Прямий ефір


0
дійсно виглядає суперово!
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:42
0
я дійсно несильнолюбитель, а от Дана від таких страв балдіє )
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:42
0
от кому мабуть дійсно підійде кавомолка, то це Світлані
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:40
0
ти мабуть вгадала )

tanya-babenko1.moikrug.ru/
технолог, повар-кондитер
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:37
0
ось тут є всі наші кекси cookorama.net/tag/%D0%BA%D0%B5%D0%BA%D1%81/
я аж 12ть нарахував ))
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:30
0
Все просто: треба закручувати чим тугіше і в казанок викласти щільно, щоб в них не було можливості розкрутитися. Да і листочки треба не переварити в процесі підготовки… І все вийде. Удачі!
avatar

Dana

  • 07 лютого 2010, 17:29
0
тішиться, що так пощастило йому з мамою
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:26
0
а що адміни. в нас повний веб2.0. хто, що хоче, те й робить
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:25
0
і мені цікаво )
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:23
0
я теж слойки люблю
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:17
0
гарно! я б з задоволенням скуштував ).

ps. не забувайте вмикати макрозйомку на фотоапараті, щоб чіткіші фото були
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:16
0
ну якщо за 30 хв. можна приготувати, то однозначно додаю в обране
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:09
0
ого. ви мабуть профі в кексах
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 17:03
0
апетитно виглядає. я б таких зараз кілограм десь з’їв )
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 16:47
0
Дуже апетито виглядає.Цікавий рецепт! м-м-м-м-мммммм…
avatar

prostoKsjy

  • 07 лютого 2010, 16:46
0
Голубці — це моє слабке місце.Стільки разів пробувала їх робити та всерівно не получається правильно закрути, і в процесі приготування вони у мене розпадаються.ХЕЛП МІ!
avatar

prostoKsjy

  • 07 лютого 2010, 16:44
0
Авторитетно заявляю, що це дуже смачні голубці !
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 16:41
0
Смакота!!!
avatar

Dana

  • 07 лютого 2010, 16:17
0
Дуже просте, мінімум мороки, а смак, а вигляд! Таке сонячне-сонячне, саме те, що треба сірих морозних днів
avatar

Lana

  • 07 лютого 2010, 09:59