Recipes

Cutlets for children

Cutlets for children
Ingridients
300 g.
0,5 шт.
1 шт.
3 spoon
minced beef
300 g.
onion
0,5 шт.
carrot
1 шт.
oat flour
3 spoon
salt

I have a child with allergy, have problems almost from birth: play with the selection of products, take antiallergic… and Polya wants something tasty. So I had to combine those products which can be in new dishes.

Preparation
Grind beef, grate onions and carrots on small grater. Grind oatmeal into flour. Stir all well, salt and form cutlet. Cook in steamer boiler. Oat flour brings cutlets interesting flavor.

Top of recipe "Cutlets for children"

Comments (22)
RSS Collapse / Expand
 
 
+
0
Віто, котлетки мались на увазі дитячі?Дочці сподобались? На фото виглядають апетитно
avatar

Koenigin

+
0
Ой, точно. Доці сподобались
avatar

tori

+
0
На пару — це усім корисно, не тільки дітям О якби усі матусі так бережно ставились до здоров'я своїх дітей, як ти і не лише тоді, коли проблеми, а весь час. Найбільше не можу дивитись, коли матусі купують своїм дітям всякі «Коли», чіпси, сухарики, крабові палички і речі з хімічними барвниками. Уся ця хімія уже ніколи не виведеться з організму. А потім усі дивуються: як у двохрічної дитини може бути цукровий діабет чи інфаркт. Але це так… роздуми не по темі. Котлетки суперові
avatar

Medunya

+
0
правильно Ви кажете))) одні купують чупа чупси, жувачки, а мій синуля просить капусту, моркву погризти для нього ото смаколики))))
avatar

Vizajust

+
0
Лесю, повністю з вами погоджуюсь. Але це ще пів біди, мене бісить коли малий дитині дають алкоголь, ще при тому говорять, що це корисно! Про те що алкоголь, навіть у мінімальній кількості, шкодить мозку дитини, її розумовим здібностям, про це не думають. У нас за це родину б розглядали на позбавлення батьківства. На жаль, перебуваючи на Україні, майже в кожній родині бачила, як малим дітям наливають вино чи пиво. А на всі мої протести — посміхаються і говорять, що від пів стаканчика нічого не буде, а то ще чула: нехай звикає, в житті пригодиться. Давайте будемо більш відповідальними перед своїми дітьми.
avatar

Koenigin

+
0
Дуже рада що саме на моїй сторінці розгорілась така гаряча дискусія стосовно харчування. Сама я противник фасфудів, газованих напоїв та чипсів-сухариків. І ось вже майже 2 роки відмовилась від майонезів та купованих соусів. Я ніколи не любила готувати (чесно признаюсь, жила вдома і готуваа мама), але після народження Полі зрозуміла, що мама має подавати приклад дитині, особливо якщо це донечка.
avatar

tori

+
0
Теж ніяк не можу зрозуміти, навіщо купувати готовий магазинний майонез, переповнений «з горбом» хімією, коли його робити — гора 1 хвилину. Ну треба посуд потім помити після приготування того майонезу, ну треба завжди вдома лимон та гірчицю мати. Ну готовим користуватися зручніше: купив, видусив до салату і ніяких проблем.Але ж здоров'я — важніше. А що, потім легше у по лікарнях лежати і казати: «Ну звідки воно взялося — сама не знаю. Якісь хвороби вічно чіпляються»)
avatar

Medunya

+
0
Все ж з домашнім майонезом теж треба бути пильними. Влітку краще використовувати або магазинний майонез (він пастеризований) або відмовитись від салатів з ним, стосується свят, коли салати стоять годинами на столі. Домашній майонез в жару ДУЖЕ швидко псується і веде до харчового отруєння. Ну і про сальмонеллу в свіжих яйцях забувати не слід. Малим дітям і вагітним домашній майонез заборонений.
avatar

Koenigin

+
0
Треба робити майонез на перепелиних яйцях. В них нема сальмонел і їх для того і купують, щоб вживати у сирому вигляді. А при спеці салат зіпсується з будь-яким майонезом і харчового отруєннє буде не минути ніяк.
avatar

