Recipes

"Fluffy" Easter cake with sour cream and melted milk

"Fluffy" Easter cake with sour cream and melted milk
Ingridients
sour cream
300 g.
масло вершкове
300 g.
baked milk
250 g.
цукор
660 g.
яйця курячі
5 шт.
жовтки яєчні
3 шт.
yeasts
100-120 g.
сіль
10 g.
цукор ванільний
30 g.
orange zest
родзинки
100 g.
candied fruits
100 g.
борошно
1400 g.
олія
50 g.

«Fluffy» Easter cake with sour cream and melted milk
What fragrant and tender cake came out! A wonderful combination of flavors of peel, vanilla, warm milk mixture and raisins and candied fruits doing their job perfectly: always want to eat this cake during the holidays, with butter, milk, tea, coffee. It`s already a pleasure even to smell it! In short, a very tasty cake! Try it!

Preparation
Whisk eggs and yolks with sugar (not into foam), just mix well.


Add yeast well mixing. Add sour cream and melted milk. To make melted milk, you should boil milk and stew it on a low heat for 2 hours under the lid, periodically mixing. You can stew it in oven or pour milk in termos for 6-8 hours. Milk should become brown with specific taste and smell.

Add pieces of cut butter of a room temperature. Mix well. Put in a warm place, covered with towel, for 12 hours. Better for a night.

That`s what you`ll see in the morning.

Add to dough peel, washed and dried raisins, candied fruits, and vanilla sugar.

Gradually add sifted flour. At first knead dough with wooden spoon, when with hands. Knead not less than 30 min. Don`t add any flour; grease your hands with oil, because dough is soft and a bit sticky.

Cover dough with clean towel and put in warm place for 1,5 hours. On top of the towel put consecrated on Palm Sunday willow twig.

Dough rose. Spread dough in greased, covered with cooking paper molds at 1\\3 of height. Put ia a warm place till dough rises in all height (about 45 min). Grease cakes on the top with yolks, diluted with few drops of water.

Bake at 190℃ for 45 min (depends from the size of molds). So pay attention to the smell from oven and watch the golden color of cake`s top.Delicious and light Easter cake! Christ has risen!!!

Top of recipe ""Fluffy" Easter cake with sour cream and melted milk"

Comments (32)
RSS Collapse / Expand
 
 
+
0
Гарні вийшли паски, і фото такі яскраві!Зі святом, Леся!Христос воскрес!
avatar

Mila

+
0
Спасибі, Міла! Воістину Воскрес!
avatar

Medunya

+
0
Христос воскрес, Леся! Гарна паска!
avatar

KraLova

+
0
Спасибі, Оля! Воістину воскрес!
avatar

Medunya

+
0
сделала куличи по вашему рецепту, семья была в восторге, большое спасибо
avatar

teterenok

+
0
На здоров«я! Приємно, що рецепт сподобався усій сім»Ї! Христос воскрес!
avatar

Medunya

+
0
Красивая пасочка и уверена, очень вкусная!
avatar

natapit

+
0
Дякую, Ната! Дуже-дуже смачна! Уже і нема
avatar

Medunya

+
0
Очень красивая пасочка!!! Глазурь так стекает красиво!Фото очень весеннее!
avatar

lakshmi

+
0
Спасибі, Ліка! Якщо глазур зробити достатньо густою, то легко добитися саме такого ефекту
avatar

Medunya

+
0
Гарно і яскраво!
avatar

Dana

+
0
Дякую, Дана.
avatar

Medunya

+
0
Красота
avatar

Sol

+
0
avatar

Medunya

+
0
Привіт.А у мене Паска потріскалась в духовці на смак ще не знаю, але я напевне щось не так зробила.Хоча вроді би все як по рецепту
avatar

OlyaDishko

+
0
Впечатляет!
avatar

Olya

+
+1
До Великодня готова!!!


