А взагалі, хлопці та дівчата, нам не хватає активних користувачів. В проекта вже склалася активна спільнота, процесс, як кажуть, йде, але от користувачів не хватає… Чомусь… Тож пропоную всім кому не байдужий наш проект розміститу лінк на своїй сторінці в ЖЖ, контактах, тощо. Це просто і не займе багато часу, зате може принести певні результати. Ну і, звичайно, ми поклопотаємо щоб ні одне добре діло не лишилося непокараним
Scratch