Прямий ефір


0
Маша, печиво добре, але я його трохи перепекла, мені так здалося. Хоча і тримала 20хв. при 180 градусах. Іншим разом буду уважніша.
avatar

Lyuba

  • 18 січня 2010, 19:15
0
і мені так само
avatar

Scratch

  • 18 січня 2010, 18:54
0
Ага це дуже круто. Колись і рецепт викладу.
avatar

Dana

  • 18 січня 2010, 18:50
0
десь далеко-далеко в душі…
avatar

Dana

  • 18 січня 2010, 18:47
0
Це всі чоловіки такі… )))))))))))
avatar

Dana

  • 18 січня 2010, 18:46
0
Йому нічого і нікого не шкода! Лиш би поїсти дали
avatar

prostoKsjy

  • 18 січня 2010, 18:02
0
а вам
avatar

Scratch

  • 18 січня 2010, 17:45
0
Оце новина, я ще не пробувала котлети із мідій!І навіть не здогадувалась, що з них можна робити котлети
avatar

prostoKsjy

  • 18 січня 2010, 17:11
0
Бідних курочок не шкода?
avatar

Dana

  • 18 січня 2010, 17:06
0
якщо чесно, то я випендріваюсь, а такий супець просто так за милу душу луплю
avatar

Scratch

  • 18 січня 2010, 17:01
0
З чим хочеш. А можна з крекером солоним.
avatar

Dana

  • 18 січня 2010, 16:56
0
А ми в Криму робили котлети з мідій, оце смакота!
avatar

Dana

  • 18 січня 2010, 16:55
0
о! сердечка я люблю
такий супчик прикольно з грінками їсти
avatar

Scratch

  • 18 січня 2010, 16:53
0
Дякую. попробую.
avatar

Masha

  • 18 січня 2010, 09:49
0
На якому фото? У каструльці рівно 40
avatar

Lana

  • 18 січня 2010, 06:47
0
Мене це також здивувало, того і спробувала
avatar

Masha

  • 17 січня 2010, 23:01
0
Пробуйте на здоров'я, буду рада якщо сподобається
avatar

Masha

  • 17 січня 2010, 22:59