Прямий ефір


0
А вибору, власе і немає «президент» — якісь взагалі дико дорогі, закордонні — тим паче. Базарні не дешевше і ще знайди свіжі…
avatar

Lana

  • 17 січня 2010, 12:23
0
Бачу, що мій чоловік дуже задивляється на це печиво. Завтра спробую спекти, шкода тільки фотки не має чим зробити.
avatar

Lyuba

  • 17 січня 2010, 10:07
0
Шкода, що ти не дома, а то навіть татко залазить на сайт подивитися на торти. Щось би спекла…
avatar

Lyuba

  • 17 січня 2010, 09:37
0
Мммм…
Я теж купую вершки «Простоквашино», вони, як на мене, хороші.
avatar

mikroba

  • 16 січня 2010, 23:59
0
Думаю, що картопляники теж правильно
Головне, щоб смачно було.
А от Kagor досить хороший критик.
avatar

mikroba

  • 16 січня 2010, 23:57
0
Я сьогодні робила еклери з заварним кремом.
Важила 60г масла і 160г муки і інше.
Тішусь. Кльово важить.
Коробочка, що лежала в мене на кухні важить 4 грама.
І ще важила всякі запаковані продукти, суто перевірити їх массу нетто
Скидує на нуль, якщо треба без посуду.
Задоволена страшенно, але от поки фотіка дома нема =(
avatar

mikroba

  • 16 січня 2010, 23:55
0
Нічого поганого не хочу сказати, скажу лишень що це спрощений варіант рецепту
avatar

prostoKsjy

  • 16 січня 2010, 20:54
0
Соус Болонье́зе (итал. Ragù alla bolognese, фр. Sauce bolognaise) — мясной соус для итальянской пасты родом из Болоньи. Традиционно готовится жителями Болоньи со свежими тальятелле (итал. tagliatelle alla bolognese) и зелёной лазаньей. Менее традиционно соус сервируется с макаронами или другими типами пасты.
Официально рекомендованный рецепт делегацией от Болоньи в Accademia Italiana della Cucina ограничивает состав соуса следующими ингредиентами: говядина, панчетта, лук, морковь, сельдерей, томатная паста, мясной бульон, красное вино и, не обязательно, молоко или сливки. Однако возможны и другие рецепты.
avatar

prostoKsjy

  • 16 січня 2010, 20:52
0
смачно либонь ми такі робимо просто з сиром і ковбасками і швидко їх на решітці чи в духовці припікаємо — сир плавиться, лаваш рум«яниться — казка просто
avatar

Lana

  • 16 січня 2010, 19:52
0
Що цікаво: в український кухні зрази є саме картопляною стравою, адже картопля є основним інгредієнтом для приготування картопляного тіста, в яке кладеться начинка. Тому зрази по-українські — це різноманітна начинка в картопляному тісті, а зрази в Польщі та Литві — це різноманітна начинка в скрученому м«ясі або фарші.
avatar

Lyuba

  • 16 січня 2010, 12:42
0
головне швидко. якщо раптом наваляться гості — саме те що треба
avatar

Scratch

  • 16 січня 2010, 12:08
0
а вже щось важили?
avatar

Scratch

  • 16 січня 2010, 12:07
0
скоріше кошеня
avatar

Scratch

  • 16 січня 2010, 12:06
0
Дякую дуже. Прочитала і вже вареників захотіла, скоро випробую: )
avatar

Masha

  • 16 січня 2010, 01:32
0
фото так і не знайшла, тому просто напишу тут рецепт:
100мл сметани (15
100мл води
1 яйце
близько 400гр борошна
1/4ч.л. солі, якщо страва не солодка
Змішую сметану, воду і яйце, підсолюю (навіть у тісто до солодких вареників даю дрібку солі) і замішую доволі круте тісто поступово підсипаючи борошно (залежно від борошна можу витратити і 500гр). Залишаю на 30-60хв в мисці, прикритій вологим рушничком.
Тісто досить приємне в роботі, розкатується ідеально тоненько, гарно тягнеться і не рветься. Ну і смакує добре
avatar

retgdwer_a

  • 16 січня 2010, 00:52
0
Ясно, дякую за відповідь.
avatar

Masha

  • 15 січня 2010, 22:34
0
Та eolexe забрав на роботу і лишив.
Сварю на нього, щоб приніс. Буду чекати в понеділок.
avatar

mikroba

  • 15 січня 2010, 22:03
0
Ясно, дякую за відповідь.
avatar

Masha

  • 15 січня 2010, 20:59
0
на здоров'я
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 20:56
0
Дякую! І за рецепт також…
avatar

Lyuba

  • 15 січня 2010, 20:55