Прямий ефір


0
Не варто робити закритий перегляд рецептів, з власного досвіду знаю, що так новачок просто піде на інший ресурс. Скажімо, він шукав у гуглі рецепт чого, гугл вивів його сюди по назві, а подивитися рецепт не можна. Тоді користувач піде на інший результат пошуку
avatar

Lana

  • 01 листопада 2009, 12:15
0
Ну, безумовно підтримую ідею з лише власними світлинами — так буде зрозуміло, що людина справді готувала цю страву, а не потягла звідкись, тим паче, тоді вона ділитиметься власним досвідом і власними експериментами.
Ще було б непогано, якби можна було переглядати всі рецепти якогось автора, хоча не знаю, чи можливо це технічно.
avatar

Lana

  • 01 листопада 2009, 12:10
0
ох нічого собі
avatar

Lana

  • 01 листопада 2009, 11:57
0
КРАЩА СТАТТЯ ЖОВТНЯ!
avatar

stfalcon

  • 01 листопада 2009, 11:47
0
та й з індексацією пошуковими системами буде напряг невеличкий
avatar

stfalcon

  • 30 жовтня 2009, 21:40
0
А я думаю, що приховувати рецепти не треба, бо буде багато користувачів, що зареєструються тільки для того, щоб почитати якийсь 1-2 рецепта.
avatar

mikroba

  • 30 жовтня 2009, 20:26
0
*застидалась*
avatar

mikroba

  • 30 жовтня 2009, 20:20
0
от Еолу пощастило з такою хазяйновитою дівчиною
avatar

stfalcon

  • 30 жовтня 2009, 15:41
0
ага. свіже бачення
avatar

stfalcon

  • 30 жовтня 2009, 15:39
0
Дякую, тепер буду вимочувати. Але підкажіть скільки часу?
avatar

mikroba

  • 30 жовтня 2009, 15:30
0
А я то думаю для чого і масло і олія
avatar

mikroba

  • 30 жовтня 2009, 15:28
0
Привіт всім.
Пошук по тегам мені також зручний, єдине, що можна зробити, це пошук по назві, наприклад " Торт ", " Піца ", " Коктейль "…
А ще можна зробити пошук по інгредієнтах, адже в тегах не все відмічено.
А щоб більше зацікавити народ до реєстрування, можна скрити спосіб приготування рецепту, щоб було видно тільки його " шапочку ". А хочеш подивитися як сотворити таку смакоту, давай реєструйся
avatar

Masha

  • 30 жовтня 2009, 00:45
0
Смачно вийшло.
Печінку курячу вимочувати не потрібно, а іншу треба вимочувати, краще в молоці і додати 1 ч.л. соди, потім промити. Але я коли поспішаю, то готовлю, так, не вимочуючи і нічого, все одно смачно. Головне, щоб не пошкодити жовчний міхур, деколи попадається куряча печінка з ним.
avatar

Masha

  • 30 жовтня 2009, 00:28
0
Дана, трохи часу дійсно займає, але не більше, чим будь яка інша випічка. Якщо смажити на сковороді, то довше. А виходить бубликів багато, можна також порцію тіста зменшити.
avatar

Masha

  • 30 жовтня 2009, 00:21
0
Дана, дякую. А що тобі відповісти, навіть незнаю. Але думаю, що від розміру смак не портиться, головне, що приготовлено з любов'ю.
avatar

Masha

  • 30 жовтня 2009, 00:10
0
А подача рецепту справді дуже цікава.
avatar

Masha

  • 30 жовтня 2009, 00:07
0
Я вибачаюся, присипати мукою.
avatar

Masha

  • 30 жовтня 2009, 00:06
0
Спробую, дякую.
avatar

mikroba

  • 29 жовтня 2009, 20:52
0
І смачно і корисно, люблю такі пироги. Від себе додала б до яблук трішки лимонного соку, щоб не темніли. І форму б змастила маслом і присипала олією.
avatar

Masha

  • 29 жовтня 2009, 20:36
0
Дуже приємно, буду старатись і надалі радувати
avatar

mikroba

  • 29 жовтня 2009, 20:30