Прямий ефір


0
чесно кажучи, зробила цього року яблучний оцет вперше і випадково… хоча літом сама робила малиновий домашній… дуже ароматний вийшов
нам перепало 50 літрів щойно вичавленого яблучного соку, а робити якісь закрутки-стерилізації просто часу не було
тому частину заморозили в пляшках, що в морозилки вмістилося, а решту змішала з цукром, медом і розлила в банки (от не скажу точної дози, близько 50гр цукру/меду на 1л соку, бо він уже був досить солодкий), в частину банок додала родзинки.
Взагалі я спланувала вино яблучне робити, закрутила на горловини рукавиці, міцно примотала (начиталася порад в інтернеті, а то зеленого поняття не мала як робити вино)
Але з кількох банок вирішила зробити оцет — просто прикрила їх тканиною, зав'язала ниткою і поставила в тепле місце — за півтора місяця оцет був готовий, трохи м'якший смак ніж в магазинного. Побічний продукт — маю 4 штуки «чайного гриба», тепер намагаюся прилаштувати їх серед знайомих, а то наче «живе» викинути шкода…
До речі вино досі бродить… чоловік стверджує, що йому ще постояти треба, а я в тому геть не розбираюся
avatar

retgdwer_a

  • 24 січня 2010, 18:38
0
Як ви робити домашній яблучний оцет?
avatar

Lyuba

  • 24 січня 2010, 17:11
0
Я навіть не знала, що ці тістечка можна в домашніх умовах готувати
avatar

prostoKsjy

  • 24 січня 2010, 12:25
0
Будь ласка, пробуйте на здоров'я
avatar

Masha

  • 24 січня 2010, 11:11
0
Дякую, перепитую, бо в деяких рецептах вказують все в грамах, а потім виясняється що малось на увазі в мілілітрах.Але не подумайте, що то на нашому сайті
avatar

Masha

  • 24 січня 2010, 11:10
0
формочки з фольги — дуже класна ідея!!!
цілком можливо, що не дуже солодко, бо мої хлопці люблять сирники з варенням-сиропом-згущеними молоком вживати а я так взагалі ледь солодкуваті люблю
а що до рум'янцю, дуже цікаво… у мене іноді за 15хв навіть покоричневіти встигають…
avatar

retgdwer_a

  • 24 січня 2010, 11:08
0
Дуже люблю заварні тістечка, у вас смачно вийшло. Але мені ще шоколадною помадкою полити зверху
avatar

Masha

  • 24 січня 2010, 11:02
0
Дякую. Коли робила вперше, то зашвидко витягнула і вони трошки впали.
А оці — то вже 3 раз
avatar

mikroba

  • 23 січня 2010, 23:44
0
це точнонам везе
avatar

Scratch

  • 23 січня 2010, 22:26
0
на вагах, в стаканах лише рідину міряємо
avatar

Lana

  • 23 січня 2010, 20:43
0
я дуже люблю такі торти, дякую за рецепт!
avatar

Marina

  • 23 січня 2010, 20:19
0
у вас вийшли дуже апетитні тістечка!
avatar

Marina

  • 23 січня 2010, 20:15
0
Дуже сподобалось, хоть налисники в мене виходять завжди, все ж спробую А борошно і цукор ви відміряли на вагах чи в стакані?
avatar

Masha

  • 23 січня 2010, 20:10
0
Дякую всім за увагу Так, це ті штучки, що суші робити, тільки я суші не люблю і не роблю.
avatar

Masha

  • 23 січня 2010, 20:03
0
так, а що?
avatar

Lana

  • 23 січня 2010, 17:29
0
Дякую
avatar

mikroba

  • 23 січня 2010, 17:26
0
а гарні в нас переможці
avatar

stfalcon

  • 23 січня 2010, 17:19
0
о. а на нижніх двох фотках це ця штука, що суші на ній робити?
avatar

stfalcon

  • 23 січня 2010, 17:19
0
а в тебе пательня з тифлоновим покриттям?
avatar

stfalcon

  • 23 січня 2010, 17:18
0
Дивовижно простий
avatar

Lana

  • 23 січня 2010, 16:21