Прямий ефір


0
чекаємо
avatar

Scratch

  • 14 січня 2010, 22:16
0
у нас гарбузові супчики «найходовіші» і смачно і швидко готувати, я з осені пів морозильної камери гарбузовими кубиками, стружечками та пюре забиваю
avatar

retgdwer_a

  • 14 січня 2010, 22:08
0
Знайду кину)
avatar

Yrik

  • 14 січня 2010, 21:19
0
ВІТАЮ !!!
avatar

Masha

  • 14 січня 2010, 19:55
0
Та я пожартувала
avatar

mikroba

  • 14 січня 2010, 19:32
-1
ех, фотку би
avatar

Scratch

  • 14 січня 2010, 19:00
0
щампанське ще не розсилали у зв'язку з заметамибуде трохи пізніше
avatar

Scratch

  • 14 січня 2010, 18:51
0
Ура!!!
Отримала подарунок:
Подарунок

Але от фотоапарату зараз немає. Тому як тільки він буде дома, то одразу зроблю фото.
Але от шампанське не доїхало, по дорозі, мабуть, випили
avatar

mikroba

  • 14 січня 2010, 17:08
0
Ось про сочні пишуть.
avatar

Kagor

  • 14 січня 2010, 15:24
0
Смакотульки, забрала рецепт собі до обраного, дякую: )
avatar

Masha

  • 14 січня 2010, 10:29
0
Тоді у вас два тортики вийшло
avatar

Masha

  • 14 січня 2010, 10:24
0
мабуть так і будуть сочні, принаймні в магазинах я їх бачу під такою ж назвою, хоча це звісно не догма
avatar

retgdwer_a

  • 14 січня 2010, 10:06
0
різного розміру, бо я їх на різних сковородах випікала
avatar

retgdwer_a

  • 14 січня 2010, 10:03
0
Хлопці, а що то за такі премудрі слова? Переведіть для мене, а то цікаво до без тями: )
avatar

Masha

  • 14 січня 2010, 03:20
0
Дякую, що приготували, мені дуже приємно. А ще може борошно буває різне, в мене йде рівно — рівнюсьнько 3 ст. Я коли перший раз робила, то теж п'ять коржів спекла. А чого вони у вас різного розміру?
avatar

Masha

  • 14 січня 2010, 03:19
0
Дякую за увагу. Він для ледачих, або для тих в кого мало часу: )
avatar

Masha

  • 14 січня 2010, 03:15
0
а українською сочні — це як?
avatar

Kagor

  • 14 січня 2010, 00:19
0
треба виправляти це діло
avatar

Scratch

  • 13 січня 2010, 21:16
0
я подумав, що це лінк на твіттер
avatar

stfalcon

  • 13 січня 2010, 20:43