Прямий ефір


0
я думав ця чашечка з Варшави
avatar

stfalcon

  • 02 листопада 2009, 18:21
0
класно виглядає! і подача рецепту гарна
avatar

stfalcon

  • 02 листопада 2009, 18:18
0
Це подарунок мамі на ДР, я просто цю чашечку фотовигулювала
avatar

Lana

  • 02 листопада 2009, 06:45
0
Зайшла ще раз написати, що посуда дуже ніжна.
avatar

Masha

  • 02 листопада 2009, 01:00
0

А ось і мої макарончики, смачні і корисні. Юрка помагав робити ну і звичайно їсти. Тільки борошна у мене пішло менше, але я знаю що борошно, борошну різниця.
avatar

Masha

  • 02 листопада 2009, 00:58
0
теплий і ніжний смак, вже встиг скуштувати
avatar

Scratch

  • 01 листопада 2009, 22:39
0
Дуже-дуже дякую
avatar

Lana

  • 01 листопада 2009, 22:23
0
дяки ^_^
avatar

Lana

  • 01 листопада 2009, 22:20
0
Дяк, я щось проґавила цей момент
avatar

Lana

  • 01 листопада 2009, 22:20
0
Просто і смачно.
avatar

Masha

  • 01 листопада 2009, 21:50
0
Лана, заходих до себе на сторінку, ну або до іншого кулінара, в верху зліва є " публікації ", заходиш і обираєш " блог ", ось там всі рецепти того кулінара.
avatar

Masha

  • 01 листопада 2009, 21:40
0
Можливо і так, а я просто судила по собі. Мені наприклад якщо якийсь рецепт цікавий, а невидно як його готувати, я рееструюсь на тому сайті, записую в блокнот, а потім ще можливо колись повернусь на той сайт.
avatar

Masha

  • 01 листопада 2009, 21:35
0
Мир анимашекЛана, ще раз вітаю!!!
avatar

Masha

  • 01 листопада 2009, 21:29
0
Дана, з нетерпінням чекаю коментар
avatar

Masha

  • 01 листопада 2009, 21:07
0
Дякую, ну точно почервонію.
avatar

Masha

  • 01 листопада 2009, 20:51
0
Мир анимашек
ЛАНА, ВІТАЮ!!! РЕЦЕПТ ЛАЗАНЬЇ ДІЙСНО КЛАСНИЙ І ПОДАНИЙ ДОКЛАДНО, ФОТО ТАКІ АПЕТИТНІ. Я ВЖЕ ПРОБУВАЛА ТІСТО, РОБИЛА МАКАРОНИ, ПОТІМ ВСТАВЛЮ ФОТО В РЕЦЕПТ.
avatar

Masha

  • 01 листопада 2009, 18:12
0
від себе хочу висловити щиру подяку всім активним учасникам та побажати їм нових кулінарних подвигів!
avatar

Scratch

  • 01 листопада 2009, 12:50
0
так можна ж. ось наприклад тільки твої рецепти cookorama.net/my/Lana/
avatar

stfalcon

  • 01 листопада 2009, 12:33
0
ага, вітаю !
avatar

stfalcon

  • 01 листопада 2009, 12:31