І я таки приготувала цю смакоту! Мої гості були в захваті, я теж приємно вражена і головне що це надзвичайно ситно! Отже всім рекомендую!
Подавала цю рибу з овочевим різотто, цибулькою, заправленою оливковою олією і лимонним соком, і грецьким салатом. Все дуже гармоніювало. На жаль фото де все на одній тарілці не вдалось зробити (перед гостями якось не зручно бігати з фотоапаратом), але процес приготування риби я сфотографувала. Щоправда відповідного розміру сьомгу я не знайшла, то готувала по цьому ж принципу форель.
P.S. Фотки вставити безпосередньо в цей допис не можу, теги не спрацьовують, так що кому цікаво, можу вислати фотки процесу приготування особисто по е-мейлу
А ось і я з фото і подякою. Дана, торт дуже нам сподобався, тісто класно розслоїлося, тільки треба було мені більше йому дати часу на пропитку, або змочити коньяком. Крем робила теж заварний, але по своєму улюбленому рецепту і ще додала варену згущонку. Я цей тортик подарувала чоловікові на день всіх закоханих.
ви пишете, що в процесі приготування тіста для коржів треба влити в т.ч. вершки. а в переліку інгредієнтів для коржів про них ні слова. так треба вершки, і якщо так, скільки?)
juliasha