Прямий ефір


0
рибу додавайте згідно смаків і наявності мені хотілося, щоб риба була тільки легеньким вкрапленням в ніжний сир, тому взяла трішечки, бо як на мене копчена риба має доволі інтенсивний смак
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 20:33
0
Ці рулетики обов«язково треба буде приготувати. А риби не замало? Я маю на увазі: 50гр. риби — 150гр сиру.
avatar

Lyuba

  • 15 січня 2010, 20:29
0
Дуже мені подобаються подібні закусочні рулетики:і смачно, і гарно!
avatar

Lyuba

  • 15 січня 2010, 20:20
0
Болонь"єзе кульками? О_О Болон"єзе — це м«ясний соус, який тушкують до однорідної пасти години 2-3, але кульки О_О
Це безумовно, смачно, але це не болонь»єзе…
avatar

Lana

  • 15 січня 2010, 19:44
0
дякую за комплімент. приємно
avatar

Scratch

  • 15 січня 2010, 19:19
0
то певно Андрюхина порція
avatar

stfalcon

  • 15 січня 2010, 18:47
0
кому вже фотоапарт віддали ?
avatar

stfalcon

  • 15 січня 2010, 18:46
0
сервіс символом якого є маленька синя пташка


blogoreader.org.ua/2009/02/23/best-sites-twitter/

Кукорама теж там є twitter.com/cookorama
avatar

stfalcon

  • 15 січня 2010, 18:43
0
Дуже потрібний рецепт.
avatar

Masha

  • 15 січня 2010, 17:26
0
Смачно і цікаво.
avatar

Masha

  • 15 січня 2010, 17:23
0
Також я інколи додаю в цей салат (якщо завалялась в холодильнику) варену курячу грудинку, так навіть ще смачніше!
avatar

prostoKsjy

  • 15 січня 2010, 15:11
0
о, для мене цей рецепт став справжньою знахідкою
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 14:42
0
Так. Змішуємо подрібоене печиво, розтоплене масло, тепле молоко та з столових ложки какао.
avatar

Alter_Ego

  • 15 січня 2010, 14:36
0
Доречі, я щоб добитись того щоб сир був без крупинок і був ніжним перетирала його на блендері, поки він не зламався. Тепер я бачу, що це не зовсім було розумно коли побачила твій рецепт!
avatar

prostoKsjy

  • 15 січня 2010, 14:34
0
Абалдєть як я хотіла взнати цей рецепт. Бачила як на кулінарному каналі такий сир додавали у різні креми або випічки. Молодчинка!
avatar

prostoKsjy

  • 15 січня 2010, 14:32
0
на здоров'я пощастило вам, у нас в аптеках є різні йогурти в порошках, але якщо заквашувати ними, виходить зовсім інший продукт, скоріше схожий на звичайний кефір, разюче відрізняється і смаком, і структурою
avatar

retgdwer_a

  • 15 січня 2010, 12:37
0
Спасибі за рецепт! А йогуртові закваски можна купити у аптеці, принаймні у нас вони є.
avatar

prostoKsjy

  • 15 січня 2010, 12:10