Ну, безумовно підтримую ідею з лише власними світлинами — так буде зрозуміло, що людина справді готувала цю страву, а не потягла звідкись, тим паче, тоді вона ділитиметься власним досвідом і власними експериментами.
Ще було б непогано, якби можна було переглядати всі рецепти якогось автора, хоча не знаю, чи можливо це технічно.
КРАЩА СТАТТЯ ЖОВТНЯ!
Lana