Прямий ефір


0
Знайшла багу.
Пробувала я собі створювати посилання та опитування. Просто, щоб розібратись як вони працюють. Все розібрала, назберігала собі до чернетки.
А тепер подумала, що треба стерти, бо путаються з моїми чернетками.
Натиснувши на кнопку «Видалити» каже мені

«Помилка: 404
На привеликий жаль, такоі сторінки не існує. Мабуть, вона була видалена з сервера, або її тут ніколи не було.»

Але вона надалі у мене в чернетках.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 23:01
0
Не зникло поки.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 22:58
0
Не розумію хто заспамив пост?
А за квіточку дякую.
І взагалі щоб небуло суперечок буте без квітів і рамок. Думаю догоджу.
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 22:41
0
Тут всякі рамочки і квіточки для Вас:
www.dropbox.com/gallery/2389967/1/Ramochky?h=46463a
Якщо щось сподобається юзайте.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 22:28
0
Ех, ну раз більшість схиляється до таких квіточок, то нехай будуть.
Мовчу

А за те, що пост так заспамила проголосую за нього.
А оце квіточка для Тані
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 22:26
0
Ну значить квіточки на фото без копірайту влаштують нас обох. Але, все одно, останнє слово за Тетяною
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 22:22
0
Смачна запіканочка!!! Молодець.
Я подібну роблю тільки чергую картоплю з мясним фаршем, або шампіньйонами.
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 22:14
0
Дякую.
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 21:44
0
Оладки класні! Та і взагалі у вас гарні рецепти… А квіточки з просто фоткою мені гарніше, чим рамка. В кожного свій смак. Як гарний рецепт, то він гарний в будь-якому оформленні.
avatar

Lyuba

  • 23 лютого 2010, 21:14
0
тобі ціни нема
корисні комменти. плюсую.
avatar

stfalcon

  • 23 лютого 2010, 20:40
0
морський окунь — це такий червоний?
avatar

Scratch

  • 23 лютого 2010, 20:29
0
а мене копірайти на фотках напрягають
краще вже квіточки ))
avatar

stfalcon

  • 23 лютого 2010, 19:58
0
Чудові, дякую.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 19:12
0
Дякую за інформацію.
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 18:29
+1
А для того, щоб писати в блоги, треба до них долучитись.
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 18:22
+1
Коли натискаєте «Написати» (новий запис), то зверху є варіанти. Треба вибрати «Створити блоґ».
avatar

mikroba

  • 23 лютого 2010, 18:22
0
А як створити блог, чи не всім можна?
avatar

babenko-tanya

  • 23 лютого 2010, 18:16