Прямий ефір


+1
Цю публікацію можна перенести у блог «Дієтичні страви».
Я його сьогодні створила. З березня почну туди писати.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 18:12
0
Перетерти
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 15:38
0
Чудовий торт! Але хочу запитати: на перше тісто маргарин треба розтопити чи так само перетерти, як і на друге?
avatar

Lyuba

  • 23 лютого 2010, 14:02
0
Я написала лист в приват.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 12:38
0
В мене теж ломка за випічкою, але поки тримаюся.
avatar

Masha

  • 23 лютого 2010, 12:33
0
здається вони називаються «павутинка». нажаль тоді їх не було в маркеті
avatar

stfalcon

  • 23 лютого 2010, 12:29
0
Ну що так краще, підкажіть де ще можна знайти
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 12:16
0
А я думала що неможна фото декороване виставляти, підкиньте ідею про рамки
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 12:12
0
Пропоную собі придумати рамочку для фото і використовувати її.
Наприклад таку

Якщо ж не таку, то можу допомогти знайти.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 11:58
0
Виглядає дуже смачно!
avatar

Dana

  • 23 лютого 2010, 11:43
0
Та ні, не так вже й сильно. Просто, як на мене, то без них інформативніше. То моя порада, а Ви вже вирішуйте як краще для Вас.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 11:39
0
Якщо вони вам так сильно мішають я їх приберу, а взагалі я просто хотіла прикрасити пост.
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 09:29
0
Думаю, що варто дочекатись нового рецепту шоколадного торта.
Але якщо хтось має бажання, то мене дуже привабив з першого погляду отой штрудель з яблуками.
Хочу його. Завжди цікаво було як він готується.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 00:23
0
То дуже добре. Я теж готую хлопцю, але він в мене тепер теж трохи дієтує. Того я постійно думаю що новенького і цікавого зробити.
Триматись важко, бо треба пробувати. Але реально.
А я от думаю кому б то печенька приготувати, так хочеться, а нікому їсти.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 00:21
0
А можете порахувати скільки потрібно желатину, щоб робити з соку, а не з желе? А то захотіла зробити, а варіант з соком мені більше підходить.
avatar

Masha

  • 23 лютого 2010, 00:13
0
Може термін придатності того? Желатин має запах, але щоб дуже виражений то ні.
avatar

Masha

  • 23 лютого 2010, 00:10
0
Супер смачно, люблю дріжджові оладки.
avatar

Masha

  • 23 лютого 2010, 00:09
0
О, і я хочу гарячу канапку: )
Мене от всі питають, як я можу кожен день щось готувати для дітей і чоловіка, а сама від всього того відмовитись. А Бог його знає як, просто серйозно налаштувалась, але спокуса величезна!!! Єдина розрада ваги, які з кожним днем показують менші цифри: )
avatar

Masha

  • 23 лютого 2010, 00:06
0
Я собі теж так подумала, що можна і швидше впоратись, якщо гарно взятись.
avatar

Masha

  • 23 лютого 2010, 00:02
0
Ну то тепер твоя черга заказувати: )
avatar

Masha

  • 23 лютого 2010, 00:00