Прямий ефір


0
Ось приготувала, дуже сподобалось. Тільки ось сам цей крем їсти не змогла, дуже виражений лимонний смак. Щоб перекласти торт зробила заварний крем і додала 5 ст.л. вашого крему. Дякую за рецепт
avatar

Masha

  • 22 січня 2010, 01:01
0
Хочу спробувати. А в мене запитання: ви колись їли кекс присланий з Італії чи Греції, такий пишний, що може стояти місяцями і не псуватися? Цікаво чи вони схожі, а то шукаю рецепт такого.
avatar

Masha

  • 21 січня 2010, 23:49
0
мені він дуже смакує, я навіть зазвичай роблю більше норми, і з'їдаю просто як десерт
avatar

retgdwer_a

  • 21 січня 2010, 21:17
0
Наступний раз обріжу
avatar

Dana

  • 21 січня 2010, 20:00
0
Ох ці духовки. Поки звикнеш до неї треба напектися.
avatar

Dana

  • 21 січня 2010, 17:12
0
А крем справді цікавий.
avatar

Dana

  • 21 січня 2010, 17:09
0
Хочу зараз приготувати .
Таке цікаве слово «бабраємо», порадувало
avatar

mikroba

  • 21 січня 2010, 15:15
0
Та які можуть бути враження, як крім позитивних. Крем я подібний роблю для налисників, дуже смачний. А ваш тортик так апетитно дивиться на мене: )
avatar

Masha

  • 21 січня 2010, 11:34
0
чекатиму на Ваші враження від тортика
avatar

retgdwer_a

  • 21 січня 2010, 10:14
0
Дуже смачний. Обов'язково спробую.
avatar

Masha

  • 21 січня 2010, 09:31
0
Цікавий рецепт, буде час виставляйте.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 23:17
0
Так, трошки пересушили. Але добре що смачне і вам сподобалось.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 16:55
0
Шкода, але я на свята просто не встигала фотографувати.
avatar

mikroba

  • 20 січня 2010, 16:30
0
Здорово! Детям бы интересно! Прям искусство!
avatar

Ksenij

  • 20 січня 2010, 15:45
0
Трохи суховате вийшло, але так смачне: вже з"їли.
avatar

Lyuba

  • 20 січня 2010, 13:22
0
ага тісто, таке ж як Ви в варениках презентували
а бурякова закваска до речі дуже схожа на Ваш квас зі свіжого буряка, Дарія Цвек у своїй книзі так і пише, що ця закваска як квас і її теж можна пити
avatar

retgdwer_a

  • 20 січня 2010, 09:27
0
Як спробую, то напишу.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 09:24
0
о… хороша ідея, у нас бурячок дуже поважають вдома
avatar

retgdwer_a

  • 20 січня 2010, 09:22