Medunya

+
0
На жаль, це помилкове твердження, що сальмонелли в перепелиних яйцях не буває…
avatar

semper-idem

+
0
Так, це — міф.
«Перепелиные яйца без сальмонеллеза» — миф
За последние годы многие хорошо усвоили, что в сырых яйцах могут быть бактерии сальмонеллы, которые, кстати, вызывают у человека как пресловутые пищевые отравления, так и тяжелые формы сальмонеллеза с осложнениями. В общем, сырые яйца в пищу употреблять не торопятся.
Впрочем, ограничение коснулось почему-то только куриных яиц. Более того, часто приходится встречать мнение, что в набирающих популярность перепелиных яйцах вообще не бывает сальмонелл.
Но это, увы, миф. Просто распространенность перепелиных яиц куда меньше куриных, а людей, питающихся исключительно ими — и того меньше. Отсюда и меньше известных случаев заражения сальмонеллезом.
Помните одну очень простую вещь: куры не сами по себе заражаются сальмонеллезом. Они, кстати, им почти не болеют, а только переносят бактерии. Инфицируются птицы сальмонеллами в процессе разведения и откорма. Основной источник заражения — комбикорм, в состав которого входят переработанные животные останки от крупного и мелкого рогатого скота и свиней. Вот они-то чаще всего и служат переносчиком сальмонелл.
Поэтому, если кормить перепелок такими же комбикормами и содержать их в не очень благоприятных условиях, когда в птичнике нарушается микроклимат, или имеет место скученность, то и в перепелиных яйцах появятся сальмонеллы.
Следует помнить, что любые сырые продукты животного происхождения могут стать потенциальными источниками инфекций!
Источник: www.takzdorovo.ru/pitanie/yajtsa-i-moloko-kak-ne-otravitsya/
avatar

Koenigin

+
0
Перепелині яйця — це унікальний дієтичний продукт, який відрізняється більшим, ніж куряче яйце, вмістом вітамінів і мікроелементів, легкозасвоювані білки і жири, залізо, незамінні амінокислоти. Унікальні властивості перепелиних яєць виявляються в тому, що вони здатні успішно лікувати багато захворювань людини, а також є цінним і збалансованим продуктом харчування для дітей і дорослих, в раціоні як хворої людини, так і здорового.

Найголовніший ворог тих людей, які вважають за краще пити яйця сирими, це сальмонельоз. Щорічно фіксується безліч смертей, пов'язаних із захворюванням на сальмонельоз. Перепілки мають температуру тіла 44 градуси, що на 30 градусів вище, ніж курки, тому розвиток збудника сальмонели у них неможливо, і перепелині яйця можна вживати в їжу як вареними, так і сирими, не побоюючись захворіти на сальмонельоз. Це властивість перепелиних яєць особливо важливо в дієтхарчування, тому що при вживанні яєць у сирому вигляді всі вітаміни та мікроелементи залишаються незмінними і йдуть на благо людини, тоді як при термічній обробці частина корисних речовин втрачається.

Перепілки відрізняються відмінним здоров'ям і високим імунітетом, що робить вживання перепелиних яєць безпечним для здоров'я людини.
Джерело toyhealth.ru/page/unikalni-vlastivosti-perepelinih-jayec
Ну а найголовніше — особистий досвід. Ось уже 15 років маю змогу спостерігати, як у нас в місті продавчиня забезпечує перепелиними яйцями майже усе місто. Продає по 700-800 яєць в день. беруть їх у нас на 95 % для лікування, тобто споживання виключно в сирому вигляді. ЖОДНОГО!!! випадку за цей час(множимо кількість яєць на кількість днів)захворювання сальмонельозом не було, бо у нас люди такі, що моментально прибігають і жахливо скандалять якщо щось не так.А в Японії лише тими сирими яйцями держава і врятувала своїх дітей післяатомних вибухів у Хіросімі та Нагасакі.
avatar

