Recipes

Meat in sauce "Bloody Mary"

Meat in sauce "Bloody Mary"
Ingridients
pork
800 g.
tomato juice
350 g.
mayonnaise
1 spoon
vodka
50 g.
grated horseradish
1 spoon
ground red pepper
paprika powder
salt

Christmas Cooking shows by Jamie Oliver inspired me to do experiments.
I liked the result.
The recipe is very simple and delicious.

Preparation
Pour nice piece of meat (I have pork, Jamie — beef) with sauce (mix well tomato juice, vodka, mayonnaise, grated horseradish, salt, pepper and paprika to taste), cover with foil and bake for 3 hours at 170℃.
Meat in sauce «Bloody Mary»
Meat turns out very tender, just crumbling into little pieces and with hot sauce.
Yum-yum.

Top of recipe "Meat in sauce "Bloody Mary""

Comments (12)
RSS Collapse / Expand
 
 
+
0
Ще один любитель рецептів Джеймі?на диво простий та смачний рецепт, перевірено ( хоча іноді, деякі його рецепти не дуже " вдалі", на жаль)
avatar

Vixen

+
0
Його передачі неперевершені. права, для української реальності не завжди придатні. Якщо салати, порей і тп взимку просто дуже дорогі, то батат, кленовий сироп чи вустерський соус (він до речі був у цьому рецепті) просто нереально знайти. Тож, намагаюсь вибирати більш-менш придатні рецепти для наших реалій. Це м«ясо вийшло смачне і просте. Я задоволена)
avatar

Dzyga

+
0
Так, за кордоном більше можливостей знайти різноманітні продукти( на жаль).вустерширський соус тут завжди додають до яловичини, так що думаю свинина без нього не втратила Я теж часто передаю в Україну деякі інградієнти, які важко знайти( мій брат дуже захоплюється куховаренням)чесно кажучи я теж у багатьох його ( Джеймі)рецептах беру свинину, замість яловичини( не кажучи вже про ягнятину ), як справжня українська натуране знаю чи ви бачили рецепт чілі кон карне, який я опублікувала тут, він теж трохи модифікований із книги Джеймі в Америці( спробуйте його, дуже смачно виходить, і ситно)
avatar

Vixen

+
0
ДЯкую) спробую як дійдуть руки
avatar

Dzyga

+
+1
знайти реально, а от коштують вони не реально мій син як їхав з Америки додому сто раз мене запитував, що мені привести, а я тоді не додумалась кленовий сироп замовити…
avatar

gutka

+
0
саме так… багато з того, що хотіла б спробувати приготувати не пробую, бо просто дуже дорого виходить.аз нинішніми цінами то взагалі… я вже дома всім оголосила, що найкращим подарунком мені буде шмат пармезану))
avatar

Dzyga

+
0
На жаль, це такмені як мама сказала курс гривні до фунта, то я мало не впала
Я тому і намагаюсь публікувати тут рецепти, продукти на які можна купити в Україні, без підриву сімейного бюджету… ще на вихідних додам рецепт індійського каррі, яке по інградієнтах буде порівняно легко і дешево приготувати…
avatar

Vixen

+
0
Так, другий раз замовте, бо саме в США чи Канаді він найкращийі дешевий… адже млинці по- американськи це млинці+кленовий сироп+ бекон+ blueberries… ой, аж слинка потекла...
avatar

Vixen

+
0
було б дуже не погано
avatar

gutka

+
0
Добре, обіцяю...
avatar

Vixen

+
0
Апетитне м'ясце і назва така інтригуюча
avatar

Medunya

+
0
ДЯкую) воно дійсно красиве і ароматне виходить)
avatar

Dzyga