Дуже смачна вийшла паска: м'якенька і запашна! Сьогодні був мій дебют — перший раз пекла паски, а ви так гарно розписуєте рецепти, що просто неможливо не впоратись! Дякую за рецепт!!! З Наступаючим!!!
avatar

SmileyCat

+
0
Які ж вони красивенні вийшли!!! О це так дебют!!! Неймовірно!І Вас теж з наступаючими святами!!!
avatar

Medunya

+
0
Дякую!
avatar

SmileyCat

+
0
Скажіть будь ласка, скільки пасочок середнього розміру виходить?
avatar

Tati

+
0
Наскільки я пам'ятаю, то десь 6-7 штук
avatar

Medunya

+
0
Дріжджі мають бути сухі чи свіжі???
avatar

Lyudmila05

+
0
Підкажіть будь ласка дріжджі мають бути сухі чи свіжі???
avatar

Lyudmila05

+
0
100 г дріжджів — це свіжі дріжджі
avatar

Medunya

+
0
Я думаю, что свежие. Пробую рецепт, завтра вечером отчитаюсь )
avatar

NatashaGrechihina

+
+1
Чудесный рецепт! У меня паски получились с первого раза. Показываю неукрашенные и разлом. Таких вкусных пасок у нас в доме еще не было!
avatar

NatashaGrechihina

+
0
Чудові пасочки вийшли Дякую за фотозвіт
avatar

Medunya

+
0
Не вийшли. Робила одночасно за цим рецептом і «Коньячну», дріжджі брала сухі, ніколи не користуюся свіжими. Коньячна вдалася, а це тістотісто ні на грам не піднялося, тільки перевела купу дорогих продуктів.
avatar

Oksana91

+
0
Та я уже нічому не дивуюся за стільки років. Так часто буває: у сотні людей вийде по одному і тому ж рецепту, усі результат хвалять, дякують і фотозвіти як реальний доказ, що усе чудово вийшло, додають. А хтось каже, що нічого Саме у нього і не вийшло. Он декілька днів тому одна господиня аж спеціально зареєструвалася на Кукорамі, щоб написати, що нічого не вийшло по рецепту, від дуже поганий, усі пропорції вказано неправильно і хороше в цьому рецепті лише фото, а вона хіба купу продуктів перевела і усе зіпсула. Але упс… об'єкт критики був вибраний дуже невдало і виявилося, що це був рецепт печива по ГОСТу і там усі пропорції вивірені до міліграмчика. Так що то таке… сприймаю усе це дуже спокійно…
avatar

Medunya

+
0
Оу! Ви теж зареєструвалися, як і та господиня з невдалою критиою печива по ГОСТу, лише щойно, а далі зникла з поля зору і навіть не заходить вибачитись, і у вас, як і у неї, лише один аналогічний коментар у «доробку». Цікава і підозріла тенденція, але надто усе однотипно ...
avatar

Medunya

+
0
А у меня и всех моих подруг эти паски чудесно получаются второй год подряд. Но я все делаю четко по рецепту, не заменяя живые дрожжи на сухие. Мне этот рецепт нравится тем, что он бесхлопотный. Во время выпекания пасочек можно успеть все. И даже выспаться )))))

Оксана, а Вы их в духовку ставили, выпекали? Или в процессе замесов тесто выбросили? Просто тесто тяжелое и оно туго подходит в первый раз. Зато уже в форме у меня оно подымается до уровня 2/3 формы. А в духовке процесс идет как положено. Все пасочки с округлыми верхушечками.
avatar

NatashaGrechihina

+
0
Добрый день. С наступающим праздником поздравляю Вас и Вашу семью. Меня зовут Таня. Решила испечь паски по Вашему рецепту. Все делала, как написано в рецепте, но тесто не формируется в комок. Так и должно быть? Хотя у Вас на фото замечательный комок. Или нужно еще добавить муки? Буду благодарна, если ответите.
avatar

mamalva