Все просто: треба закручувати чим тугіше і в казанок викласти щільно, щоб в них не було можливості розкрутитися. Да і листочки треба не переварити в процесі підготовки… І все вийде. Удачі!
Голубці — це моє слабке місце.Стільки разів пробувала їх робити та всерівно не получається правильно закрути, і в процесі приготування вони у мене розпадаються.ХЕЛП МІ!
stfalcon