Medunya

+
0
Лесю, маю погодитись з Юлею та Semper idem, на жаль перепелині яйця теж можуть бути джерелом сальмонели.Ніхто не заперечує, що вони набагато корисніші ніж курячі, але все таки вони теж можуть потенційно становити загрозу. Я спеціально займалась цим питанням( говорила з мікробіологами) так от, Сальмонели не гинуть від заморожування, а тільки від прогрівання до 75 С щонайменш 12хв. отже температура тіла перепілок тут не допоможе. Іде широке рекламування цих яєць, бо дійсно вони мають велику харчову цінність.нарахунок того що люди в вашому місті жодного разу не захворіли, то робить честь фермі де вирощують перепілок, значить дійсно все там по стандартах чистоти іт.д( а крім того якщо навіть зварити яйце з сальмонелою " вкруту", то вона загине), але це звичайно щасливий збіг обставин якщо хтось ість яйця сирими, проте не захворів.для прикладу, скажу, що мій покійний дід, Царство йому небесне ів щодня по сирому курячому!!! яйці напротязі напевно 25-30 років і не захворів жодного разу.Але ми тут говоримо про те може чи не може Сальмонела бути в перепелиних яйцях. однозначно може.тут треба не опиратись на всякі ru health чи ім подібні сайти( які на жаль часто працюють заради реклами), а звернутись до мікробіологічноі лабораторііі чи прочитати наукові книги по мікробіологіі (? для студентів чи спеціалістів).я наприклад вам достовірно можу сказати що В ЄС, Австраліі, Новій Зеландіі та США сирі яйця перепілок вважають потенційним джерелом сальмонели, причому на урядовому рівні системи охорони здоров'я.до речі, мало хто знає що домашні улюбленці теж можуть бути носіями( особливо черепашки)і іхні екскременти потрібно прибирати вдягнувшм гумові рукавички.
Істи чи не істи сирі яйця це питання кожний повинен вирішити для себе, але люди повинні знати що можливість зараження існує.
Так само я знаю, що деякі люди люблять пробувати сирий фарш для котлет, так от це теж небезпечно.
avatar

Vixen

+
0
Лесю, я зовсім не хочу нав'язувати свою думку. Просто ця інформація знаходиться у нас на листівках у кожному лікарському кабінеті. Звичайно, люди і тут роблять домашній майонез і з курячими яйцями, це особиста справа кожного, просто треба знати про ризики. Це як перед операцією, підписуєш бумаги, що ознайомлений з усіма можливими ризиками. Домашній майонез з одного боку, корисніший за магазинний, але, як і багато інших речей, має і зворотню сторону.
avatar

Koenigin

+
0
та я абсолютно згідна, що кожен вирішує усе для себе сам. Збудники сальмонельозу чудово живуть у свинях, великій рогатій худобі, водоплавній птиці. І набагато-набагато ймовірніше цією хворобою заразитися, якщо нема санітарного контролю забою худоби і птиці, і коли іде стикання на якомусь етапі приготування сирої і готової продукції, а не від яєць, та ще й перепелинх. От тут справді є про що поговорити про реальні ризики. Інформація по сальмонельоз:
Заражение сальмонеллезом возможно практически через все продукты питания. Чтобы возникло заболевание, должно произойти массивное заражение, а возбудитель сальмонеллеза лучше и быстрее размножается в белковых пищевых продуктах. Причем доля мясной продукции среди всех случаев заражения, составляет около 70 процентов. Затем идут молочные продукты, рыбные и яичные изделия. Растительные продукты питания не часто вызывают заболевание, так как в них размножение бактерий практически не происходит.
Сальмонелла очень устойчива и способна долго сохраняться во внешней среде: в водоемах — 120 дней, в почве до 1. 5 лет, в помещениях в пыли – до 500 дней, в морской воде — 200 дней. В продуктах питания: в молоке – 20 дней, в колбасных продуктах – 2-4 месяца, в кефире – 2 месяца, в замороженном мясе – от полугода до года, в сливочном масле – 120 дней, в пиве – 2 месяца, в сырах – почти год. Мясные и молочные продукты способны не только сохранять сальмонеллу, но в них она успешно размножается, при этом ни внешний вид, ни вкус продуктов не изменяется. В этом состоит коварство сальмонеллеза.
Так що перепелині яйця, звичайно, несуть якусь мінімальну загрозу на зараження, але уже після молока, ковбаси і усіх ковбасних продуктів, усіх молочних продуктів, м'яса, риби, пива і аж після них… яйця.
avatar

