Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Тістечка із заварним кремом
/
Тістечка
15
0
Ще й як можна
mikroba
25 січня 2010, 22:22
Сирничок
/
Пироги
9
0
І я тащусь від сирників. Теж приготую якось )
mikroba
25 січня 2010, 22:20
Сирничок
/
Пироги
9
0
о… сирники — моя слабкість, ставлю в чергу на приготування
retgdwer_a
25 січня 2010, 21:19
Фар бретон
/
Пироги
20
0
Цю штуку краще не робити в тефлоні, бо воно навіть до змащеної поверхні пристигає і його треба різати (що тефлону протипоказано)
Lana
25 січня 2010, 20:43
Сирничок
/
Пироги
9
0
можеш і без весілля заїжджати
Scratch
25 січня 2010, 20:36
Фар бретон
/
Пироги
20
0
та так питаю
ніби ж до тефлонової не повинні приставати
stfalcon
25 січня 2010, 20:26
Сирна смакота
/
Тістечка
4
0
заходь в гості і скуштуєш.
Svitlana
25 січня 2010, 20:26
Імбирне печиво
/
Печиво
7
0
У мене форми-чоловічком немає
Lana
25 січня 2010, 20:25
Сирничок
/
Пироги
9
0
Запіканочка- ням-ням.
Svitlana
25 січня 2010, 20:24
Тістечка із заварним кремом
/
Тістечка
15
0
эх, смакота!
stfalcon
25 січня 2010, 20:24
Імбирне печиво
/
Печиво
7
0
а можна ше таку печенюшку, як в Шреці була, зробити
stfalcon
25 січня 2010, 20:22
Сирна смакота
/
Тістечка
4
0
хочу скуштувати таку смакоту
stfalcon
25 січня 2010, 20:21
Сирничок
/
Пироги
9
0
кул. Андрюха, одружуйся давай, а я буду до вас на сирники приїзжати
stfalcon
25 січня 2010, 20:20
Сирна смакота
/
Тістечка
4
0
дякую, десерт краще куштувати теплим так смачніше.
Svitlana
25 січня 2010, 12:04
Імбирне печиво
/
Печиво
7
0
так що дякую за рецепт)))
Scratch
24 січня 2010, 21:49
Імбирне печиво
/
Печиво
7
0
начувся про таке печиво від знайомих, які нещодавно до Європи відпочивати їздили. вони в захваті. думаю оце і собі спробувати приготувати — побалувати.
Scratch
24 січня 2010, 21:48
Фар бретон
/
Пироги
20
0
саме такі
Scratch
24 січня 2010, 21:47
Сирна смакота
/
Тістечка
4
0
дуже оригінально. до того ж, думаю, шикарний дисерт виходить. під каву або чай фруктовий — смакота!
Scratch
24 січня 2010, 21:46
Мариновані грибочки по-венесуельському
/
Закуски овочеві
14
0
на здоров'я
retgdwer_a
24 січня 2010, 20:31
Мариновані грибочки по-венесуельському
/
Закуски овочеві
14
0
Я вам дуже вдячна. Будемо літом пробувати зробити і собі.
Lyuba
24 січня 2010, 20:29
←
3248
3249
3250
3251
3252
3253
3254
3255
3256
→
mikroba