Прямий ефір


0
Смакота, дякую.
avatar

Masha

  • 18 лютого 2010, 10:41
0
cookorama.net/uk/stravy-z-ryby/gorbusha-zapechena-z-ovochamy.html — ось моя горбуша з овочами, як ти і замовляла — дієтична
avatar

juliasha

  • 18 лютого 2010, 08:49
0
Ой — йо — йой. Щось зовсім силочку не можу вставити. Хлопці поможіть.
avatar

Masha

  • 18 лютого 2010, 00:32
0
ОЙ Піца ось тут :https://cookorama.net/uk/pitsa/pica-na-tonkomu-kefirnomu-tisti-bez-drizhdzhiv.html#comment2515
avatar

Masha

  • 18 лютого 2010, 00:31
0
Я ще тут подумала, що напевне потрібно зразу вставляти силку на приготований рецепт, а то потім, хто зна де його шукати.
Так ось: Піца на тонкому кефірному тісті, без дріжджів
avatar

Masha

  • 18 лютого 2010, 00:29
0
Це я про нас з чоловіком написала.
avatar

Masha

  • 17 лютого 2010, 23:42
0
Неважливо яку, головне смачно и хоть трішки дієтичну
avatar

Masha

  • 17 лютого 2010, 23:39
0
Гра почалася з класного рецептика!
avatar

Dana

  • 17 лютого 2010, 21:41
0
Смачно, а головне швидко готується!
avatar

Dana

  • 17 лютого 2010, 21:38
0
Так отож, закалампоцав, поставив — воно печеться, а ти колупаєшся в інтернеті )))
avatar

Lana

  • 17 лютого 2010, 19:41
0
От і добре, що подобається читачам, для того ж і ділимося — щоб усі смачно їли
avatar

Lana

  • 17 лютого 2010, 19:40
0
тоді можна робити гречку з рибою
avatar

Scratch

  • 17 лютого 2010, 19:15
0
з ікрою — смакота! а от млинці на пиві — це цікаво. треба шукати рецепт
avatar

Scratch

  • 17 лютого 2010, 19:13
0
P.S: за кількістю рецептів
avatar

prostoKsjy

  • 17 лютого 2010, 19:13
0
а взагалі-то я худенькийсам не знаю чому…
avatar

Scratch

  • 17 лютого 2010, 19:12
0
Ти у всьому перша!))
avatar

prostoKsjy

  • 17 лютого 2010, 19:11
0
Лана, твої рецепти НА розхват))
avatar

prostoKsjy

  • 17 лютого 2010, 19:07
0
Лана, твої рецепти не розхват))
avatar

prostoKsjy

  • 17 лютого 2010, 19:07
0
Для того і була створена КУКОРАМА, щоб ми цю смакоту готували вдома!
avatar

prostoKsjy

  • 17 лютого 2010, 19:03