Прямий ефір


0
і мені подобаються!
avatar

stfalcon

  • 20 лютого 2010, 16:23
0
то хто бере круасани з шоколадом?
avatar

stfalcon

  • 20 лютого 2010, 16:22
0
У мене виходили яблука тверді, можливо їх довше пекти потрібно?
avatar

Dana

  • 20 лютого 2010, 16:07
0
Дійсно дуже гарний рецепт. Якщо є на меті здивувати своїх домочадців або гостей, то це вдалий варіант, ти більше, що не займає багато часу для приготування.
і я спробую приготувати, бо сильно він мене спокусив
avatar

Alter_Ego

  • 20 лютого 2010, 12:22
0
Сир «Фета» є буквально в кожному львівському супермаркеті. Його можна замінити і м’якою бринзою. Давати фету я придумала сама, фета мені просто дуже смакує
Рисовий оцет Mitsukan я купила в нещодавно відкритому супермаркеті в центрі Львова — Опера Пассаж.
Норі, імбир, соєвий соус купую в Рукавичці, ще є у Сільпо (ВАМ). Так що знайти можна, якщо задатись ціллю
avatar

juliasha

  • 19 лютого 2010, 22:06
0
Так, всі інгредієнти купую в супермаркетах.
avatar

juliasha

  • 19 лютого 2010, 22:03
0
Обов«язково гарячу — тоді морква пускає свій сік і має дуже чудовий смак.
avatar

mikroba

  • 19 лютого 2010, 20:40
0
Кльово. Тільки дуже багато. Все не дочитала, почались повтори просто
Але загалом дуже цікаво. Я в шоці з печених яблук з цвяхами.
Якраз зараз на дієті і трохи їм яблука, в тому числі печені.
avatar

mikroba

  • 19 лютого 2010, 20:39
0
Все чудово. Але тепер у мене питання.
Де Ви у Львові купуєте всі інгридієнти для суші (Рисовий оцет Mitsukan, Сир «фета»)?
avatar

mikroba

  • 19 лютого 2010, 20:23
0
Дякую, кльові. Спробую.
avatar

mikroba

  • 19 лютого 2010, 20:20
0
Завжди мріяла навчитися суші робити, але якось самій страшно. А продукти всі в супермаркеті купуєте?
avatar

Dana

  • 19 лютого 2010, 18:40
0
Дякую, бо щось я заплугувала.
avatar

Masha

  • 19 лютого 2010, 17:04
0
Пробуйте на здоровя. Як зробите, напишіть.
avatar

Masha

  • 19 лютого 2010, 17:02
0
Смачно, треба попробувати.
avatar

Masha

  • 19 лютого 2010, 16:59
0
Так вони пісні, і досить смачні.
avatar

babenko-tanya

  • 19 лютого 2010, 16:52
0
Подобається, все таки Великий піст, — ось і пісна страва. Дякую…
avatar

Lyuba

  • 19 лютого 2010, 16:44
0
доречі, кого спокушає копчена ікра горбуші для суші — не рекомендую, липне до піднебіння і тверда!
avatar

juliasha

  • 19 лютого 2010, 09:35
0
Завжди давала олію холодною, але це гарна ідея дати її гарячою, так краще замаринується.
avatar

juliasha

  • 19 лютого 2010, 08:57
0
Завжди роблю чебуреки з сирним тістом, вони гарно «підростають», треба буде спробувати ще й по цьому рецепту.
avatar

juliasha

  • 19 лютого 2010, 08:53
0
Дякую за відгуки
avatar

juliasha

  • 19 лютого 2010, 08:50