Прямий ефір


0
Обіцяв, що приготує!
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 20:01
0
Яка лялька! Пощастило твоїм чоловікам з мамою!
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 20:00
0
Рецептик бомбовий просто!
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 19:58
0
Напевно багато часу займає?
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 19:55
0
а вітамінів скільки!
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 19:54
0
Як вони такі рівненькі, гарненькі виходять? В мене один більший, один менший.
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 19:52
0
А потім компоти смачнющі!
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 19:50
0
Оце апетитно виглдає! Класний рецепт, а фото…
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 19:47
0
Гарно! А соняшникове насіння не пробували додавати?
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 19:44
0
Ніколи не куштувала. Спробую!
avatar

Dana

  • 24 жовтня 2009, 19:41
0
чесно теги зручна штука. наприклад тег м'ясо cookorama.net/tag/%D0%BC%27%D1%8F%D1%81%D0%BE/
одразу бачу все, що можна приготувати з м'яса
avatar

stfalcon

  • 22 жовтня 2009, 21:45
0
чесно кажучи, я теж спочатку жалівся на теги. але потім звик. насправді, дуже зручна і корисна штука.
На рахунок розподілення по темам — це справа кожного автора. хто хоче пише в свій блог, або в певні тематичні спільні блоги, а можна створити і новий коллективний блог. тут все залежить від вас.
avatar

Scratch

  • 22 жовтня 2009, 19:33
0
Если честно, мне(может только мне)не очень удобны тэги, как то не очень понятно с распределением рецептов по темам(лично мне).
Желаю процветания!
avatar

Marinochka

  • 22 жовтня 2009, 12:01
0
Думала я довго, що тут написати, так і толком нічого не придумала. Що сказати, набір класний і дуже потрібний на кожній кухні, спеції (6 шт. ) і трави (6 шт. ) підібрані класно, підходять до різних страв на любий смак. Виробництво Німечини, так що я змогла прочитати тільки загально відомі назви, решту знайшла в інтернеті. Виписала собі в блокнот і тепер користуюсь при кожній нагоді.
Хочу ще раз подякувати нашим адмінам за те що вони такі молодці і що так дбають про відвідувачів сайту. А як приємно розказувати друзям і знайомим, що ось я така молодца !!!, ось така я хозяюшка !!!
avatar

Masha

  • 22 жовтня 2009, 03:24
0
Стьопа, спробуй. Зроби Дані сюрприз.
avatar

Masha

  • 22 жовтня 2009, 02:56
0
Хлопці, зараз почервонію
avatar

Masha

  • 22 жовтня 2009, 02:51
0
Дякую.
avatar

Masha

  • 22 жовтня 2009, 02:50
0
Дякую.
avatar

Masha

  • 22 жовтня 2009, 02:48