Знайшла багу.
Пробувала я собі створювати посилання та опитування. Просто, щоб розібратись як вони працюють. Все розібрала, назберігала собі до чернетки.
А тепер подумала, що треба стерти, бо путаються з моїми чернетками.
Натиснувши на кнопку «Видалити» каже мені
«Помилка: 404
На привеликий жаль, такоі сторінки не існує. Мабуть, вона була видалена з сервера, або її тут ніколи не було.»
Оладки класні! Та і взагалі у вас гарні рецепти… А квіточки з просто фоткою мені гарніше, чим рамка. В кожного свій смак. Як гарний рецепт, то він гарний в будь-якому оформленні.
Пробувала я собі створювати посилання та опитування. Просто, щоб розібратись як вони працюють. Все розібрала, назберігала собі до чернетки.
А тепер подумала, що треба стерти, бо путаються з моїми чернетками.
Натиснувши на кнопку «Видалити» каже мені
«Помилка: 404
На привеликий жаль, такоі сторінки не існує. Мабуть, вона була видалена з сервера, або її тут ніколи не було.»
Але вона надалі у мене в чернетках.
mikroba