Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Сирники
/
Тістечка без випічки
4
0
беру на заміточку, мені замовляли
mikroba
31 січня 2010, 12:25
Салат «Грецький»
/
Овочеві салати
6
0
ну фета дуже схода за смаковими характеристиками на бринзу. тільки ніжніше
stfalcon
29 січня 2010, 19:52
Салат «Грецький»
/
Овочеві салати
6
0
найсмачніше з фетою
Yurec
29 січня 2010, 19:42
Салат «Грецький»
/
Овочеві салати
6
0
Взимку дійсно дуже класно! Такі кольори! Ах, ЛІТО, де ти?
Lyuba
29 січня 2010, 15:48
Салат «Грецький»
/
Овочеві салати
6
0
Люблю такий салатик.
Masha
29 січня 2010, 15:20
Чебуреки, самі прості
/
Пиріжки та пироги з солоною начинкою
18
0
Ой, Люда, дякую дуже. Так приємно читати такі коментарі.
Masha
28 січня 2010, 00:13
Салат «Огірочок»
/
Овочеві салати
6
0
А я вже давно хочу зробити салатик з огірочком. Треба спробувати
mikroba
27 січня 2010, 23:31
Тістечка із заварним кремом
/
Тістечка
15
0
Я люблю свого коханого порадувати, і Вам варто чоловіка порадувати
mikroba
27 січня 2010, 23:28
Чебуреки, самі прості
/
Пиріжки та пироги з солоною начинкою
18
0
Маша, в вас ну просто чудово подані рецепти.Я в захваті і від рецептів, і від вашого смаку!
Lyuba
27 січня 2010, 22:25
Тістечка із заварним кремом
/
Тістечка
15
0
Так. Мій чоловік з"їв печиво «КАПЕЛЮШКИ», а зараз йому вже захотілось ваших «заварнушек». Головний аргумент: люди печуть, спечи і ти.
Lyuba
27 січня 2010, 22:15
Чебуреки, самі прості
/
Пиріжки та пироги з солоною начинкою
18
0
Ось приготувала сьогодні знову, виставляю фото з приготування
Masha
27 січня 2010, 22:05
Яблучний торт
/
Торти
12
0
Солоденьке майже ми всі полюбляємо: і таки домашню випічку не зрівняти ні з чим! Що вони туди тільки не пхають… Колись термін для київського торту був максимум три доби, а зараз місяць, а може і більше. Ваш торт просто казка!!!
Lyuba
27 січня 2010, 22:03
Салат «Огірочок»
/
Овочеві салати
6
0
Салат гарний, а фото, то справа така, яке вже вийшло. Щось подібне їла — смачно!
Lyuba
27 січня 2010, 21:47
Салат «Огірочок»
/
Овочеві салати
6
0
ізвіняйте за фото, не дуже якісне.
prostoKsjy
27 січня 2010, 19:45
Торт за 30 хвилин, випечений на пательні :)
/
Торти
20
0
Дуже приємно, що вам сподобався мій рецепт. Готуйте на здоров'я, буду чекати відгук
Masha
27 січня 2010, 12:02
Торт за 30 хвилин, випечений на пательні :)
/
Торти
20
0
ми з чоловіком переїхали на нову квартиру а там газова плита є а духовка не працює тому такі рецепти для мене в сам раз обовязково зроблю дякую
tysa
27 січня 2010, 09:42
Імбирне печиво
/
Печиво
7
0
доречі вони просто робляться. ми колись в школі з білої бляхи робили )
stfalcon
26 січня 2010, 14:26
Сирничок
/
Пироги
9
0
хочу такое попробовать! вкусно выглядит
kpacoma
25 січня 2010, 22:30
Тістечка із заварним кремом
/
Тістечка
15
0
У мене
eolexe
так їх любить, що за один вечір втоптав.
mikroba
25 січня 2010, 22:25
Тістечка із заварним кремом
/
Тістечка
15
0
Тут вже чого душа побажає )
mikroba
25 січня 2010, 22:23
←
3247
3248
3249
3250
3251
3252
3253
3254
3255
→
mikroba