Прямий ефір


0
Маша, яку саме рибку вам хочеться?
avatar

Lyuba

  • 17 лютого 2010, 14:21
0
Дана казала, що взяла б гречку. Але вона зараз на навчанні.
avatar

stfalcon

  • 17 лютого 2010, 13:53
0
Цікаво, а яка я за рахунком?
avatar

Masha

  • 17 лютого 2010, 10:39
0
Класно!!! Вітаю !!!
avatar

Masha

  • 17 лютого 2010, 10:38
0
А, що більше ніхто не любить гречку ??? Тоді давайте рецепт РИБИ ???
avatar

Masha

  • 17 лютого 2010, 10:31
0
Класно! Дякую за оцей «Фар бретон», чудова альтернатива при браку часу. А то на днях годину стояла коло плити, випікаючи млинці, і все було з’їджено за якихось 5 хвилин!
avatar

juliasha

  • 17 лютого 2010, 08:44
0
Цікава подача соусу, а то я аджикою зазвичай змазую. Отже за відсутності аджики, можна буде скористатись цим варіантом
avatar

juliasha

  • 17 лютого 2010, 08:37
0
З ікрою ще не пробувала. Мабуть смачно. А вчора дізналась що такі млинці ще роблять на пиві і з ікрою дуже смакують. Треба би дістати рецепт
avatar

juliasha

  • 17 лютого 2010, 08:33
0
Дякую всім за увагу.
avatar

Masha

  • 17 лютого 2010, 00:34
0
Що називається, як їмо, так і виглядаємо: )
avatar

Masha

  • 17 лютого 2010, 00:34
0
мені дуже сподобались хмаринки, дякую за рецепт.
avatar

Svitlana

  • 16 лютого 2010, 22:56
0
оце я рузумію! нормальний розмір піци, а не на блюдечку, що ледь на зуб попадає)
avatar

Scratch

  • 16 лютого 2010, 20:59
0
Думаю, в будь-якому разі смачніше ніж в кафе.
avatar

Scratch

  • 16 лютого 2010, 20:58
0
можливо, я за пляшкою якраз ховався
avatar

Scratch

  • 16 лютого 2010, 20:57
0
Вітаємо юбіляра!
P.S. А взагалі-то, я цей пост хтів написати — не встиг)
avatar

Scratch

  • 16 лютого 2010, 20:21
0
Я вже теж про таке казала
Думаю, що то доцільно.
avatar

mikroba

  • 16 лютого 2010, 16:21