Мабуть у мене його рятує від пригорання тефлонова пательня
Хоча то така справа, як помітно, що знизу вже ось-ось пригорить, а верх сируватий, то можна і перекинути. Можливо ще від товщини омлетного шару залежить.
ЗІ З фоток можна зробити висновок, що у Вас помідори краще побабрані, рівномірніше ніж у мене.
Зробила нарешті
Формочок не маю, тому спрацювала фантазія, зробила їх з фольги.
Але я їх тримала біля години, та рум'янитись не захотіли.
І трошки цукру маловато, як на мене. А ще я їх посипала несквіком.
от у формі з діркою краще не треба, бо тоді у нього буде більша площа для скоринки і відповідно черствіння. Ми його пекли в керамічний формі для запікання качки, взагалі, його можна у будь-якій, просто якщо вона маленька і висока — трохи довше пекти на нижчій температурі, якщо велика і пласка — менше пекти і перевіряти трісочкою
mikroba