Прямий ефір


0
спробуйте, як на мене вони того варті до речі вони чим довше постоять в холодильнику тим смачніші — на днях знайшла в недрах холодильника загублену баночку з кількома грибочками, їм явно більше тижня — смакота
avatar

retgdwer_a

  • 20 січня 2010, 09:20
0
В моїй духовці по іншому, тому так і печу. Завжди виходить добре.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 09:09
0
Ой ні, надто багато штук починає смачно пахнути ще на стадії напівготовності
Ті ж шоколадні тріщінки вже на 5 хвилині так пахтять дім, що хочеться їх з"їсти напівсирими ))
avatar

Lana

  • 20 січня 2010, 07:00
0
Смачний бульйончик, але мені теж без аорти. Я їх відрізаю і в морозилку, а потім, при нагоді в домашній паштет перемелюю.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 00:52
0
А я вологі кекси печу " на нюх ". Та я взагалі все печу «на нюх », коли починає смачно пахнути, ще + 5 хв. Духовка моя погано випікає, от і прийшлось піти на хитрість: ).
Бананові кекси люблю, і смачно і викидати банани не треба.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 00:50
0
Смачно. мабуть спробую, тільки треба грибочки прикупити.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 00:39
0
Смачно, дуже люблю таке заварне тісто. А про бурякову закваску вперше чую.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 00:36
0
Смачно, ми також робимо такий, тільки цибулю не смажимо.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 00:32
0
Дуже гарний стіл, все таке смачне.
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 00:27
0
Дякую, що спробували. Можливо і 20 хв. забагато, в мене духовка пече гірше ніж інші, тому і довше. Але ніби вказала час з оригінального рецепту. Просто напевне потрібно дивитись на печиво. А воно, що рум'яне вийшло?
avatar

Masha

  • 20 січня 2010, 00:20
0
Молодчинка. В мене також є фото різдвяного столу, але я не хочу викладати їх, бо на ньому були і м«ясні страви (В Херсоні цього обряду не дуже притримуються).
avatar

prostoKsjy

  • 19 січня 2010, 21:39
0
дуже хороша штука. я в такий додаю ще кубиками відварений буряк
avatar

Lana

  • 19 січня 2010, 20:31
0
ага, цим бананова випічка теж добра — в неї прекрасно йде те, що вже не дуже хочеться їсти, а викидати шкода
avatar

Lana

  • 19 січня 2010, 20:29
0
З рецептів також вибрати можна.
avatar

Dana

  • 19 січня 2010, 20:06
0
згідна… ідея хороша і шкода, що вона застопорилася
avatar

retgdwer_a

  • 19 січня 2010, 19:10
0
А дуже шкода, що не пішла… Ось ваш стіл — просто залюбуєшся.Але то вже таке: як більшість захотіла, то вже так і буде. Ідея сама то хороша!
avatar

Lyuba

  • 19 січня 2010, 19:06