спробуйте, як на мене вони того варті до речі вони чим довше постоять в холодильнику тим смачніші — на днях знайшла в недрах холодильника загублену баночку з кількома грибочками, їм явно більше тижня — смакота
Ой ні, надто багато штук починає смачно пахнути ще на стадії напівготовності
Ті ж шоколадні тріщінки вже на 5 хвилині так пахтять дім, що хочеться їх з"їсти напівсирими ))
А я вологі кекси печу " на нюх ". Та я взагалі все печу «на нюх », коли починає смачно пахнути, ще + 5 хв. Духовка моя погано випікає, от і прийшлось піти на хитрість: ).
Бананові кекси люблю, і смачно і викидати банани не треба.
Дякую, що спробували. Можливо і 20 хв. забагато, в мене духовка пече гірше ніж інші, тому і довше. Але ніби вказала час з оригінального рецепту. Просто напевне потрібно дивитись на печиво. А воно, що рум'яне вийшло?
Молодчинка. В мене також є фото різдвяного столу, але я не хочу викладати їх, бо на ньому були і м«ясні страви (В Херсоні цього обряду не дуже притримуються).
retgdwer_a