Пробувала готувати желе із сиропу та желатину. Желатин — це феееее. На стадії змішування з сиропом вилила в унітаз, не зможу їсти те, що так під час приготування легко кажучи «погано пахне». Це тіьки у мене желатин смердить?
Хм, не приходило в голову, що цукор можна замінити медом в даному випадку. Це мабуть значно смачніше і ще й корисніше. Дякую за ідею, якраз яблука лежать без діла…
Пізнавально! Хоча частково тут ця тема заторкувалась, але хочу добавити, що яблуко може повноцінно замінити чищення зубів на випадок, коли дуже поспішаєте і часу на чищення зубною пастою нема.
Це дійсно смачно. Але я більше полюбляю схожу запіканку, просто без молока, а на шар цибулі викладаю мариноване м’ясо як на барбекю, потім картоплю, чуть майонезу і натертий сир. То така смакота, що не передати!
Masha