Прямий ефір


0
Я теж з молоком, але зараз зась.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 20:16
0
На лаваш подібні, можна навіть в них щось загорнути, але тільки коли ще теплі.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 20:10
0
Ні вони не дієтичні, просто я їх замість хліба їм, коли на дієті сижу.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 20:06
0
Наздоровя, дуже рада, що вам сподобалось.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 19:52
0
ПРИГОТУВАЛА, ДУЖЕ СМАЧНО! ДЯКУЮ!!!
avatar

Marina

  • 22 лютого 2010, 19:01
0
Атож, посуд — це моя слабість, тому нагоди зібрати барвінкові тарілочки не пропустила
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 13:44
0
З мясом звісно смачно, це моя перша картопляна запіканка, ми чомусь такого ніколи не готували.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 13:31
0
Удачі, чекаю відгук.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 13:29
0
які знайомі барвінкові тарілочки
дякую за детальний опис!
avatar

Alka

  • 22 лютого 2010, 13:27
0
Морква з гарячою олією виходить набагато смачніша.
avatar

babenko-tanya

  • 22 лютого 2010, 13:25
0
Яблука просочуються медом, коли робиться рідшим, і виходить дуже смачно.
avatar

babenko-tanya

  • 22 лютого 2010, 13:19
0
Пробувала готувати желе із сиропу та желатину. Желатин — це феееее. На стадії змішування з сиропом вилила в унітаз, не зможу їсти те, що так під час приготування легко кажучи «погано пахне». Це тіьки у мене желатин смердить?
avatar

Alka

  • 22 лютого 2010, 12:49
0
все пішла готувати!!!
avatar

Marina

  • 22 лютого 2010, 12:30
0
Хм, не приходило в голову, що цукор можна замінити медом в даному випадку. Це мабуть значно смачніше і ще й корисніше. Дякую за ідею, якраз яблука лежать без діла…
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:44
0
Пізнавально! Хоча частково тут ця тема заторкувалась, але хочу добавити, що яблуко може повноцінно замінити чищення зубів на випадок, коли дуже поспішаєте і часу на чищення зубною пастою нема.
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:41
0
Це дійсно смачно. Але я більше полюбляю схожу запіканку, просто без молока, а на шар цибулі викладаю мариноване м’ясо як на барбекю, потім картоплю, чуть майонезу і натертий сир. То така смакота, що не передати!
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:35
0
моя бабця таке готувала, так я зі свіжим молоком і медом їх любила уплітати
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:32
0
Спробую! Доречі каротин найкраще засвоюється організмом в поєднанні з жирами, тому морква по-корейськи дуже корисна
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:30
0
Дякую! Насправді це дуже просто, тому такі суші може приготувати кожен. Найважче тут скупити всі необхідні продукти
avatar

juliasha

  • 22 лютого 2010, 11:28
0
професійно приготовлені суші
avatar

prostoKsjy

  • 22 лютого 2010, 11:23