Сайты-сателиты Кукорамы

  • Скорость приготовления: не указано
  • Сложность приготовления: не указано
  • Способ приготовления: не указано

Сайты-сателиты Кукорамы
Не так давно мы запустили дополнительные, такие себе, сайты-сателиты cookorama.com.ua и cookorama.ru.
Сайты сделаны в стиле «фотоплитка» и на них вы можете легко и быстро найти одни из лучших рецептов (количество постоянно пополняется) нашего сайта отсортированные по категориям. При выборе заинтересовавшего рецепта вы тут же переходите к полному рецепту на основном сайте.
Уверены, эти сайты будут удобны пользователям планшетов и мобильных устройств.
Кроме того, мы уверены что эти сайты-сателиты можно еще развивать и улучшать. И здесь нам нужна ваша помощь: как и в какой роли вы видите эти сайты? А может есть интересные идеи как сделать эти сайты еще полезнеее и интереснее?
Давайте обсуждать и придумывать идеи вместе, а мы постараемся их максимально хорошо реализовать!

Вернуться к началу рецепта "Сайты-сателиты Кукорамы"

Комментарии (7)
RSS свернуть / развернуть
 
 
+
0
дуже гарна ідея
avatar

Marta

+
0
от так от… невже ні в кого немає ідей щодо цих сайтів? ні за що не повірю!
avatar

Scratch

+
0
Це, я так розумію, має бути корисно для користувачів планшетів і мобільних пристроїв. Я в цьому питанні корисною бути не зможу. У мене планшету нема, а мобільним практично не користуюсь
avatar

Medunya

+
0
В даному вигляді, фактично так, але, я впевнений, що на основі цих сайтів (враховуючи дизайн і структуру) ми зможемо придумати щось цікаве і корисне для всіх користувачів. Якийсь кулінарний сервіс, щось таке. От тільки треба ідеї
avatar

Scratch

+
0
А в мене є питання до адміністраторів сайту. Чому не має форуму для обговорення якихось тем? На мою думку це було б не погано, можна було б спілкуватись не тільки в коментах і не тільки про страви. Вибачте що трохи не по темі, я не знала як до вас звернутись.
avatar

Koenigin

+
0
Та звертайтесь як і коли хочете — ми тут для того і є
Щодо форуму — ну, власне структурою сайту не передбачено форум… в нас блогова система і якщо брати до уваги можливості форуму, то тут майже те саме, а в чому навіть зручніше.
По великому рахунку, ви можете створити пост для обговорення, або блог певної тематики де користувачі зможуть створювати певні записи для розмов.
avatar

Scratch

+
0
Дякую за відповідь, але як видно, без ста грамів не розібратись
avatar

Koenigin