Прямий ефір


0
Ще й як можна
avatar

mikroba

  • 25 січня 2010, 22:22
0
І я тащусь від сирників. Теж приготую якось )
avatar

mikroba

  • 25 січня 2010, 22:20
0
о… сирники — моя слабкість, ставлю в чергу на приготування
avatar

retgdwer_a

  • 25 січня 2010, 21:19
0
Цю штуку краще не робити в тефлоні, бо воно навіть до змащеної поверхні пристигає і його треба різати (що тефлону протипоказано)
avatar

Lana

  • 25 січня 2010, 20:43
0
можеш і без весілля заїжджати
avatar

Scratch

  • 25 січня 2010, 20:36
0
та так питаю
ніби ж до тефлонової не повинні приставати
avatar

stfalcon

  • 25 січня 2010, 20:26
0
заходь в гості і скуштуєш.
avatar

Svitlana

  • 25 січня 2010, 20:26
0
У мене форми-чоловічком немає
avatar

Lana

  • 25 січня 2010, 20:25
0
Запіканочка- ням-ням.
avatar

Svitlana

  • 25 січня 2010, 20:24
0
эх, смакота!
avatar

stfalcon

  • 25 січня 2010, 20:24
0
а можна ше таку печенюшку, як в Шреці була, зробити
avatar

stfalcon

  • 25 січня 2010, 20:22
0
хочу скуштувати таку смакоту
avatar

stfalcon

  • 25 січня 2010, 20:21
0
кул. Андрюха, одружуйся давай, а я буду до вас на сирники приїзжати
avatar

stfalcon

  • 25 січня 2010, 20:20
0
дякую, десерт краще куштувати теплим так смачніше.
avatar

Svitlana

  • 25 січня 2010, 12:04
0
так що дякую за рецепт)))
avatar

Scratch

  • 24 січня 2010, 21:49
0
начувся про таке печиво від знайомих, які нещодавно до Європи відпочивати їздили. вони в захваті. думаю оце і собі спробувати приготувати — побалувати.
avatar

Scratch

  • 24 січня 2010, 21:48
0
саме такі
avatar

Scratch

  • 24 січня 2010, 21:47
0
дуже оригінально. до того ж, думаю, шикарний дисерт виходить. під каву або чай фруктовий — смакота!
avatar

Scratch

  • 24 січня 2010, 21:46
0
Я вам дуже вдячна. Будемо літом пробувати зробити і собі.
avatar

Lyuba

  • 24 січня 2010, 20:29