чесно кажучи, зробила цього року яблучний оцет вперше і випадково… хоча літом сама робила малиновий домашній… дуже ароматний вийшов
нам перепало 50 літрів щойно вичавленого яблучного соку, а робити якісь закрутки-стерилізації просто часу не було
тому частину заморозили в пляшках, що в морозилки вмістилося, а решту змішала з цукром, медом і розлила в банки (от не скажу точної дози, близько 50гр цукру/меду на 1л соку, бо він уже був досить солодкий), в частину банок додала родзинки.
Взагалі я спланувала вино яблучне робити, закрутила на горловини рукавиці, міцно примотала (начиталася порад в інтернеті, а то зеленого поняття не мала як робити вино)
Але з кількох банок вирішила зробити оцет — просто прикрила їх тканиною, зав'язала ниткою і поставила в тепле місце — за півтора місяця оцет був готовий, трохи м'якший смак ніж в магазинного. Побічний продукт — маю 4 штуки «чайного гриба», тепер намагаюся прилаштувати їх серед знайомих, а то наче «живе» викинути шкода…
До речі вино досі бродить… чоловік стверджує, що йому ще постояти треба, а я в тому геть не розбираюся
Дякую, перепитую, бо в деяких рецептах вказують все в грамах, а потім виясняється що малось на увазі в мілілітрах.Але не подумайте, що то на нашому сайті
формочки з фольги — дуже класна ідея!!!
цілком можливо, що не дуже солодко, бо мої хлопці люблять сирники з варенням-сиропом-згущеними молоком вживати а я так взагалі ледь солодкуваті люблю
а що до рум'янцю, дуже цікаво… у мене іноді за 15хв навіть покоричневіти встигають…
нам перепало 50 літрів щойно вичавленого яблучного соку, а робити якісь закрутки-стерилізації просто часу не було
тому частину заморозили в пляшках, що в морозилки вмістилося, а решту змішала з цукром, медом і розлила в банки (от не скажу точної дози, близько 50гр цукру/меду на 1л соку, бо він уже був досить солодкий), в частину банок додала родзинки.
Взагалі я спланувала вино яблучне робити, закрутила на горловини рукавиці, міцно примотала (начиталася порад в інтернеті, а то зеленого поняття не мала як робити вино)
Але з кількох банок вирішила зробити оцет — просто прикрила їх тканиною, зав'язала ниткою і поставила в тепле місце — за півтора місяця оцет був готовий, трохи м'якший смак ніж в магазинного. Побічний продукт — маю 4 штуки «чайного гриба», тепер намагаюся прилаштувати їх серед знайомих, а то наче «живе» викинути шкода…
До речі вино досі бродить… чоловік стверджує, що йому ще постояти треба, а я в тому геть не розбираюся
retgdwer_a