рибу додавайте згідно смаків і наявності мені хотілося, щоб риба була тільки легеньким вкрапленням в ніжний сир, тому взяла трішечки, бо як на мене копчена риба має доволі інтенсивний смак
Болонь"єзе кульками? О_О Болон"єзе — це м«ясний соус, який тушкують до однорідної пасти години 2-3, але кульки О_О
Це безумовно, смачно, але це не болонь»єзе…
Доречі, я щоб добитись того щоб сир був без крупинок і був ніжним перетирала його на блендері, поки він не зламався. Тепер я бачу, що це не зовсім було розумно коли побачила твій рецепт!
на здоров'я пощастило вам, у нас в аптеках є різні йогурти в порошках, але якщо заквашувати ними, виходить зовсім інший продукт, скоріше схожий на звичайний кефір, разюче відрізняється і смаком, і структурою
retgdwer_a