Прямий ефір


0
Дякую!
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 18:02
0
рослинні жири впринципі це і є пісна їжа. Просто в «вершковий» маргарин додаються молочні вершки, а вони не пісні.
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 18:01
0
А він приготує з гарбуза свою улюблену страву
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:56
0
От супчика з мідій іще не куштувала. Цікаво.
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:54
0
вікіпедія рулить ?
avatar

stfalcon

  • 17 січня 2010, 17:53
0
А карапузи мабуть зранку: мама, а тортик є? До хорошого швидко звикаєш.
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:52
0
про форми було обговорення в рецепті маффінів. ось вона www.zenker-backformen.de/index.php?id=18&r_id=95
avatar

stfalcon

  • 17 січня 2010, 17:51
0
Апетитно! А якщо замість грибів курочку нарізати?
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:46
0
ви до нас в гості приїздіть, а ми щось спечем
avatar

stfalcon

  • 17 січня 2010, 17:45
0
мені вони на суші схожі
avatar

stfalcon

  • 17 січня 2010, 17:43
0
А я вчора якраз думала, щоб це смачненьке придумати і щоб не випікати. Дякую
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:42
0
ми такі бантички називали «пустушками». бабуся завжди робила кілька штук і ми змагалися в кого буде більше
avatar

stfalcon

  • 17 січня 2010, 17:39
0
Я аж їсти захотіла
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:35
0
Справді цікаво.
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:33
0
Це ще десь форму таку знайти потрібно.
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:24
0
Соус дуже цікавий. Я спробую.
avatar

Dana

  • 17 січня 2010, 17:22
0
Це нічого, головне що вам і чоловікові сподобалось: ). Буду чекати коментар.
avatar

Masha

  • 17 січня 2010, 15:09
0
Дуже апетитно виглядає і вже точно повинно буьи смачно!
avatar

Ksenij

  • 17 січня 2010, 14:42