Я просто вже давно не вживаю. Але про гарячу канапку з ковбаскою і сиром просто мрію. В неї такий запах, ех.
Я з сестрою купили мамі хлібопіч на день народження.
То тепер мама вже навчилась, такі хліби пече смачні.
Добре, що я живу окремо, бо не втрималась би.
Такий смачний получився. Я готувала.
От тільки про кількість макаронів нічого не написали і я вкинула забагато.
Получився не зовсім суп Але дуже смачно.
А мама моя макарони завжди окремо варить, а потім перед подачею кладе в бульйон. І ще макарони мають бути дуже тоненькі, тоді смачніше получається.
Я не хочу Вас образити, але мене трошки напрягають ті квіточки в постах.
Я постійно на них відволікаюсь при читанні cookorama, що для мене зменшує рейтинг ресурсу.
Пропоную ховати їх під кат, бо при перелистуванні сторіночок вони не несуть ніякої корисної інформації.
То я перший раз так довго возялась. А потім напротязі дня спокійно встигала.
mikroba