Прямий ефір


0
Якось ще спробую
avatar

mikroba

  • 23 січня 2010, 15:25
0
Гарний рецепт. Дивовижний
avatar

Dana

  • 23 січня 2010, 14:37
0
стильно
avatar

Scratch

  • 23 січня 2010, 14:24
0
Мабуть у мене його рятує від пригорання тефлонова пательня
Хоча то така справа, як помітно, що знизу вже ось-ось пригорить, а верх сируватий, то можна і перекинути. Можливо ще від товщини омлетного шару залежить.
ЗІ З фоток можна зробити висновок, що у Вас помідори краще побабрані, рівномірніше ніж у мене.
avatar

manuna

  • 23 січня 2010, 13:22
0
Приготувала. Ось що получилось:

Готовність визначити за Вашим методом не получилось, тому й пригорів трошки
avatar

mikroba

  • 23 січня 2010, 11:46
0
Зробила нарешті
Формочок не маю, тому спрацювала фантазія, зробила їх з фольги.
Але я їх тримала біля години, та рум'янитись не захотіли.

І трошки цукру маловато, як на мене. А ще я їх посипала несквіком.
avatar

mikroba

  • 23 січня 2010, 11:43
0
Нарешті, а ось і я з подаруночком.
avatar

mikroba

  • 23 січня 2010, 11:36
0
Дякую, у мене немає ще такого розміру форми, тільки великі, а хочу щоб вийшов високий кекс, а не широкий. От форму прикуплю і попробую випекти.
avatar

Masha

  • 23 січня 2010, 09:48
0
та куди там дивовижні
avatar

Lana

  • 23 січня 2010, 09:11
0
ця була середнього розміру овальна, але ми не міряли. Звічайна форма кругла без дірки теж піде. У Чадейки зазвичай всі форми 23 см. діаметром
avatar

Lana

  • 23 січня 2010, 09:10
0
Ясно, тепер точно треба купити малу форму. А у вас якого розміру?
avatar

Masha

  • 23 січня 2010, 02:05
0
Твої рецепти нагадують дивовижні історії курінара! Цікаво читати, дивитись, готувати…
avatar

prostoKsjy

  • 22 січня 2010, 23:43
0
от у формі з діркою краще не треба, бо тоді у нього буде більша площа для скоринки і відповідно черствіння. Ми його пекли в керамічний формі для запікання качки, взагалі, його можна у будь-якій, просто якщо вона маленька і висока — трохи довше пекти на нижчій температурі, якщо велика і пласка — менше пекти і перевіряти трісочкою
avatar

Lana

  • 22 січня 2010, 19:19
0
Ні, він не дуже кислий, просто дуже лимонний.
avatar

Masha

  • 22 січня 2010, 18:02
0
Дякую за відповідь, все одно спробую. А у вас форма якого розміру і чи можна його пекти в формі для кекса з діркою посередині?
avatar

Masha

  • 22 січня 2010, 17:58
0
таке діло я люблю. щось подібне вже робив, тільки ми брали готові корзинки з тіста і начиняли їх грибами і соусом
avatar

Scratch

  • 22 січня 2010, 15:40
0
я думаю, дійсно крем можна як і окремий десерт робити. подавати в вазочці із фруктами
avatar

Scratch

  • 22 січня 2010, 15:39
0
Італійський їла. Він, як на мене, більше бісквіт, ніж кекс, за своєю структурою. Це не він.
avatar

Lana

  • 22 січня 2010, 06:52
0
ну ми навпаки кисленьке любимо, тому мастимо його на млинці чи на хліб можна додавати більше цукру, щоб не було кисло.
avatar

Lana

  • 22 січня 2010, 06:51