Medunya

+
0
Юлю, за алкоголь повністю згідна… На рахунок всього іншого хочу висловити свою думку: чіпси, коли та чупа чупси, мак Дональдс і т… д без сумніву " хімія" та досить шкідливо для здоров'я.Але з іншого боку, це ВЕЛИЧЕЗНИЙ бізнес ( з іграшками та кульками)і щоб вони повністю зникли з нашого життя… це просто неможливо. я думаю, що кожна дитина хоч раз в житті повинна попробувати то" сміття", але це наша батьківська ВЕЛИКА і відповідальна робота: навчити дітей культури " харчування".повірте, я бачила багато прикладів, де дітей " тримали в жорстких рукавицях"( і не тільки в іжі), а вони потім" доривались" до всього забороненого...
Ми живемо в світі, де, на жаль, ці так звані" спокуси" для дітей є майже на кожному кроці…
І верхом батьківськоі майстерності буде те, що діти будуть досить спокійно відноситись до всіх цих закладів/ продуктів.
avatar

Vixen

+
0
Можливо трішки не потемі, але й найближчі оточуючі намагаються дати дитині «заборонене». Незважаючи на те що моя Поля алергік і всі це знають, на ювілею в свекрухи хтось з гостей дав моїй доні шматок копченої ковбаси. Добре що вона її не їла, бо хто зна чим би все закінчилось
avatar

tori

+
0
На жаль, Віто такім" добрі" люди всюди трапляютьсяа робили доці тест на алергени? Бо багато алергій діти потім" переростають"( звичайно не білкову, глютен та горіхи і рибні)
avatar

Vixen

+
0
У нас не істина алергія а псевдо алергія (її виявити аналізом не можна, бо вона пов язана з неправильною роботою ЖКТ)
avatar

tori

+
0
Віта, ти кажеш хтось із гостей дав дитині ковбасу. Гості — то чужі люди. Хтось випустив з уваги про алергію, хтось і в голову не брав, що робить. Але скільки є рідних батьків, які власними руками так понаприкрашають торт, чи кекси, чи випічку тими ядучими хімічними барвниками, що страва аж пищить від хімії, а вони дають їх дітям і тішаться: «Як усе красиво я зробила, як святково». Зробиш пересторогу, що так робити не бажано, бо дитячий організм ще зовсім слабенький — ображаються смертельно і ти їм уже ворог номер один. Кажуть: «То моя особиста справа і мені вирішувати, що робити зі своєю дитиною.» І дітей шкода, бо то потім їм вилізе боком як не в 10 років, то в 40. І ворогом робитися не хочеться.
avatar

Medunya

+
0
Іро, це правда. На жаль нас оточують різні біди і крім фаст-фуду. Це і екологія, і часом неякісний одяг чи іграшки, і самі продукти харчування. Бо купуючи в магазині такі красиві корисні овочі, мало хто знає, що майже всі вони вирощені на хімії і корисними можуть бути лише умовно. Маю сина підлітка і стикнулася вже з тією проблемою, що карманні гроші витрачав поза моєю спиною на цей фаст-фуд. Поговорила з ним і ми дійшли згоди, що раз на тиждень він може купити те, що хочеться з «забороненого». Ось так шукаємо компроміси.
avatar

Koenigin

+
0
Ідеально усі овочі і фрукти вирощувати самому. Це дуже важко, дуже накладно фінансово і дуже заморочливо — правда. Рідко хто має бажання за таке братися в сучасному світі.Але овочі із супермаркету дійсно лише умовно корисні і справді вирощені в переважній більшості навіть зовсім без грунту і сонця — на гідропоніці, з хімією і під плівкою зі штучним освітленням
avatar

Medunya