Прямий ефір


0
беру на заміточку, мені замовляли
avatar

mikroba

  • 31 січня 2010, 12:25
0
ну фета дуже схода за смаковими характеристиками на бринзу. тільки ніжніше
avatar

stfalcon

  • 29 січня 2010, 19:52
0
найсмачніше з фетою
avatar

Yurec

  • 29 січня 2010, 19:42
0
Взимку дійсно дуже класно! Такі кольори! Ах, ЛІТО, де ти?
avatar

Lyuba

  • 29 січня 2010, 15:48
0
Люблю такий салатик.
avatar

Masha

  • 29 січня 2010, 15:20
0
Ой, Люда, дякую дуже. Так приємно читати такі коментарі.
avatar

Masha

  • 28 січня 2010, 00:13
0
А я вже давно хочу зробити салатик з огірочком. Треба спробувати
avatar

mikroba

  • 27 січня 2010, 23:31
0
Я люблю свого коханого порадувати, і Вам варто чоловіка порадувати
avatar

mikroba

  • 27 січня 2010, 23:28
0
Маша, в вас ну просто чудово подані рецепти.Я в захваті і від рецептів, і від вашого смаку!
avatar

Lyuba

  • 27 січня 2010, 22:25
0
Так. Мій чоловік з"їв печиво «КАПЕЛЮШКИ», а зараз йому вже захотілось ваших «заварнушек». Головний аргумент: люди печуть, спечи і ти.
avatar

Lyuba

  • 27 січня 2010, 22:15
0
Ось приготувала сьогодні знову, виставляю фото з приготування
avatar

Masha

  • 27 січня 2010, 22:05
0
Солоденьке майже ми всі полюбляємо: і таки домашню випічку не зрівняти ні з чим! Що вони туди тільки не пхають… Колись термін для київського торту був максимум три доби, а зараз місяць, а може і більше. Ваш торт просто казка!!!
avatar

Lyuba

  • 27 січня 2010, 22:03
0
Салат гарний, а фото, то справа така, яке вже вийшло. Щось подібне їла — смачно!
avatar

Lyuba

  • 27 січня 2010, 21:47
0
ізвіняйте за фото, не дуже якісне.
avatar

prostoKsjy

  • 27 січня 2010, 19:45
0
Дуже приємно, що вам сподобався мій рецепт. Готуйте на здоров'я, буду чекати відгук
avatar

Masha

  • 27 січня 2010, 12:02
0
ми з чоловіком переїхали на нову квартиру а там газова плита є а духовка не працює тому такі рецепти для мене в сам раз обовязково зроблю дякую
avatar

tysa

  • 27 січня 2010, 09:42
0
доречі вони просто робляться. ми колись в школі з білої бляхи робили )
avatar

stfalcon

  • 26 січня 2010, 14:26
0
хочу такое попробовать! вкусно выглядит
avatar

kpacoma

  • 25 січня 2010, 22:30
0
У мене eolexe так їх любить, що за один вечір втоптав.
avatar

mikroba

  • 25 січня 2010, 22:25
0
Тут вже чого душа побажає )
avatar

mikroba

  • 25 січня 2010, 22:23