Прямий ефір


0
Його не обов«язково 3 дні готувати.
То я перший раз так довго возялась. А потім напротязі дня спокійно встигала.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 00:00
0
Так торт супер. Я його ще раніше запримітила, тільки тепер подивилась, що коментар забула залишити. Обов'язково спробую, дякую!!!
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 23:59
0
Очманіти можна, тепер він мені ще апетитнішим здається. Дуже смачний і ніжний, обов'язково приготую.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 23:57
0
Я просто вже давно не вживаю. Але про гарячу канапку з ковбаскою і сиром просто мрію. В неї такий запах, ех.

Я з сестрою купили мамі хлібопіч на день народження.
То тепер мама вже навчилась, такі хліби пече смачні.
Добре, що я живу окремо, бо не втрималась би.
avatar

mikroba

  • 22 лютого 2010, 23:54
0
Збожеволіти можна, яка смакота!!!
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 23:50
0
І я на дієті, тому пекти не буду, але дам ссилочку на той який вже робила тричі. Він дууууже смачний.
https://cookorama.net/uk/torty/shokoladnyj-tort-irish-cream.html
avatar

mikroba

  • 22 лютого 2010, 23:49
0
А також тільки кусочок їм, так, щоб зразу все обрізати, дуже шкідливо для організму.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 23:48
0
Зрозуміла
А я не їм хліба на дієті.
avatar

mikroba

  • 22 лютого 2010, 23:40
0
Такий смачний получився. Я готувала.
От тільки про кількість макаронів нічого не написали і я вкинула забагато.
Получився не зовсім суп Але дуже смачно.

А мама моя макарони завжди окремо варить, а потім перед подачею кладе в бульйон. І ще макарони мають бути дуже тоненькі, тоді смачніше получається.
avatar

mikroba

  • 22 лютого 2010, 23:17
0
не особо охочий до солодкого, але такого типу торти я полюбляю
avatar

Scratch

  • 22 лютого 2010, 22:49
0
Вітаю Вас з першою публікацією!!!
Дуже кльово, приготую )
avatar

mikroba

  • 22 лютого 2010, 22:47
0
А щодо рецепту, то я страшенно люблю такі оладки
Ням ням.
avatar

mikroba

  • 22 лютого 2010, 22:44
0
Я не хочу Вас образити, але мене трошки напрягають ті квіточки в постах.
Я постійно на них відволікаюсь при читанні cookorama, що для мене зменшує рейтинг ресурсу.
Пропоную ховати їх під кат, бо при перелистуванні сторіночок вони не несуть ніякої корисної інформації.
avatar

mikroba

  • 22 лютого 2010, 22:43
0
ну, тоді вже я точно зроблю
avatar

Scratch

  • 22 лютого 2010, 21:41
0
якщо зі свіжим молоком і медом, то я буханку чорного хліба можу втоптати ))
avatar

stfalcon

  • 22 лютого 2010, 20:51
0
дякую за гарний рецепт!
просто і доступно. навіть я приготую
avatar

stfalcon

  • 22 лютого 2010, 20:41
0
А, або торта з чорносливом, тоже люблю такі. Або шоколадного з чорносливом!!!
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 20:23
0
А закажу я торт шоколадний, сижу на дієті, страх як хочу шоколадного торта, хоть фото подивлюсь. А коли прийду в форму, обов'язково спечу.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 20:22
0
Добре, постараюсь виставити якнайскоріше, у мене дітки похворіли, часу в обріз.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 20:21
0
Цікаво з помідором, ніколи не пробувала.
avatar

Masha

  • 22 лютого 2010, 20:19