Думаю, що варто дочекатись нового рецепту шоколадного торта.
Але якщо хтось має бажання, то мене дуже привабив з першого погляду отой штрудель з яблуками.
Хочу його. Завжди цікаво було як він готується.
То дуже добре. Я теж готую хлопцю, але він в мене тепер теж трохи дієтує. Того я постійно думаю що новенького і цікавого зробити.
Триматись важко, бо треба пробувати. Але реально.
А я от думаю кому б то печенька приготувати, так хочеться, а нікому їсти.
О, і я хочу гарячу канапку: )
Мене от всі питають, як я можу кожен день щось готувати для дітей і чоловіка, а сама від всього того відмовитись. А Бог його знає як, просто серйозно налаштувалась, але спокуса величезна!!! Єдина розрада ваги, які з кожним днем показують менші цифри: )
Я його сьогодні створила. З березня почну туди писати.
mikroba