Прямий ефір


0
Щось типу того, якщо рибку потримати в цьому солінні тиждень, а ще й підвісити, щоб підсушити, то вийде в’ялена, а так вона виходить слабосоленою.
avatar

juliasha

  • 19 лютого 2010, 08:50
0
Я теж таку роблю. Але даю коріандр не мелений, а горошком, але потовчений. Так ароматніше получається.
avatar

mikroba

  • 18 лютого 2010, 21:50
0
Іра дуже дякую.
avatar

Masha

  • 18 лютого 2010, 21:24
0
Виглядати воно може як завгодно, якщо прикрасити на смак дуже незвично, але мены вельми смакувало, обов«язково робитиму ще
avatar

Lana

  • 18 лютого 2010, 20:51
0
Просто і смачно. Гарний рецепт!
avatar

Alter_Ego

  • 18 лютого 2010, 20:31
0
Мм, цікаво. Хочу таке приготувати. Виглядає дуже гарно!
avatar

Alter_Ego

  • 18 лютого 2010, 20:25
0
Машенька, ти така молодчинка! Навіть така проста страва, як чебуреки, у тебе перетворюється на шедевр!
Вітаю! Вітаю! Вітаю із премогою! Так тримати!!! А ми будемо чекати наступних твоїх кулікарних творінь.
avatar

Alter_Ego

  • 18 лютого 2010, 20:22
0
Ммм, смакота, здається аж у домі нею пахне. Так захотілось такої піци, обов’язково приготую!
avatar

Alter_Ego

  • 18 лютого 2010, 19:52
0
Млинці на пиві? Хтось їх вже готував, цікаво які вони насмак?
avatar

prostoKsjy

  • 18 лютого 2010, 19:37
0
це типу солено-в«ялена риба получається?
avatar

prostoKsjy

  • 18 лютого 2010, 19:33
+1
Знайшла!
Продукти: 300 грам борошна, 0,5 літра пива, 2 яйця, 1 ст. ложка сметани, цукор, сіль до смаку.

Жовтки розтерти зі сметаною, + сіль і цукор, влити склянку пива, все збити міксером. Додати борошно, перемішати, щоб уникнути грудочок, добавити решту пива і збити. Потім додати збиті в піну два білка і акуратно перемішати лопаткою. Наливати тісто на змазану жиром гарячу сковорідку тонким шаром і випікати.
avatar

juliasha

  • 18 лютого 2010, 16:17
0
Апетитна рибка.
avatar

babenko-tanya

  • 18 лютого 2010, 15:10
0
Дякую за ідею що б на сьогодні приготувати. Якраз всі інгредієнти в наявності є…
avatar

juliasha

  • 18 лютого 2010, 14:15
0
Я би зараз шоколадних круасанів з’їла! Вчора дивилась фільм, де головна героїня робила круасани з шоколадом. Я була б не проти якби хто рецептом поділився. Хоча в принципі можна гуглом скористатись, але раз такі справи і я маю право замовляти меню, то скористаюсь цим.
avatar

juliasha

  • 18 лютого 2010, 14:12
0
Є ще один, не менш досконалий спосіб, яким регулярно користуюсь — засолювання риби. Для цього підходить червона риба (лосось, сьомга, форель, горбуша). Позавчора засолила форель, добу постояло, зняла акуратно шкіру і відділила від костей, отримала найніжніше філе рибки, яке просто тане в роті. Рецепт простий: на 1 кг риби 4 столові ложки солі + 2 столові ложки цукру, обсипати цим рибу зі всіх сторін і обгорнути в харчову плівку, чи марлю і перевертати час від часу, щоб рівномірно розприділявся сік. Потім власне очистити і можна подавати на скибці хліба з маслом, чи в інші страви, до прикладу в суші.
avatar

juliasha

  • 18 лютого 2010, 14:00
0
Дякую за відгуки
avatar

babenko-tanya

  • 18 лютого 2010, 13:10
0
Вони дуже смачненькі!!!
avatar

Dana

  • 18 лютого 2010, 12:03
0
Андрюха, ти пам«ятаєш коли ми такі кнедлі їли в Ужгороді в моєї тітки, тільки вони були із капустою!? Клас, тепер і вмітиму їх готувати))
avatar

prostoKsjy

  • 18 лютого 2010, 11:45
0
Запікати рибу в такий спосіб — це самий досконалий вид приготування, щоб не зіпсувати її досконалий смак!
avatar

prostoKsjy

  • 18 лютого 2010, 11:44
0
А що заказуєте?
avatar

Masha

  • 18 лютого 2010, 10:42