Прямий ефір


0
Суть напевне та ж, але ніколи домашня їжа не зрівняється з магазинною.
avatar

Masha

  • 17 січня 2010, 22:58
0
А мама щоб ми їли і не займалися дурницями, казала, що там є один вареник з іншою начинкою, і хто його з'їсть, то в того збудеться бажання. Безпрограшний варіант нагодувати дітей, ми так їли, що аж за вухами тріщало: )
avatar

Masha

  • 17 січня 2010, 22:55
0
Дана, начинка будь-яка, хто що любить. В оригінальному рецепті була капуста. Можна навіть солодкі пироги робити, хотя я ще не пробувала.
avatar

Masha

  • 17 січня 2010, 22:51
0
Та Юрка, ще звечора тісто пальцем пробує, спати йти не хоче, бо він допомагати збирається. А зранку вже бігом на кухню Таня ще не дуже цікавиться, хотя попід ноги повзає
avatar

Masha

  • 17 січня 2010, 22:49
0
Хочу приготувати, але в мене запитання: там пише масла 40 гр, а на фото явно більше, то як?
avatar

Masha

  • 17 січня 2010, 22:43
0
Стьопа! То не водорослі, а лаваш! Дивись, не переплутай в магазині)
avatar

prostoKsjy

  • 17 січня 2010, 21:31
0
Взагал-то креветки і мідії варяться буквально декілька хвилин, так що не переборщіть. Мідії просто можна ошпарити кип«ятком, посолити і порізати туди цибульку кружельцями, додати декілька чайних ложечок соєвого соусу і почекати 1 год, хай промаринується і можна споживати, або ж настромити їх на шпажки і смажити на грилі, получиться шашличок.
avatar

prostoKsjy

  • 17 січня 2010, 21:28
0
фішка в тому, що помідори мають бути концервованими, тому що у них трішки інший, більш пряний смак. Також вони додають розсіл(а там всього по-трошки: і сіль, і перець, і лаврушка, і часничок присутні...), в якому і тушкується страва(не потрібно доливати бульйон чи воду).І не обов«язково робити кульки, можна просто обсмажувати фарш у цьому соусі, а потім затерти сиром! Всерівно буде смачно
avatar

prostoKsjy

  • 17 січня 2010, 21:09
0
я теж полюбляю таке ділоколи щось нове в свої ручонки отримую — сразу перевіряю на всьому чому можу
avatar

Scratch

  • 17 січня 2010, 20:39
0
Та і я нічого поганого сказати не хочу, але давайте називати страви своїми іменами це будуть мясні кульки під томатним соусом. Власне, я до того, що цей соус має бути вже з мясом, а не окремо мясо, окремо томати.
До речі, щодо цього рецепту — як виходить зі свіжими різаними томатами? У мене — жахливо. Лише паста рятує, бо помідори дають забагато соку і смак не такий томатно-насичений Чи це якісь певні помідори треба брати?
avatar

Lana

  • 17 січня 2010, 19:23
0
В Епіцентрі, 36 грн.
Взагалі, можна в будь-яких, у старих ще радянських кексницях алюмінієвих теж, власне, маленькі керамічні теж підійдуть
avatar

Lana

  • 17 січня 2010, 19:17
0
а як же ж
avatar

Scratch

  • 17 січня 2010, 18:55
0
Давай- давай!!!
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 18:18
0
Вітаю! Мрії збуваються!
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 18:15
0
Ну фото є
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 18:12
0
Саме головне смакота!
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 18:11
0
Насправді у мене в сім"ї традиція, що кутю готують чоловіки. Ця місія лежить на татові. А рецепт я у нього розпитала і вирвшила з вами поділитися.
У нього найсмачніша кутя.
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 18:09
0
А я постійно голосую. І комусь приємно і мені теж
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 18:06
0
давай купимо мідії і скуштуємо ?
avatar

stfalcon

  • 17 січня 2010, 18:05