Прямий ефір


0
о… а то я дивлюся що мало учасників, вирішила хоч трохи підтримати та нічого страшного
avatar

retgdwer_a

  • 19 січня 2010, 18:41
0
на всяк випадок зазначу, що конкурс цього місяця просто на кращу страву. ідея з Різдвяним столом не пішла
avatar

stfalcon

  • 19 січня 2010, 18:36
0
А цинамон це що?
avatar

Dana

  • 19 січня 2010, 16:53
0
Навіть крапельки не залишилося. Все розмели.
avatar

Dana

  • 19 січня 2010, 16:41
0
Гарно.
Обожнюю українські традиції.
avatar

Dana

  • 19 січня 2010, 16:40
0
Квасоля!!! Клас.
avatar

Dana

  • 19 січня 2010, 16:37
0
ага, для мене це теж смак дитинства і Різдва… традиція, бабуся тільки заради цього робить щороку варення з ружі
avatar

retgdwer_a

  • 19 січня 2010, 13:27
0
вона насправді більша, там ще куплетик є але я її не вивчила всю (соромно аж) прийде малий з садочка — попрошу продиктувати
avatar

retgdwer_a

  • 19 січня 2010, 13:26
0
Ще хотіла сказати. Що мені так дитинство нагадали пончики з ружею.
Я вже їх страшенно давно не їла. Треба буде виправити ситуацію.
avatar

mikroba

  • 19 січня 2010, 13:25
0
Мені подобається.
А міні-колядочку собі запишу, маю похресника, якому 3 рочки.
Треба його навчити
avatar

mikroba

  • 19 січня 2010, 13:23
0
та ну. чого добру пропадати
avatar

stfalcon

  • 19 січня 2010, 12:55
0
сподіваюся сподобаються
avatar

retgdwer_a

  • 19 січня 2010, 10:55
0
яка краса у нас довший час не складалося з банановою випічкою, поки не почала використовувати ну дуже вже перезрілі банани ставлю цей кекс в чергу на приготування
avatar

retgdwer_a

  • 19 січня 2010, 10:55
0
Цікавий рецепт. Треба приготувати.
avatar

Lyuba

  • 19 січня 2010, 09:32
0
Я теж трубочки обрізаю…
avatar

prostoKsjy

  • 18 січня 2010, 22:01
0
Все, завтра готую! Треба одного вічно голодного хлопця погодувати чимось смачненьким, а то він обіжається
avatar

prostoKsjy

  • 18 січня 2010, 21:56
0
Приїжайте до нас в Херсон, тут багато мідій! Зробимо із них і котлети, і шашлик, і супчик зваримо!
avatar

prostoKsjy

  • 18 січня 2010, 21:52
0
мене змусишнавіть змушувати не треба
а на рахунок кальмарів — прикольно підмічено)))
avatar

Scratch

  • 18 січня 2010, 21:19
0
На світлині серця на кальмарів схожі
Я коли готую, намагаюся ці «трубки» обрізати, а то не змусиш нікого їсти))
avatar

Lana

  • 18 січня 2010, 20:56