А ось і мої макарончики, смачні і корисні. Юрка помагав робити ну і звичайно їсти. Тільки борошна у мене пішло менше, але я знаю що борошно, борошну різниця.
Лана, заходих до себе на сторінку, ну або до іншого кулінара, в верху зліва є " публікації ", заходиш і обираєш " блог ", ось там всі рецепти того кулінара.
Можливо і так, а я просто судила по собі. Мені наприклад якщо якийсь рецепт цікавий, а невидно як його готувати, я рееструюсь на тому сайті, записую в блокнот, а потім ще можливо колись повернусь на той сайт.
ЛАНА, ВІТАЮ!!! РЕЦЕПТ ЛАЗАНЬЇ ДІЙСНО КЛАСНИЙ І ПОДАНИЙ ДОКЛАДНО, ФОТО ТАКІ АПЕТИТНІ. Я ВЖЕ ПРОБУВАЛА ТІСТО, РОБИЛА МАКАРОНИ, ПОТІМ ВСТАВЛЮ ФОТО В РЕЦЕПТ.
stfalcon