке готувала
?
stfalcon
07 жовтня 2009, 10:26
Узвар з сухофруктів
/
Компоти
11
0
запах Різдва
stfalcon
07 жовтня 2009, 10:24
Уха домашня дієтична
/
Рибні супи
14
0
малий суперовий!
я так суп варю. тільки з сардиною. до окуня ще не доріс
stfalcon
07 жовтня 2009, 10:22
Хрумкі картопляні палички, смажені і печені
/
Закуски овочеві
15
0
Дякую, ті що у фритюрі я робила для чоловіка, а ті що в духовці для дітей.
Masha
07 жовтня 2009, 10:20
←
3304
3305
3306
3307
3308
3309
3310
3311
3312
→
Masha