Прямий ефір


0
у нас теж вже тьху-тьху-тьху пройшла… правда був один випадок, коли малий не ївши півроку магазинних йогуртів-сирочків і тд один раз з'їв Растішку і отримав кропивницю, бррр… що ж вони туди всовують?
замовляю закваску на сайті http://zakvaski.com — йогурт альба, але щось мені остання партія не дуже сподобалася, наша лікарка порадила спробувати від фірми Вітамакс, у нас в місті є представництво, але здається вони їх і через інтернет можна замовити
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 01:26
0
Дуже сподобався. В нас алергії вже немає але люблю я корисні домашні рецепти.
Я б попросила, докладніше написати про ампули з закваскою, я ще ліпше фото. Дякую
avatar

Masha

  • 15 січня 2010, 01:18
0
Дякую, Машенька. Так, вони дуже смачні, адже в мене дуже хороший вчитель!!!
avatar

Alter_Ego

  • 15 січня 2010, 01:16
0
спробую завтра (хм… уже сьогодні) відшукати літні фото з варениками з вишнями там якраз це тісто було
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 01:15
0
Робила тісто на кефірі, а на сметані попрошу виставити: )
avatar

Masha

  • 15 січня 2010, 01:13
0
я теж дуже тісто на окропі — працювати з ним одне задоволення, а ще в фаворитах тісто на сметані, чудно підходить до пельменів з курятиною та вареників з фруктами
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 01:12
0
Смакотульки: ).
Дуже люблю такі десерти
avatar

Masha

  • 15 січня 2010, 01:09
0
можна скористатися паперовими вкладками в звичайну форму
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 01:07
0
на здоров'я сподіваюся сирнички сподобаються
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 01:06
0
Ось тільки треба силіконовою формою розжитися, мрія моя: ).Чоловік обіцяв на 8 березня.А кексики класні. люблю такі рецепти.
avatar

Masha

  • 15 січня 2010, 01:03
0
Зранку зроблю, дякую
avatar

mikroba

  • 15 січня 2010, 01:00
0
Ух, які вареники!!! Смакота! А варенички такі прикольні )
avatar

Alter_Ego

  • 15 січня 2010, 00:59
0
Дякую дуже
avatar

mikroba

  • 15 січня 2010, 00:58
0
Я вірю. Мій улюблений сайт, ще б не серйозні
avatar

mikroba

  • 15 січня 2010, 00:57
0
ну ми ж серйозні — сказали-зробилискоро буде)))
avatar

Scratch

  • 14 січня 2010, 22:20