Прямий ефір


0
І я чекаю Різдва, ну і подарунків
avatar

Masha

  • 08 жовтня 2009, 00:22
0
На балконі тоже можна, тільки щоб пряме сонце не попадало., тай довго.
avatar

Masha

  • 08 жовтня 2009, 00:03
0
Маріна, смак нейтральний, хоть я і не давала цукру, вийшли солодкуваті. Смак відчувається, але що домінує, точно не скажу.
avatar

Masha

  • 07 жовтня 2009, 23:48
0
Це точно, зайка був шоці від радості.
avatar

Masha

  • 07 жовтня 2009, 23:30
0
Маша, а сильно ощущается вкус морковки и тыквы? Что доминирует?
avatar

Marinochka

  • 07 жовтня 2009, 20:41
0
думаю, на сныданок — те що треба))
avatar

Scratch

  • 07 жовтня 2009, 19:47
0
думаю, «зайчик» задоволений
avatar

Scratch

  • 07 жовтня 2009, 19:46
0
прикольна штука — в мене сестра такі готує.
avatar

Scratch

  • 07 жовтня 2009, 19:41
0
от тому я завжди любив в общазі вночі пройтись по кухням
avatar

Scratch

  • 07 жовтня 2009, 19:14
0
і подарунків!
avatar

Scratch

  • 07 жовтня 2009, 19:08
0
можна й з твердим. мені якось шкода його на омлет пускати
avatar

stfalcon

  • 07 жовтня 2009, 14:36
0
Так, я дуже люблю на кухні «пошуршати», особливо вночі, коли чоловік і діти сплять і ніхто мене не відволікає. А випічка. це моя слабість. Дякую.
avatar

Masha

  • 07 жовтня 2009, 12:35
0
І я з сардиною люблю, а окуня дійсно важко чистити.
avatar

Masha

  • 07 жовтня 2009, 12:26
0
Особисто я надаю перевагу твердому сиру, бо плавлений налипає на терку і пальці, а твердий врешті все-одно сплавиться.
avatar

manuna

  • 07 жовтня 2009, 12:05
0
а ми на балконі сушили
avatar

stfalcon

  • 07 жовтня 2009, 10:26
0
мені цікаво, ти до того як почала на Кукорамі рецепти публікувати з такою ж регулярністю щось новеньке готувала ?
avatar

stfalcon

  • 07 жовтня 2009, 10:26
0
запах Різдва
avatar

stfalcon

  • 07 жовтня 2009, 10:24
0
малий суперовий!
я так суп варю. тільки з сардиною. до окуня ще не доріс
avatar

stfalcon

  • 07 жовтня 2009, 10:22
0
Дякую, ті що у фритюрі я робила для чоловіка, а ті що в духовці для дітей.
avatar

Masha

  • 07 жовтня 2009, 10:20