Recipes

Classical Christmas cake

Classical Christmas cake
Ingridients
Ingridients
сухофрукты (candied fruits)
450 g.
rum (or liqueur or cognac)
70 g.
Масло сливочное
200 g.
яйца куриные
4 шт.
сахар коричневый
150 g.
миндаль
50 g.
мука
250 g.
разрыхлитель теста
5 g.
корица
cloves
орех мускатный
For decoration:
миндаль

Classical Christmas cake
For cake 20 cm.

Here we have the whole story. I found this recipe at the end of November and it expressed me. I was surprised and scared, that the baked cake should lay for a month (!) before it can be eaten. By the way, it is not necessary to make this cake exactly for Christmas, but you know, I got festive mood on the 7th of December, when we removed cake from the oven. So.

Preparation
Let`s start in 3-4 days, pour diced fruits. They should almost completely absorb alcohol.
Before you make the dough, remove the butter and eggs from the refrigerator, they should be the same temperature, otherwise the mixture will become flakes. Don`t heat butter on the batteries/in microwave, it has to warm up at a room temperature.
So, measure flour, sugar, grind almonds, strain excess liquid from vegetables, cook spices
Classical Christmas Cake

Beat butter with brown sugar until sugar got melted. Add one by one eggs. Add spices, almond (grinded), dark sugar and half of the flour. Mix it. From a metered quantity of flour take a few spoonfuls to powder fruits. Mix in the rest of flour dough and then with the help of spoon add fruits.

Classical Christmas Cake

Put in a greased and powdered with flour form. Decorate the top of it with almonds and put in oven preheated to 160 ℃. Cake should be baked with about 1.5 hours, check its readiness using a toothpick. Leave the baked cake on the form for 10 minutes, and then let it cool off on the grill for a night. Then wrap it in foil or cooking paper, put it in a box and forget about it for a month. Your patience will be rewarded, believe me. Keep it in a cool place, but we left it on the fridge, as it was not very hot in the kitchen, and everything was all right with cake.

Classical Christmas Cake

Top of recipe "Classical Christmas cake"

Comments (16)
RSS Collapse / Expand
 
 
+
0
буду першим . гарний кекс!
avatar

stfalcon

+
0
а смаковинний який! Він — як вино, щодовше його тримати, тобільше він смакує
avatar

Lana

+
0
Зранку вже заходила, але небуло часу написати коментарій, а тепер вернулась ще раз. Рецепт дуже сподобався, обовязково попробую.
avatar

Masha

+
0
Дійно класний рецепт! Я хотіла запитати, можливо хтось і зможе мені допомогти, я дуже люблю вівсяне печиво з шоколадними шматочками, воно продається в магазинах. Я б хотіла його приготувати вдома, але не знаю як зробити так, щоб шоколад не розтопився у пічці?
avatar

prostoKsjy

+
0
Не знаю, щодо печива, але ми печемо хліб і вкидаємо туди шоколад дрібними шматочками — то він в процесі випікання плавиться, але коли хліб вистигає, то шоколад знову береться твердим. Може, з печивом теж так вийде, але це хіба що шматочки будуть всередині і чекати, поки печиво зовсім вистигне
avatar

Lana

+
0
Так і є, він спочатку плавиться, а потом застигає.
avatar

Masha

+
0
Дякую дівчатка, тоді не буду боятись за шоколад!
avatar

prostoKsjy

+
0
Хочу спробувати. А в мене запитання: ви колись їли кекс присланий з Італії чи Греції, такий пишний, що може стояти місяцями і не псуватися? Цікаво чи вони схожі, а то шукаю рецепт такого.
avatar

Masha

+
0
Італійський їла. Він, як на мене, більше бісквіт, ніж кекс, за своєю структурою. Це не він.
avatar

Lana

+
0
Дякую за відповідь, все одно спробую. А у вас форма якого розміру і чи можна його пекти в формі для кекса з діркою посередині?
avatar

Masha

+
0
от у формі з діркою краще не треба, бо тоді у нього буде більша площа для скоринки і відповідно черствіння. Ми його пекли в керамічний формі для запікання качки, взагалі, його можна у будь-якій, просто якщо вона маленька і висока — трохи довше пекти на нижчій температурі, якщо велика і пласка — менше пекти і перевіряти трісочкою
avatar

Lana

+
0
Ясно, тепер точно треба купити малу форму. А у вас якого розміру?
avatar

Masha

+
0
ця була середнього розміру овальна, але ми не міряли. Звічайна форма кругла без дірки теж піде. У Чадейки зазвичай всі форми 23 см. діаметром
avatar

Lana

+
0
Дякую, у мене немає ще такого розміру форми, тільки великі, а хочу щоб вийшов високий кекс, а не широкий. От форму прикуплю і попробую випекти.
avatar

Masha

+
0
Підкажіть! А в холодильнику можна зберігати кекс?
avatar

guest

+
+1
по-перше, у холодильнику він займатиме багато місця, а по-друге, мені здається, фрукти не так добре віддаватимуть вологу і не напуватимуть кекс. Краще просто у прохолодному — заскленому балконі, на вікні коло скла. Я просто на холодильнику тримала коробку — у нас не жарко на кухні, +18
avatar

Lana