Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Запитання - відповідь!
/
Новини проекту
66
0
Маша, яку саме рибку вам хочеться?
Lyuba
17 лютого 2010, 14:21
Запитання - відповідь!
/
Новини проекту
66
0
Дана казала, що взяла б гречку. Але вона зараз на навчанні.
stfalcon
17 лютого 2010, 13:53
Вітаємо 100го користувача!
/
Новини проекту
8
0
Цікаво, а яка я за рахунком?
Masha
17 лютого 2010, 10:39
Вітаємо 100го користувача!
/
Новини проекту
8
0
Класно!!! Вітаю !!!
Masha
17 лютого 2010, 10:38
Запитання - відповідь!
/
Новини проекту
66
0
А, що більше ніхто не любить гречку ??? Тоді давайте рецепт РИБИ ???
Masha
17 лютого 2010, 10:31
Фар бретон
/
Пироги
20
0
Класно! Дякую за оцей «Фар бретон», чудова альтернатива при браку часу. А то на днях годину стояла коло плити, випікаючи млинці, і все було з’їджено за якихось 5 хвилин!
juliasha
17 лютого 2010, 08:44
Піца на тонкому кефірному тісті, без дріжджів
/
Піца
17
0
Цікава подача соусу, а то я аджикою зазвичай змазую. Отже за відсутності аджики, можна буде скористатись цим варіантом
juliasha
17 лютого 2010, 08:37
Млинці
/
Млинці
9
0
З ікрою ще не пробувала. Мабуть смачно. А вчора дізналась що такі млинці ще роблять на пиві і з ікрою дуже смакують. Треба би дістати рецепт
juliasha
17 лютого 2010, 08:33
Передвалентиння 2, або сьоме небо власними руками, або хмаринки
/
Солодощі та цукерки
33
0
От і добре, будь ласка
Lana
17 лютого 2010, 07:08
Піца на тонкому кефірному тісті, без дріжджів
/
Піца
17
0
Дякую всім за увагу.
Masha
17 лютого 2010, 00:34
Піца на тонкому кефірному тісті, без дріжджів
/
Піца
17
0
Що називається, як їмо, так і виглядаємо: )
Masha
17 лютого 2010, 00:34
Передвалентиння 2, або сьоме небо власними руками, або хмаринки
/
Солодощі та цукерки
33
0
мені дуже сподобались хмаринки, дякую за рецепт.
Svitlana
16 лютого 2010, 22:56
Піца на тонкому кефірному тісті, без дріжджів
/
Піца
17
0
оце я рузумію! нормальний розмір піци, а не на блюдечку, що ледь на зуб попадає)
Scratch
16 лютого 2010, 20:59
Мексиканське буріто
/
М'ясні другі страви
6
0
Думаю, в будь-якому разі смачніше ніж в кафе.
Scratch
16 лютого 2010, 20:58
Млинці
/
Млинці
9
0
можливо, я за пляшкою якраз ховався
Scratch
16 лютого 2010, 20:57
Сьомга запечена в солі / Едим дома!
/
Страви з риби
6
0
згоден
Scratch
16 лютого 2010, 20:55
Вітаємо 100го користувача!
/
Новини проекту
8
0
Вітаємо юбіляра!
P.S. А взагалі-то, я цей пост хтів написати — не встиг)
Scratch
16 лютого 2010, 20:21
Піца на тонкому кефірному тісті, без дріжджів
/
Піца
17
0
Смакота!!!
babenko-tanya
16 лютого 2010, 17:57
Запитання - відповідь!
/
Новини проекту
66
0
Я вже теж про таке казала
Думаю, що то доцільно.
mikroba
16 лютого 2010, 16:21
Вітаємо 100го користувача!
/
Новини проекту
8
0
Вітаю!
mikroba
16 лютого 2010, 16:18
←
3228
3229
3230
3231
3232
3233
3234
3235
3236
→
Lyuba