Прямий ефір


0
до ітасімасіте
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:15
0
Нехай будуть булочки
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:11
0
І я таки приготувала цю смакоту! Мої гості були в захваті, я теж приємно вражена і головне що це надзвичайно ситно! Отже всім рекомендую!
Подавала цю рибу з овочевим різотто, цибулькою, заправленою оливковою олією і лимонним соком, і грецьким салатом. Все дуже гармоніювало. На жаль фото де все на одній тарілці не вдалось зробити (перед гостями якось не зручно бігати з фотоапаратом), але процес приготування риби я сфотографувала. Щоправда відповідного розміру сьомгу я не знайшла, то готувала по цьому ж принципу форель.

P.S. Фотки вставити безпосередньо в цей допис не можу, теги не спрацьовують, так що кому цікаво, можу вислати фотки процесу приготування особисто по е-мейлу
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:09
0
Вони ніби на лаваш подібні, апетитні.
avatar

babenko-tanya

  • 22 лютого 2010, 10:01
0
Вони чудові, але як на мене, то це не дієтична їжа.
avatar

mikroba

  • 22 лютого 2010, 09:35
0
Дякую, готуйте наздоровя Я вчора не їла, бо сижу на дієті, а сьогодні як дорвалася, то ледь стрималась від другого шматка.
avatar

Masha

  • 21 лютого 2010, 23:29
0
Боже аж їсти захтіла!!! прийдется проготувати!
avatar

Marina

  • 21 лютого 2010, 22:35
0
Смакота.
avatar

Masha

  • 21 лютого 2010, 17:22
0
Вперше чую про гарячу олію, треба спробувати.
avatar

Masha

  • 21 лютого 2010, 17:21
0
Цікава інформація.
avatar

Masha

  • 21 лютого 2010, 17:19
0
Смачно, а я, ще коли печу яблука, наколюю їх вилкою.
avatar

Masha

  • 21 лютого 2010, 17:18
0
Я теж думаю що швидше всього залежить від сорту, може твердий сорт.
avatar

babenko-tanya

  • 21 лютого 2010, 11:53
0
ні вершків не потрібно в корж, то я певно про щось замріялася, коли писала і допустила помилку вже виправила
avatar

retgdwer_a

  • 21 лютого 2010, 09:33
+1
Я можу взяти, якщо більше немає бажаючих, але в мене круасани — булочки з шоколадно горіховою начинкою.?
avatar

Masha

  • 21 лютого 2010, 02:05
0
А ось і я з фото і подякою. Дана, торт дуже нам сподобався, тісто класно розслоїлося, тільки треба було мені більше йому дати часу на пропитку, або змочити коньяком. Крем робила теж заварний, але по своєму улюбленому рецепту і ще додала варену згущонку. Я цей тортик подарувала чоловікові на день всіх закоханих.

avatar

Masha

  • 21 лютого 2010, 02:00
0
ви пишете, що в процесі приготування тіста для коржів треба влити в т.ч. вершки. а в переліку інгредієнтів для коржів про них ні слова. так треба вершки, і якщо так, скільки?)
avatar

nereyada

  • 20 лютого 2010, 23:08
0
Багато цікавенького дізналася.
avatar

Dana

  • 20 лютого 2010, 20:42
0
а може від сорту залежить?
avatar

stfalcon

  • 20 лютого 2010, 16:26
0
арігато годзаймас
avatar

stfalcon

  • 20 лютого 2010, 16:25
0
цікаво. то якщо займатись спортом, їсти яблука і не палити, то можна прожити в середньому на ~10% довше!
avatar

stfalcon

  • 20 лютого 2010, 16:24