Дійсно дуже гарний рецепт. Якщо є на меті здивувати своїх домочадців або гостей, то це вдалий варіант, ти більше, що не займає багато часу для приготування.
і я спробую приготувати, бо сильно він мене спокусив
Сир «Фета» є буквально в кожному львівському супермаркеті. Його можна замінити і м’якою бринзою. Давати фету я придумала сама, фета мені просто дуже смакує
Рисовий оцет Mitsukan я купила в нещодавно відкритому супермаркеті в центрі Львова — Опера Пассаж.
Норі, імбир, соєвий соус купую в Рукавичці, ще є у Сільпо (ВАМ). Так що знайти можна, якщо задатись ціллю
Кльово. Тільки дуже багато. Все не дочитала, почались повтори просто
Але загалом дуже цікаво. Я в шоці з печених яблук з цвяхами.
Якраз зараз на дієті і трохи їм яблука, в тому числі печені.
stfalcon