Ось приготувала, дуже сподобалось. Тільки ось сам цей крем їсти не змогла, дуже виражений лимонний смак. Щоб перекласти торт зробила заварний крем і додала 5 ст.л. вашого крему. Дякую за рецепт
Хочу спробувати. А в мене запитання: ви колись їли кекс присланий з Італії чи Греції, такий пишний, що може стояти місяцями і не псуватися? Цікаво чи вони схожі, а то шукаю рецепт такого.
ага тісто, таке ж як Ви в варениках презентували
а бурякова закваска до речі дуже схожа на Ваш квас зі свіжого буряка, Дарія Цвек у своїй книзі так і пише, що ця закваска як квас і її теж можна пити
Masha