Прямий ефір


0
прикольно, а то такі макаронини великі чи картопелька така?
avatar

Scratch

  • 08 листопада 2009, 17:54
0
яка краса
avatar

Yurec

  • 08 листопада 2009, 16:50
0
Уууууу! Рада що тобі сподобалась
avatar

Dana

  • 08 листопада 2009, 16:31
0
класна страва! я колись куштував і зараз би не відмовився
avatar

stfalcon

  • 08 листопада 2009, 14:44
0
Цікаво, ніколи б не подумала, що з буряка квас може вийти. Супер!
avatar

Dana

  • 08 листопада 2009, 01:39
0
Моя мамуся спеціаліст по салатах ))) Смакота!
avatar

Dana

  • 08 листопада 2009, 01:34
0
Красуньчик Миле личко)
avatar

Dana

  • 08 листопада 2009, 01:28
0
а я завжди балдів від брюсельської капусти — така прикольна))) а салатик мабудь дуже смачний
avatar

Scratch

  • 07 листопада 2009, 17:48
0
я спочатку не зрозумів навіщо стільки капусти, а потім вже побачив, що вона така маленька

гарно виглядає. ще б скуштувати ))
avatar

stfalcon

  • 07 листопада 2009, 17:12
0
Можна попробувати.
avatar

Masha

  • 05 листопада 2009, 01:52
0
А взагалі, хлопці та дівчата, нам не хватає активних користувачів. В проекта вже склалася активна спільнота, процесс, як кажуть, йде, але от користувачів не хватає… Чомусь… Тож пропоную всім кому не байдужий наш проект розміститу лінк на своїй сторінці в ЖЖ, контактах, тощо. Це просто і не займе багато часу, зате може принести певні результати. Ну і, звичайно, ми поклопотаємо щоб ні одне добре діло не лишилося непокараним
avatar

Scratch

  • 04 листопада 2009, 19:59
0
Дякую всім за увагу.
avatar

Masha

  • 03 листопада 2009, 23:01
0
це треба мені таке по понеділках видавати на сніданок
avatar

Scratch

  • 03 листопада 2009, 22:22
0
Класний Чудік. сама б такого згамала
avatar

Alter_Ego

  • 02 листопада 2009, 23:49
0
Машенька, я просто в захваті! Такі всі рівненькі, такі гарненькі. Ну і фото як завжди на висоті. Клас. Майстер-клас!!!
avatar

Alter_Ego

  • 02 листопада 2009, 23:47
0
Стьопа, Дана як повернеться, додай 2 цибулини і часник думаю зайвим не буде, та яка там епідемія
avatar

Masha

  • 02 листопада 2009, 23:24
0
та ми тоді наїлися «динаміту» і вирішили «печінку з ріпою» відкласти на потім. а тут епідемія і блаблабла. так і лежить печінка в морозилці
avatar

stfalcon

  • 02 листопада 2009, 18:25