у нас теж вже тьху-тьху-тьху пройшла… правда був один випадок, коли малий не ївши півроку магазинних йогуртів-сирочків і тд один раз з'їв Растішку і отримав кропивницю, бррр… що ж вони туди всовують?
замовляю закваску на сайті http://zakvaski.com — йогурт альба, але щось мені остання партія не дуже сподобалася, наша лікарка порадила спробувати від фірми Вітамакс, у нас в місті є представництво, але здається вони їх і через інтернет можна замовити
Дуже сподобався. В нас алергії вже немає але люблю я корисні домашні рецепти.
Я б попросила, докладніше написати про ампули з закваскою, я ще ліпше фото. Дякую
я теж дуже тісто на окропі — працювати з ним одне задоволення, а ще в фаворитах тісто на сметані, чудно підходить до пельменів з курятиною та вареників з фруктами
Masha